Şimdi Ara

Honda Civic Dream 1.6 almayı düşünüyorum yardım edermisiniz? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
55.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: iboaydo

quote:

Orijinalden alıntı: panisher

2.el araçta tanıdığın aracı almak avantajdır.Bilmediğin araçta her zaman içinde kuşku kalır.Tanıdık,bildik araç için bir miktrar fazla verilebilir.2. elde her türlü oyun var.Bence hakkaten aracı beğeniyorsanız fiyat çok değil.Bakın ilanlara ucuz olanların çoğu kazalı,değişenli.Arkadaşınıza pasta cila yaptırcam,temizlik vs deyip az bişay daha indirip alın derim.2. el araç aramak zahmetli iştir.

30000 TL en asagı inmiyor ucuza veriyorum diyor ondan soruyorum size ben ciddi borç yükünün altına gireceğim bu arac için değermi o manada soruyorum satmak istesem zarar edermiyim?

Selamlar. Aracın fiyatı bir honda çalışanı olarak söylüyorum gayet uygun. Yalnız araç otomatikse...

• quote:

Orijinalden alıntı: nbctech

quote:

quote:

2.el araçta tanıdığın aracı almak avantajdır.Bilmediğin araçta her zaman içinde kuşku kalır.Tanıdık,bildik araç için bir miktrar fazla verilebilir.2. elde her türlü oyun var.Bence hakkaten aracı beğeniyorsanız fiyat çok değil.Bakın ilanlara ucuz olanların çoğu kazalı,değişenli.Arkadaşınıza pasta cila yaptırcam,temizlik vs deyip az bişay daha indirip alın derim.2. el araç aramak zahmetli iştir.

30000 TL en asagı inmiyor ucuza veriyorum diyor ondan soruyorum size ben ciddi borç yükünün altına gireceğim bu arac için değermi o manada soruyorum satmak istesem zarar edermiyim?

Selamlar. Aracın fiyatı bir honda çalışanı olarak söylüyorum gayet uygun. Yalnız araç otomatikse...

Arac otomatik degil manuel.Ozaman pahalimi diyorsunuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nbctech

quote:

quote:

Arac otomatik degil manuel.Ozaman pahalimi diyorsunuz?

29.500 gibi olsa daha iyi olur. Pahalı demiyorum sakın yalnış anlamayın. ama otomatikle düz vites aracında aynı rakam olmaması lazım değilmi

• Honda Civic 1.6 Dream, manuel vites, 2007 model, 45.000'de aracımı 3 yıl önce 28.500 TL'ye satın almış, bir ay öncede 28.500 TL'ye satmıştım. Ama arabama gözüm gibi bakmıştım. Benzin tüketimi normal kullanımda şehir içinde 8-9 lt, hızlı kullanım ve soğuk havalarda 10 lt'yi dahi bulabilir.
    Honda gibi yeni model klas bir arabaya tüp taktırmak bana göre eşeğin daha hızlı gitmesi için at motoru takmak gibi birşey olur. Asla tavsiye etmem.
    30.000 tl 2009 modeline vereceğine 2008 premium modeline 31.000-32.000 tl verirsin çok daha maktıklı olur bena kalırsa.
  • müdürüm dream bu kadar da kötü değil dimi bende almayı düşünüyorum. ve ful araba iistemiyorum üstelik.aslında mazda 3 bakıyodum ama dream 27, 30 arası km side uygun görünce u dönüşü yaptım..saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronın2

müdürüm dream bu kadar da kötü değil dimi bende almayı düşünüyorum. ve ful araba iistemiyorum üstelik.aslında mazda 3 bakıyodum ama dream 27, 30 arası km side uygun görünce u dönüşü yaptım..saygılar...

kötü değil kesinlikle donanım olarak zayıf diğer modellere göre yoksa tipi yakıtı motoru kalitesi malzemesi vs bire bir aynı yalnız honda alacak arkadaşlar şunlara takılmasın aldıktan sonra bozuk yollarda sesi biraz fazla alıyor içine + 120 km den sonra rüzgar sesi duyuluyor içerden ama hondanın sürüş zevki bir başka direksiyona gçtiginiz anda herşeyi unutturan bir araç gidişiyle duruşuyla 10 numara
  • Arkadaşlar benim şu anda kullandığım araba 1.3 Astra kullanıyorum bu arabayı satıp civic alacam aca 35000 tl ye civic perimium modeli gelir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bn bitane baktım 2008 model civic dream 98 binde 3parça boya araçta modifiye var 35200 diyo sizze fiyatı uygun mudur.

• hort...
  • Bu araç hakkında bilgisi olan yokmu ya

• quote:

arkadaşım ne olursa olsun fiyat çok fazla dream modeli için ama son çıkan honda civic görüntü itibariyle pek hoş degil 2006-2011 arasında çıkan kasalara göre
    neyse dream modelinde vsa yok far yıkama yok 4 airbag var çelik jant yok bir sürü eksik var sayamadıgım
    premium modellerinde elegance modeliyle kıyaslarsak sadece sunroof yok
    dream 30 bin tl vereceginize 2-3 bin tl fazla vererek premium modeline bakın
    8 air bag
    vsa vsvs

bende vsa var ama vsvs yok, her modelde olmuyor galiba
  • Bu dream ile Premium arasında sadece donanım farkımı var

• otomatik viteslilerinde vites de farklı
  • arkadaşlar honda sevdalısı ve çevresine sürekli hondayı öven birisi olarak başımdan geçen bir hikayeyi sizinle paylaşmak isterim: aracım nisan 2016 da malatya bayiinden sıfır olarak satın aldım. kamu personeliyim yıllık iznimden dolayı osmaniyede bulunmaktayım. 06/08/2017 tarihinde. yaylalık bahçeli evimin önünde aracımı park ettikten sonra inip sağ ön(şoför) kapıyı her zamanki gibi, nizami bir şekilde kapattım. bu kapatma olayının olduğu anda arabamin sol ön kapı camı tuzla buz oldu. aracımın ilk sahibi olmam ve servisten başka bir yerde aracıma kimseyi baktırmamam, aynı zamanda herhangi parçasında hasar bulunmamasından dolayı şok oldum. bana en yakın servis olan adana tekbaşı arayarak ertesi gün 120 km gidip servise yaşadığım durumu anlattım. servis şefi ümit bey ve orada çalışan esra hanım; aracımın müneccimi olarak ve dışarıdan göz gezdirerek bana bu durumun garantide yapılacak bir durumunun olmayacağını, biz nereden bilelim başka bir durumda olabilir demesi. bu durum servis tarafından garantiyle değişmeyeceğini, kasko veya parası ödenerek değişeceği söylediler. benim aracımın camının saçma bir şekilde kırılması onlar açısından hiç bir anormal yanının olmadığını ve bunu ispatlayamayacağımı belirterek beni ikna etmeye çalıştılar.halbuki onların benim aracımın camının neden kırılmış olacağı ile ilgili bir araştırmaya girmesi ve aracımın camının ben içindeyken kırılmamış olmasını düşünmeleri gerekirken! aynı zamanda benim arabamın başına gelen bu durumun aksini ispat edemeyeceğim için benim kırmadığımın ne malum olduğunu düşündürmüş olmaları çok yanlış bir yaklaşım olduğunuda belirtmek isterim. arabam kaskolu ve o camın bedelini çok rahat verebilecekde durumdayım ama arabanın camının kendiliğinden kırılmasının bedelini sigorta şirketinin karşılaması veya benim bir kusurum olmamasına rağmen benim karşılamam hem ahlaki hemde hukuki olmadığınıda özenle belirtmek isterim. en son servisten ya parayla yada kaskoyla denilerek gönderilmeden önce camın siparişinin girilmesini ve kırılan camında incelenmesini talep ettim:(455 tl parayıda ödemek zorunda olarak) bu talebim üzerine aracımın kırılan camını çıkaran usta iç kapı yüzeyini çıkardığında birde ne görelim! aracın camının girdiği iç yüzeyde metal aksam eğik(bu araç 0 km olarak alınan ve hasarsız boyasız bir araçtır. kapı döşemesinin altinda zedelenme var yani üretim hatası yada başka bir uygunsuzluk). bu durumu serfis yetkilisi ümit bey ve esra hanım gördüler. sonrasında: bakalım, inceletelim, ama honda türkiye gerek görmeyebilir vs açıklamada bulundular. üst yetkili kimseyle de görüşemedik tahmininiz üzere... bu durumlarla ilgili fotoğraflar (gerek ilk kırılma anı gerekse serviste çıkarılırken ve ezilmiş kaportanın yeri) ve videosu elimde de mevcuttur. hatta bir ikisinide akleyeceğim. Honda Civic Dream 1.6 almayı düşünüyorum yardım edermisiniz? Honda Civic Dream 1.6 almayı düşünüyorum yardım edermisiniz? Honda Civic Dream 1.6 almayı düşünüyorum yardım edermisiniz? Honda Civic Dream 1.6 almayı düşünüyorum yardım edermisiniz?

• bu durumu sizlere anlatma sebebim honda ağşığı biri olarak bana yaşatılanı sineye çekemiyor olmam. aynı durum avrupada olsa servis bu hikayeyi kimseyle paylaşmamam için ricada bulunur ve ne gerekiyorsa yapar. bizim ülkemizde kimse hakkını aramaz diye vurun abalıya olur. aracıma filmi servis çekkmişti eğer film olmasaydı ve ben içinde olsaydım. yüzüme gelen binlerce cam zerresi belkide beni veya çocuğumu kör de edebilirdi. bu durumun izahını o zaman kim yapacaktı....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.