Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1825. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18231824182518261827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an için honda civic eco uygun gözüküyor lakin sağlam mı aaraba genel olarak kullananlar yorumlarsa bir ford kullanıcısı olarak focus da aklımda ford 6 senedir kullanıyorum taş gibi araba ama fiesta küçük mecbur değiştireceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • federik33 F kullanıcısına yanıt
    ford daki kemik sağlamlığını size vermez, corolla, linea benzeri kaporta ve boyası var, ama konfor olarak muadili ve benzerini passat ve d sınıfı araçlar kadar iyi sağlıyor civic

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamın aleyküm arkadaşlar ÖTV indirimi hakkında düşünceleriniz nelerdir ? Araç almak için biraz daha beklemeli mi ?

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun, kullaniciya mi araciya mi satacaksiniz, satinca satis fiyatinida yazarsaniz piyasadan haberdar oluruz, simdiden tsklr..

• tilgaz kullanıcısına yanıt
    Sözde kullanıcı ama tanımadığım için kesin bir şey diyemem.

Alıp Lpg takacağım deyince vazgeçtik satıştan.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Tucsonu sıfır mı alıyorsunuz hocam? SUV ların da yüksek olmasından kaynaklanan ayrı bir sürüş keyfi var, hayırlısı olsun.
  • adam94 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. sıfıra niyetleindim de abim o kadar borca girmeye gerek yok dedi ikinci el bakıyorum. bi de sıfırında liste fiyatının çok üstünde para istiyorlar 10-30 bin arası fazla istiyorlar liste fiyatından. şu an honda da onu yapıyor sanırım ama 5-10 bin ekliyor üstüne. şahsen ben aldığımda böyle bir durum olsa almazdım herhalde. kısmet artık bakalım.
  • Arkadaşlar merhaba 20 haziran teslim tarihli Civic Elegance Eco+ 13.600tllik aksesuarla aranıza katıldım. Jantları 17’lik aldım fakat bir sorum olacak makyajlı executivenin ön panjuru gibi piano black yapmak istiyorum. Bunun bir yolu var mıdır? Teşekkürler.

• Herkese iyi akşamlar. Ben de 1.5 Civic Avrupa için üretilen modelden alarak araniza katıldım. Merak edenler için fiyat 195 bin tl

• Mdemir1306 M kullanıcısına yanıt
    Hocam araci ne zaman aldiniz ?

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam toplam ne kadar maliyeyiniz oldu liste fiyatindan mi aldiniz zam uygulandi mi ? Ek aksesurlarin birim fiyatlariyla ilgili bilgi verir misiniz ? Hangi bayii den aldiniz ?

• TeknolojiErbabı T kullanıcısına yanıt
    Sakarya bayisinden aldım bir hafta oldu. Aksesuar falan hicbir şey almadım. 195 bin haricinde kasko ve sigorta var başka bir şey yok. Liste fiyatı da 195200 idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mdemir1306 -- 11 Haziran 2020; 10:47:57 >
  • Mdemir1306 M kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam kazasiz belasiz kullanin insallah

• Teşekkür ederim

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Bayiler değiştiriyor, pazarlık edin üste fazla bir şey yazdırmadan siyah panjurla değiştirin bayide.

• wolfram39 W kullanıcısına yanıt
    Arayıp sorayım umarım yaparlar ama ona da iki üç kat fiyat çekerler şimdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Arkadaşlar merhaba 20 haziran teslim tarihli Civic Elegance Eco+ 13.600tllik aksesuarla aranıza katıldım. Jantları 17’lik aldım fakat bir sorum olacak makyajlı executivenin ön panjuru gibi piano black yapmak istiyorum. Bunun bir yolu var mıdır? Teşekkürler.
    24 şubatta almıştım hocam 179a, aynı paket. aksesuarlı.
    aksesuarsız 175.500dü ben ozaman aksesuar + seramik kaplama boya koruma+ekstra çamurluk hediye ettiler, 3500 tl fark ödemiştim.

şuan liste fiyatı
    192.200
    siz 192.200+13600. mü ödediniz,

yani jant için nekadar ? aksesuar için ne kadar ödediniz?

birde sizin sorduğunuz executive de siyah panjur sormuştum aldığımda olmuyor demişti, bir sebepten dolayı yapmıyoruz demişti tam hatırlamıyorum ,sanayide yapılır illaki çok da sorun değil bence gümüşte iyi.

iyi günlerde kullanın bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chinawhite -- 12 Haziran 2020; 13:55:41 >

• chinawhite C kullanıcısına yanıt
    Jant 6.000tl
    Kalan tüm aksesuarlar 7.600tl

• quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Jant 6.000tl
    Kalan tüm aksesuarlar 7.600tl
    anladım teşekkürler

birde sizin sorduğunuz executive de siyah panjur sormuştum aldığımda olmuyor demişti, bir sebepten dolayı yapmıyoruz demişti tam hatırlamıyorum ,sanayide yapılır illaki çok da sorun değil bence gümüşte iyi.

• chinawhite C kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

• 
Sayfa: önceki 18231824182518261827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.