Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1764. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17621763176417651766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lpg yi hangi akaryakıt firmasından alıyorsunuz bundan önceki aracım dizeldi opetten alıyordum memnundum gazda hangisini öneriyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • coğrafya0361 C kullanıcısına yanıt
    Shell veya petrol ofisinden alabilirsiniz.Shellin gazında performansda bi kesilme olmuyor arabanın gidişi bariz iyileşiyor diğer şirketlere göre .
  • Merhaba dostlar 2019 executive eco makyajlı kasa araca sahibim. Aracı her stop ettiğimde ortalama yakıt verisi sıfırlanıyor. Bu ayarı nerden değiştirebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_blacksea -- 16 Ekim 2019; 12:25:22 >
  • Bi depoyla 450-500 KM gidiliyor heralde normal kullanım uzun yolda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2019 makyajsiz elegance pakette apple car play mevcut mu?Apple’in sitesinde mevcut gozukuyor ama burada bazilari yok demis?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm arkadaşlar güncel olarak eco elagance otomatik makyajlı kasa fiyat alan var mı aramızda.
    Bilgi paylaşalım birbirimizi koruyalım.
    Antalya honda engelli aracı olarak 105 bin fiyat verdi 3 hafta önce evraklar tamam şimdi 120 bin TL istiyor. Fırsata bak. Birde.ötv siz fiyat bu.

• habip07 H kullanıcısına yanıt
    maximum 120 bin eco executive;
    maximum 112 bin eco elegance olmalı
    çünkü
    liste fiyatı bile bu şekilde (eco elegance 168500 TL) aksi halde bu fiyatların üstünde bir fiyat vermeleri gerekir. liste fiyatının da üstünü veremezler gizli zam yoksa eğer;(( (fiyat vb değişiklikleri saklı tutar vs.)
    aslında bu fiyatlardan indirim yapmaları lazım ama talep arttı diye zam yaptılar

• quote:

Orijinalden alıntı: brsbrl

maximum 120 bin eco executive;
    maximum 112 bin eco elegance olmalı
    çünkü
    liste fiyatı bile bu şekilde (eco elegance 168500 TL) aksi halde bu fiyatların üstünde bir fiyat vermeleri gerekir. liste fiyatının da üstünü veremezler gizli zam yoksa eğer;(( (fiyat vb değişiklikleri saklı tutar vs.)
    aslında bu fiyatlardan indirim yapmaları lazım ama talep arttı diye zam yaptılar
    Kesinlikle katılıyorum. Liste fiyatından zaten ötv yi çıkarınca 110 bin yapıyor ama vermiyorlar. Bu fiyata veremiyoruz diyorlar. Kredi kampanyasından zararlarını bu şeklide kapatmaya çalışıyorlar. Hal böyle olunca insanlar yinede yanaşmacaklardır. Zaten 2020 yılında dünya genelinde büyük ekonomilerde resesyona girecek beklentisi var. Tr zaten eko belli bu askeri operasyon + birde erken seçim çıkar düşüncesi ile millet kılı kırk yarıyor artık. Bakalım sonuçları göreceğiz ama bu fırsatçılık hoş olmadı

• Arkadaşlar merhaba, elegance paket 1.5 turbo manuel vites aracımı birkaç gün önce teslim aldım. Manuel vites test ettiğim CVT'ye göre oldukça esnek davranmanızı sağlıyor diyebilirim. Örnek vermek gerekirse aracı normal kullanımda 3000 devri geçmeden düşük devirde kullanabiliyorsunuz. Yüksek devir kullanmak isterseniz 3. vites 6500 rpmde 140 km ye çıkabiliyor araç, motor tamamen size kalmış. Şehir içinde henüz 250km yaptım. Yakıt tüketimi korktuğum kadar yüksek görünmedi. Normal trafikte 7 litre civarında gezindim. ECON moduyla 6.5 litreleri rahat görebiliyorsunuz, gerçekten işe yarıyor. Şimdilik ilk izlenimlerim bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOMBOM41

Kronik sıkıntı. Sabit hızda gidilince nadiren yapıyor. Bu zamana kadar da çözülmedi.
    Kimsenin söylememesi önemli değil.. Direklerdeki göçük olayını da bişey yok diyen zihniyetin itiraf etmesini mi bekliyoruz?

Alıntıları Göster
    Bunu gerçekten de yapıyor ancak ben 3 yıldır ve 75000 km dir kullandığım halde ne zaman hangi şartlarda yaptığını çözemedim. Yani öyle rahatsız edecek bir durumda değil muhtemelen şoför dışında kimsenin de anlamayacağı bir şekilde böyle bir anlık bir titreme oluyor. Benim aracımda şimdiye kadar toplasanız 20 kere ya olmuştur ya olmamıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: objektiff

Arkadaşlar merhaba, elegance paket 1.5 turbo manuel vites aracımı birkaç gün önce teslim aldım. Manuel vites test ettiğim CVT'ye göre oldukça esnek davranmanızı sağlıyor diyebilirim. Örnek vermek gerekirse aracı normal kullanımda 3000 devri geçmeden düşük devirde kullanabiliyorsunuz. Yüksek devir kullanmak isterseniz 3. vites 6500 rpmde 140 km ye çıkabiliyor araç, motor tamamen size kalmış. Şehir içinde henüz 250km yaptım. Yakıt tüketimi korktuğum kadar yüksek görünmedi. Normal trafikte 7 litre civarında gezindim. ECON moduyla 6.5 litreleri rahat görebiliyorsunuz, gerçekten işe yarıyor. Şimdilik ilk izlenimlerim bunlar.
    Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah. Rodaj süreci boyunca motoru 6500 devirlere kadar zorlamamanızı hatta ani dipgazlar yapmamanızı öneririm.

• chevymel1 C kullanıcısına yanıt
    60-70-80 km sabit hızla gidince 1000 devir ile 2500 devir arasında yapıyor. bazen çok siddetli oluyor bazen az oluyor, ben hergün hissediyorum ve inanılmaz sinir oluyorum. maden silkeleme var neden çıkarıyorusun bu arabayı neden çözmüyorsun sorunu. servise sorsan hepsi bi haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

Merhaba dostlar 2019 executive eco makyajlı kasa araca sahibim. Aracı her stop ettiğimde ortalama yakıt verisi sıfırlanıyor. Bu ayarı nerden değiştirebilirim ?
    Donanımhaber gerçekten ölmüş !!! Bundan 10 yıl önce sıfır araba aldığımda bir soru sorduğumda herkes yardımcı olmaya çalışırdı. Basit bir soruyu bile cevaplayan olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: repatita

2019 makyajsiz elegance pakette apple car play mevcut mu?Apple’in sitesinde mevcut gozukuyor ama burada bazilari yok demis?
    Slm,merak edip bende baktım sitede Civic 2016-2019 diye genelleme yapmıs ama bu genelleme Executive i kastedyor bence cunki bu HONDAGO lu tape den bi cacık olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

Donanımhaber gerçekten ölmüş !!! Bundan 10 yıl önce sıfır araba aldığımda bir soru sorduğumda herkes yardımcı olmaya çalışırdı. Basit bir soruyu bile cevaplayan olmamış.

Alıntıları Göster
    Şu anda buraya sadece sıfır araç alırken kazıklanmak istemeyenler, güncel alınan fiyatları takip etmek için birşeyler yazıyor. :)
    Benim 2018 Exe Eco ama sizin sorununuzun cevabını malesef bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamel

60-70-80 km sabit hızla gidince 1000 devir ile 2500 devir arasında yapıyor. bazen çok siddetli oluyor bazen az oluyor, ben hergün hissediyorum ve inanılmaz sinir oluyorum. maden silkeleme var neden çıkarıyorusun bu arabayı neden çözmüyorsun sorunu. servise sorsan hepsi bi haber.
    Benimkinde öyle sıklıkla yapmıyor hocam. Aslında benim bu konunun farkına varmam bile epey zaman almıştı aracı aldıktan sonra. Ama ben mesela fabrika montajlı değilde dışarda brc yetkili servisinde montaj yaptırmıştım ondan olabilir mi bilmiyorum. Yalnız şöyle bir durumla da karşılaştım. Kuzenimin 2018 model xv arabası var. Onda da aynen böyle civicler deki gibi titremeler yapıyor.
  • objektiff kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun Gule gule kullanin..Jantlar 16 degil mi?

Bayide cikmadan 17 yapanlar var 2000 tl fark ile..Kaca mal oldu Hocam arac?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 18 Ekim 2019; 11:21:10 >
  • Merhabalar arkadaşlar 1.5 executive plus alma arefesindeyim. Fiyat donanım olarak bütçeme en uygun civic. Direksiyon derisi, vites topuzu derisi ve kaput dalgalanması kronik sorun mudur? 5sene bğneceğim bakımdan bakıma servise gideceğim bir araç olsun isterim ama..bilgi paylaşabilir misiniz? Şikayetlere baktığımda boya sorunu vs ve yazdığım sorunlar geçici midir şimdiden teşekkür ederim
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun. Evet hocam jantlar 16 lık, araç 160 bine geldi.
  • merhaba,
    1.5 executive+ ocak 2020 ye kadar yokmuş, RS model de yok diyorlar..o kadar reklam yap ama araç yok....
  • 
Sayfa: önceki 17621763176417651766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.