Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17561757175817591760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özür dilerim .yarın bakıcam konyada tabi varsa ellerinde ve bu ara yok denebilir mi yani üretmek zorunda değiller mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 Tane Honda bayini aradım sonuç ne mi oldu telefonlara cevap veren bir allahın kulu yok. 1.6 Eco Elagance otomatik için fiyat teklifi alan oldu mu , aldıysa cevap verirse çok memmnun olurum.
  • Honda Civic Sedan

Aldığım fiyatlar;

Civic Sedan Eco-Elegance - 150.500 TL (kampanyalı - geçen ay peşin alımda aynı bayi 148.000 TL'ye bırakıyordu)
    Civic Sedan Eco-Executive - 163.000 TL (kampanyalı - geçen ay peşin alımda aynı bayi 163.000 TL'ye bırakıyordu - bu araçta fiyat zammı yapılmamış)
    Civic Sedan VTEC Turbo modeli maalesef bulunmuyor, ellerinde kalmamış, motoru ülke dışından geldiğinden stoklara ne zaman girer ve fiyat politikası ne olacak henüz bilgi yok.

* Kampanyalı kısmı bildiğimiz kamu bankalarının finansman kampanyası, seçeceğiniz kredi miktarı ve vadeye göre değişkenlik gösteren katkı payları bulunmakta.
    ** Örneğin; 50.000 TL kredi için 24 ay 0,53 faiz oranı ile 5.724 TL katkı payı ödenecek ayrıca aylık taksit miktarı 2.253 TL'ye tekabül etmekte
    *** Peşin alımda bu fiyatların altına inemiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makyajlı kasa için di mi, bu fiyatlar?
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    Hurdasını biz getirirsek değil mi bu fiyatlar ayrıca otomatik için mi 150.500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hsncn548 -- 2 Ekim 2019; 14:24:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsncn548

Hurdasını biz getirirsek değil mi bu fiyatlar ayrıca otomatik için mi 150.500 tl
    Makyajlı kasa, otomatik ve hurda bayiden...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba, bu fiyatları hangi bayiden aldınız acaba ben hiç öyle rakamlar duyamadım. İsterseniz özelden de yazabilirsiniz?
  • Vay arkadaş 2 sene önce 97bin tlye aldığım araca 150-160bin çekiyorlar. Hadi yükselir de 110bin falan olur. 150 nedir
    Elegance ile exe arasındaki fark da açılmış. Ben alırken 7-8bin tlydi şimdi 13bin.
  • Honda Elazığ Karabulut.
    1,6 Eco elegance 159,000
    1,6 Eco Exe 172.000

60.000 18 Ay 0.49
    20.000 12 Ay 0
    60.000 24-36 Ay 0.73
    100.000 48 Ay 0.87
    100.000 60 Ay 0.90

Alınan oranlar bunlar
  • Ben 2 hafta önce ersavaş honda dan mtv dahil. otomatik elegance lpg li makyajlı 148500 e aldım.
    Zorlayın bayileri çarpıştırın.
  • Ben aracın dizel elegance otomatik sedan seçeneğini kullanıyorum. Hem performans hem yakıt anlamında çok memnunum şu anda bayiler ne kadara veriyorlar hakim değilim ama düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 2 Ekim 2019; 17:47:6 >
  • Az önce Honda Konya bayiden fiyat aldım aynen yazıyorum. Hurda dahil fiyatlar - hurda bizden olursa fiyattan bin düşecek

1,6 Eco otomatik elagance 160 bin
    1,6 eco otomatik executive 170 bin
    1.5 executive + benzin 177 bin

İndirim diyorum , yok abi öyle bir şey diyor . Bin Tl (1000) de spor paketine fiyat verdi . Alırsan al modundalar .
    Ay sonuna kadar bekleme hatta aralığa kadar bekleme kararı aldım .
  • almayı düşünenler gidip diyarbakır kardelenden alsınlar, 152 fiyat vermişler zalımlar, yol parasını hesaplasan konaklamayı hesaplasan gene kardasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bozkan23 kullanıcısına yanıt
    152 hangi araba için hocam?

• oguzhan68100 kullanıcısına yanıt
    makyajlı eco elegance için bir arkadaş görüşmüş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarın ben arayım ozaman firmayı tabi açan olursa

• arkadaşlar makyajlı eco Elegance otm. android auto dan youtube vs nasıl izleyebiliyoruz yardımcı olursanız memnun olurum

Katkı payı ve faiz ile birlikte kredi asıl faiz oranı 1.46 ya tekabül ediyor...

• ARkadaşlar selamlar,

Bu yeni makyajlı kasalarda Sensing yani güvenlik paketi sadece Executive + (Plus( ta mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memomur

ARkadaşlar selamlar,

Bu yeni makyajlı kasalarda Sensing yani güvenlik paketi sadece Executive + (Plus( ta mı var?
    evet. maalesef..

• 
Sayfa: önceki 17561757175817591760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.