Şimdi Ara

HONDA CİVİC 2020《 ANA KONU》 [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
36.844
Cevap
297
Favori
1.832.805
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Civic >> HONDA CİVİC 2020《 ANA KONU》 [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]
Giriş
    1039 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Rs ortalama 7.5 litre yaksa, dizel otomatik ortalama 5.5 litre yaksa aradaki 35 bin TL'lik fark 200 bin km'de bile kapanmaz. Az yakacak diye dizel araca bu kadar para verilmez.

Alıntıları Göster
    Yok kardeş, bizim millet için illa dizel olacak, ben arabaya en son ne zaman mazot koyduğumu unutuyorum. Diye hava atacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

Yok kardeş, bizim millet için illa dizel olacak, ben arabaya en son ne zaman mazot koyduğumu unutuyorum. Diye hava atacak.

Alıntıları Göster
    Racon şöyle
    1-mazotu ne zaman koyduğumu unutmam lazim :D
    2-en az rs kadar top speed'i(rs'de hız limitor var ondan konuşuyom )olmalı ve az yakmalı (aralıksız 220 görüyor öyle km'lerce mesafe de istemiyor hemen hızlanıyor.)

lansmanda aldım ben sanırım ilk ben aldım burada. izmir şehir içi yakıt tüketimim.aşağıda bak bi.

• Binbaşı
    1062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mkkadi

Dizel yakıt tüketimi ile ilgili bu paylaşım başka bir konuda yapılmıştı. Burada tekrar paylaşmak istedim.https://mobile.donanimhaber.com/store/cf/7b/d9/cf7bd9645c3740fc804043ea17dd5a45.jpg
    benim verilerim bunlar

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Dizel ne rs ne lpg

Bu sartlar altinda 1.6 atmosferik civic alin eger almayi dusunuyorsaniz 100 bin liraya .

Uzerinide bankaya koyun faiziyle bedavadan gezin.

Faiz haramdır üç günlük dünya için faizli işlerden uzak durun.

|
    |
    HardLoveBaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Isine bak , seni ilgilendirmez .

|
    |

konunun yeri burası değil ama bankada uzaktan yakından 1 kuruş parası olan herkez haramzade, günahkardır. bi zahmet konudan sapıtmayalım.

Bankada parası olanlar olmasa millet nasıl ev araba alacak

|
    |
    arfcmr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arabayı 3 5 sene kullanıp satcaksan mantıklı.dahauzun surelı dusunursen motora verecegı zarardan dolayı mantıksız.lpg li versıyonda motorun parcalarında buyuk oranda degısıklık var.sağlamlaştırılmış parçalar var.ondan dedım.
    |
    |
    ŞahEser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yani muhtemelen 5 yıl sonra satarım. 80-90 bin km ye gelince değiştirmek isterim. 2018 modellerde göçük olayı çözülmüş deniyor ama kesin bilgi mi? Bu yüzden böyle bir çözüm üretmeye çalışıyorum. 2018 model 2. el fiyatları 110 bin lira civarında zaten. En azından sıfır alırım kafam daha rahat olur diye düşünüyorum.
    |
    |
    imbus_civata kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Yani muhtemelen 5 yıl sonra satarım. 80-90 bin km ye gelince değiştirmek isterim. 2018 modellerde göçük olayı çözülmüş deniyor ama kesin bilgi mi? Bu yüzden böyle bir çözüm üretmeye çalışıyorum. 2018 model 2. el fiyatları 110 bin lira civarında zaten. En azından sıfır alırım kafam daha rahat olur diye düşünüyorum.
    sıkıntı yok alabılırsın ozaman.kaçırmada zati indirimleri.araç görünüş olarak mukemmel.executive al benim gibi.
    |
    |

Evet senin verilerini kullandım. Konusunu görünce paylaşmakta fayda var diye düşündüm. Bu arada merak ettiğim bir şey var. Yeniden paylaştığın yakıt verileri var. Onlarda 5 6 litre civarında değerler var. Rica etsem o yakıt tüketimine denk gelen ortalama hız bilgisini de paylaşabilir misin? Mesela 6.1 çıkan kullanımda ortalama hız kaç kmh idi?

|
    |

Elegance sedan için muadil araç yok. HB Sport muadil desen ki tam değil fark 17 bin TL civarında oluyor. Yine yapılacak km hesabına göre makul bir fark olabilir.

Aman kardeşim racona sahip çık, arıza marıza verirse hiç bir şey eskisi gibi olmaz.

|
    |
    |
    |
    iPhone 11 Pro 64GB | iPad Pro 2 256GB | Apple TV 4K 64GB | Apple Watch 4 44MM | BeatsX Earphones | Lenovo Yoga 520-14IKB | Play Station 4 Pro 1TB | Samsung UE55H6470 TV | Samsung HW-H551 Home Audio | Xiaomi Mi Home Security Camera 360 | Xiaomi Mi Wifi Pro
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Aracı aldığı gün uzun yola çıkan var mı? Çıksak ne olur:) özellikle 1.5 turbo kullanıcıları?
    Rodaj süresi, motor devri vs konuları dışında şuna dikkat et dediğiniz bir nokta var mı?

Dizel otomatik sedan kullanıcısıyım.

1) 10.000 km bakımı yaklaştı. Kış lastiği alsam servis bakım esnasında ücretsiz lastikleri değiştirir mi? Tek jant takımım var yani mevcut lastikleri sekmeleri gerek.

2) deponun yedek kısmı var mı bizde? Nasıl doldurma yapılıyor eğer varsa. Audi ve vw vardı bende daha önce neredeyse 50 litre doldurabiliyordum 45 litrelik depoya.

|
    |

Rodaj sürecini şehiriçinde dur kalk olarak geçirmektense direk uzun yola çıkmak daha sağlıklıdır. Rodaj kurallarına dikkat edip motoru zorlamadan Econ kapalı şekilde 5 dakika aralıklarla 80 ila 110 km arasında hızınızı yavaş yavaş 10 km'lik kademelerde artırıp azaltın.

3-5 bin km'ye kadar sakin, 5-10 bin arası hafif tempolu ilk bakım sonunda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İlk bakımdan önce yüksek tempolu kullanımdan kaçınmanız motorun sağlığı için daha iyi olacaktır.
    |
    |
    DirenJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

sanane?
    |
    |
Canlı Tv izle
SEO
Media Sözlük
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.