Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cengizky

Yazıp yazmamakta kararsız kaldım ama. Dayanamadım. Yapılan her türlü eleştiriye veya aksi fikre cevap verme ihtiyacın. İnan sana olan güvene zarar verdiği kanaatindeyim. Umarım yanlış ifade etmemişimdir.

Al benden de o kadar

O kadar güzel bilgiler veriyor ama her türlü eleştiriye son derece katı ve agresif yanıtlar veriyor.

Üslup noktasında daha yumuşak olsa tadından yenmez ama yeni civic hatırına sineye çekeceğiz😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassey

quote:

Yazıp yazmamakta kararsız kaldım ama. Dayanamadım. Yapılan her türlü eleştiriye veya aksi fikre cevap verme ihtiyacın. İnan sana olan güvene zarar verdiği kanaatindeyim. Umarım yanlış ifade etmemişimdir.

Al benden de o kadar

O kadar güzel bilgiler veriyor ama her türlü eleştiriye son derece katı ve agresif yanıtlar veriyor.

Üslup noktasında daha yumuşak olsa tadından yenmez ama yeni civic hatırına sineye çekeceğiz😊

Hocam bir an kendimi inek sabahın kazanın içine konulduğu sahne geldi yahni yapilirken Kalbini kırdığımiz olduysa affola özür dilerim Ortalığı karıştırmaya gelen teoller yüzünden kime ne dediğini bilmiyor bazen insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskemre -- 13 Şubat 2016; 11:05:00 >

• quote:

Hocam biliyorsun ki ben ajanim Malum ekmek parasi Dikkatle alırım dediklerini Güzel sekimde söylemeyi bilenleri dikkate almak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: eskemre

quote:

Orijinalden alıntı: hassey

quote:

Al benden de o kadar

Hocam bir an kendimi inek sabahın kazanın içine konulduğu sahne geldi yahni yapilirken Kalbini kırdığımiz olduysa affola özür dilerim Ortalığı karıştırmaya gelen teoller yüzünden kime ne dediğini bilmiyor bazen insan

Sıkıntı yok üstadım.

Keşke bütün üyeler sizin gibi gerçekten faydalı bilgiler verse.

Sayenizde çok bilgilendim. Emeğinize teşekkürler.

• Honda 65.yıl reklamı daha önce izlememiştim güzel olmuş :)

https://www.youtube.com/watch?v=e56aEv7dz4s

• eskemre kullanıcısına yanıt
    Evet reklam oldukça yaratıcı
  • quote:

Yeni HB de sağlam girecek gibi duruyor, sedana bu defa daha çok benzeyecek belli ki...

Bu sadece render, yeni açıklanan fuar duyurusunda paylaşılan görsele göre sedan ile düşünülerek yapılmış. Bence eski modeller gibi sedandan çok farklı olacak, zira arka camın darlığı scirocco gibi arkası daralan ileri derece spor bir tasarıma işaret ediyor, sedan gibi herkese hitap etmeyecek ama hothatch nasıl olur gösterecek gibime geliyor, hele ki turbo motoru ile güncel zayıf motoru da unutturacaktır.

• Beyler bu kasa nezaman gelecek 2017 falan diyorlar ,2016 model araba hangi akla hizmeten 1 sene sonra Tr pazarına girer

• Grasyas01 kullanıcısına yanıt
    Resmi açıklamaya göre bu senenin son çeyreğinde fabrikadan çıkış yapacak yani bir yerden gelmeyecek merkezi Şekerpınar.
  • Car Play özelliğini mevcut araçta kullanmanın yolunu buldum. Telefonumda siriyi sesle komuta açıyorum, yani şarja taktığımda "siri" diye seslenince siri aktif oluyor, aracın hoparlöründen siri duyabiliyorum ve sonrasında sesli komutla tüm istediklerimi yapabiliyorum.
    Siri sesimi telefon mikrofonundan mı yoksa araç mikrofonundan mı alıyor onu henüz keşfedemedim.

ama şu anda gayet güzel bir şekilde işimi görüyor.
  • buklamania kullanıcısına yanıt
    Tebrikler ama birşey anlamadım siri ne oliyi ki car play bizde yoktu sanki iyice karisti bende hala 10 sene önceki cep teli olduğu icin yeni iphone falan hic bilmiyorum o tür şeyleri
  • Yeni civic Tayland da yolda görüntülenmiş araçta çok büyük bir değişim olmamakla birlikte arkaya spoiler eklenmiş, ayrıca Tailand da konunun geçtiği haberde yeni civic in bmw 3, mercedes c ve audi a4 ile pek çok özellik açısından yarışır seyiyede olduğu yer almış., yakında İzmit istanbul hattında bizdende birilerinin deneme sürüşlerinde görmesi dileğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskemre -- 15 Şubat 2016; 13:32:43 >

• Bu konuda epey geridesin

Bir an önce bir iphone almalısın ki nimetlerinden istifade edebilesin.

Senin için kısaca tarif edeyim.

Telefonun var ama sadece telefon değil. İçinde navigasyon var hem de bir kaç çeşit. Trafik yoğunluğunu gösterenler dahil.

Telefona sesli olarak komut verip istediğini yaptırabiliyorsun. Mesaj atmak istediğinde "mesaj yaz" diyorsun sonra ne yazmak istediğini söylüyorsun onu da yazıyor. Sonra kime yollayayım diyor onu da söylüyorsun ve yolluyor. Gelen mesajları da sana okuyor.

Müzik dinlemen, internete girmen, fotoğraf çekmen, ses kaydetmek, oyun oynamak, mail, takvim vs..... ne istersen hepsi tek bir alette mevcut.

Bu durumda arabada bir navigasyon olmasına gerek kalmıyor. Tek ihtiyaç bu sistemin arabaya entegre olmasıydı şimdi CarPlay ile bu sağlandı.

Bu özelliği artık her araca uygulayabileceğiz. Bak buradaki açıklamalar belki daha faydalı olur.

http://www.sahibinden.com/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning?query_text=carplay

http://www.amazon.com/Alpine-iLX-007-ILX-007/dp/B00Q397RJY

• buklamania kullanıcısına yanıt
    Tşkler bilgiler icin yok bazılarını duydum ama şimdi o iphone baya büyük Japonların onu küçültmesini bekliyorum sigara paketi boyutuna gelsin alirim elbet
  • 90 bin civarı olursa düşüneceğim ilk model.

• Dün tüm günüm yolda geçti çok yoğun trafik tam 5 saat dur kalk köprüydü, viyadüktü, fsmdi, sabiha gökçendi falandı filandı 250 km de yakıt tüketimim 8.2 lt / 100 km de çok tuhaf ben 12 lt ve üzerini bekliyordum açıkçası ama olmadı. Hatta S modda bile kullandım bir ara kısa süreli yol açık iken araç resmen uçuyor beyler

İlaveten o sıkışık trafiğe dayanamayan 2 araç yardım şeridinde dörtlüleri yakıp yardım gelmesini bekliyorlardı tabiki trafiği daha da çok tıkayarak. Bu araçlar hangisiydi peki dersiniz, Pegeout 206 ve Golf 7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfen1976 -- 15 Şubat 2016; 14:43:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

90 bin civarı olursa düşüneceğim ilk model.

O zaman düşünmeye başlayabilirsin benzinli turbo bu civarda olacak

• Priori Incantatem kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, renge karar verdiniz mi ?

• Toyota corolla 1.6 premium multidrive s modeli bile (bile =otomatik vitesli, benzinli ve en üst donanımı) 85,000 tl iken,
    Donanımı ve otomatik vites olup olmamasından bağımsız olarak benzinli turbo 90 bin olursa.
    Dizeli ne kadar olabilir. Artı Otomatiği ile ne olabilir. Eee üst donanımlısı kaç lira olacak o zaman. Demeden duramıyor insan.

• quote:

Yeni civic Tayland da yolda görüntülenmiş araçta çok büyük bir değişim olmamakla birlikte arkaya spoiler eklenmiş, ayrıca Tailand da konunun geçtiği haberde yeni civic in bmw 3, mercedes c ve audi a4 ile pek çok özellik açısından yarışır seyiyede olduğu yer almış., yakında İzmit istanbul hattında bizdende birilerinin deneme sürüşlerinde görmesi dileğiyle

Bu resimdeki arac gercekse eger render falan degilse tayland versiyonunda sadece spoiler degil ön tampon ayrica c sutunuda degisik geldi bana. Ama boyleyken bile cok etkileyici gercekten.

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.