Şimdi Ara

HONDA CİVİC 2019 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
36.285
Cevap
289
Favori
1.783.745
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Civic >> HONDA CİVİC 2019 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]
Giriş
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

quote:

Orijinalden alıntı: Gökhannn7

iş dönüşü dinlenirken

Maşallah. Kem gözlere şiş diyelim Gökhan kardeşim...
    Elegance donanımda aynalar otomatik elektrikli katlanıyor değil mi?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

quote:

iş dönüşü dinlenirken

Maşallah. Kem gözlere şiş diyelim Gökhan kardeşim...
    Elegance donanımda aynalar otomatik elektrikli katlanıyor değil mi?

Evet yolcu kardeşim, aynalar elektrikli katlanır. Tüm donanım paketlerinde bu özellik mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Namağlup Tek Şampiyon BEŞİKTAŞ

• Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: false6

Arkadaşlar herkes birbirine kardeşim demesin, rahatsız oldum.
    quote:

Orijinalden alıntı: false6

Arkadaşlar herkes birbirine kardeşim demesin, rahatsız oldum.

Bütün müslümanlar birbirinin kardeşidir, eğer sen müslüman değilsen sana ona göre bir ifade kullanırız

• Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

quote:

quote:

Yeni kasa bordo renk benzinli otomatik araç için 81 bin tl'ye anlaştım. Hangi paket olduğunu tam bilemiyorum en üstün 1 altı olması gerek ama en üstte olan bazı özellikler de vardı çözemedim. Nasıl sizce mantıklı mı?

mantıklı kardeşim, forumda bordo renk alan ilk kullanıcı olacaksın. bordo da iç döşeme bej seçilebiliyor, bej döşeme araç içini daha ferah gösteriyor. eğer düşünürsen bej döşeme tavsiye ederim. fiyat zaten her yerde 81. en üstte olan o bazı özellikler neler onları bilmek lazım

Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Aracın döşemesi bej, diğer seçeneği görmedim ama bej halinde beğendim zaten. Öğlen test sürüşüne gittiğimde hangi paket olduğunu ve ek özellikleri ayrıntılı şekilde öğrenmeye çalışacağım.

@false6

quote:

Yahu arkadaş bu nasıl bir rahatlık, vurdumduymazlık, esenekli tavır, hoşgörülü mizac, esnek profil, paralı cep, gönlü hoş, başı hafif, gamsız, kedersiz, ziyadesiyle rahat ruh hali? Ben ilk arabamı almadan önce 2012-2015 forumunun tamamını, benzer siteleri Google'da Civic ve türevi bütün arama metinlerini hatmettim. Adam araba geliyor bi ara ama hangisini aldık ki acaba naifliğinde.

Hayırlı olsun.

Selamlar, size basit şekilde açıklayayım. Şehir dışında öğrenci olduğum için arabayı yılda yaklaşık 2 ay boyunca kullanabiliyorum sadece, ailem de kalan 10 ay içerisinde çok az kullanıyor. Yılda 5 bin kilometreyi geçmediğimiz için yakıt tipinin bir önemi yok. Diğer özelliklere de hakim değilim çünkü bu konuda bir bilgim yok, araştırma yapıp her ayrıntısını öğrenmek isteyecek kadar ilgi de duymuyorum. Ailem için de aynısı geçerlidir. Geriye kalan önemsediğimiz şeyler olarak arabının tipi, rengi, otomatik vitesli ve yeni olması kalıyor. Araba bakarken çok fazla çeşit ve modelle muhatap olmadığım için yanlışta bulunduğum bir nokta var mı öğrenebilmek için buraya danışıyorum. Sizin de arabanız hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Yeni kasa bordo renk benzinli otomatik araç için 81 bin tl'ye anlaştım. Hangi paket olduğunu tam bilemiyorum en üstün 1 altı olması gerek ama en üstte olan bazı özellikler de vardı çözemedim. Nasıl sizce mantıklı mı?

mantıklı kardeşim, forumda bordo renk alan ilk kullanıcı olacaksın. bordo da iç döşeme bej seçilebiliyor, bej döşeme araç içini daha ferah gösteriyor. eğer düşünürsen bej döşeme tavsiye ederim. fiyat zaten her yerde 81. en üstte olan o bazı özellikler neler onları bilmek lazım

Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Aracın döşemesi bej, diğer seçeneği görmedim ama bej halinde beğendim zaten. Öğlen test sürüşüne gittiğimde hangi paket olduğunu ve ek özellikleri ayrıntılı şekilde öğrenmeye çalışacağım.

@false6

quote:

Yahu arkadaş bu nasıl bir rahatlık, vurdumduymazlık, esenekli tavır, hoşgörülü mizac, esnek profil, paralı cep, gönlü hoş, başı hafif, gamsız, kedersiz, ziyadesiyle rahat ruh hali? Ben ilk arabamı almadan önce 2012-2015 forumunun tamamını, benzer siteleri Google'da Civic ve türevi bütün arama metinlerini hatmettim. Adam araba geliyor bi ara ama hangisini aldık ki acaba naifliğinde.

Hayırlı olsun.

Selamlar, size basit şekilde açıklayayım. Şehir dışında öğrenci olduğum için arabayı yılda yaklaşık 2 ay boyunca kullanabiliyorum sadece, ailem de kalan 10 ay içerisinde çok az kullanıyor. Yılda 5 bin kilometreyi geçmediğimiz için yakıt tipinin bir önemi yok. Diğer özelliklere de hakim değilim çünkü bu konuda bir bilgim yok, araştırma yapıp her ayrıntısını öğrenmek isteyecek kadar ilgi de duymuyorum. Ailem için de aynısı geçerlidir. Geriye kalan önemsediğimiz şeyler olarak arabının tipi, rengi, otomatik vitesli ve yeni olması kalıyor. Araba bakarken çok fazla çeşit ve modelle muhatap olmadığım için yanlışta bulunduğum bir nokta var mı öğrenebilmek için buraya danışıyorum. Sizin de arabanız hayırlı olsun.

Çok güzel yapmışsın kardeşim, doğru yoldasın sen. Başka forumlarda var mı bilmiyorum ama bu civic forumunda değişik birkaç tip insan var önceki yorumları okuyarak onların kim olduklarını anlayabilirsin ve bundan sonra o zatlara cevap vermezsin

|
    |

• Yüzbaşı
    546 Mesaj

Fatih kardeşim yine paylaşmışsın incelemeni, güzel bir inceleme teşekkür ediyoruz. Fakat ön tamponda gördüğün ışık sinyal değil, aracın ön sinyali ön farların içinde, yan sinyali de yan aynaların üstünde. Tampondaki görsel amaçlı aracın farları yanıkken sürekli yanan sarı ışık, onu çevremdeki insanlar da genelde aracın sinyal lambası zannediyorlar

|
    |
    fatih-8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4311 Mesaj
    [03 Mayıs 2020 18:35:07 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Hocam bilgi için teşekkür ederim. Ben er300 olduğunu zannediyordum. Olmazsa Bridgestone'a mail atıp lastiğin teknik bilgilerini isteyelim.

|
    |
    fatih-8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Spermen

Androidler için hdmi kablosu var veya elinizdeki hdmi kabloyu androidde kullanabilmek için ara aparatlar.onlardan birini alarak tablet, telefon vb. bağlayabilirsin. Görüntü altarımında wifi den daha kaliteli, akıcı sonuçlar alırsın. Eski Samsung telefonum için orjinal ara aparat vardı ondan almıştık tv ye yansıtıyorduk. Link yasak değilse atarım.telefon hdmi yazarak markaya göre 10-15 lira ve daha üzeri bulabilirsin.(yaygın satış sitelerinde ben buldum.)

Fatih kitapçıkta hdmi girişinin ordaki usb 1.5 amper. Kolçak içindekine 1 Amper yazıyor.Çok daha iyi.
    quote:

Orijinalden alıntı: Spermen

Androidler için hdmi kablosu var veya elinizdeki hdmi kabloyu androidde kullanabilmek için ara aparatlar.onlardan birini alarak tablet, telefon vb. bağlayabilirsin. Görüntü altarımında wifi den daha kaliteli, akıcı sonuçlar alırsın. Eski Samsung telefonum için orjinal ara aparat vardı ondan almıştık tv ye yansıtıyorduk. Link yasak değilse atarım.telefon hdmi yazarak markaya göre 10-15 lira ve daha üzeri bulabilirsin.(yaygın satış sitelerinde ben buldum.)

Fatih kitapçıkta hdmi girişinin ordaki usb 1.5 amper. Kolçak içindekine 1 Amper yazıyor.Çok daha iyi.

Teşekkür ederim

|
    |

• Binbaşı
    1304 Mesaj
    ER300 sadece gürültülü değil aynı zamanda yol tutuşu da çok kötü bir lastik. Corollada da takılı gelmiş ve kuru yolda bile çok sert olmayan frende kızaklayabiliyor. Kesinlikle kullanılmaması gereken bir lastik. O derece ki kış lastiklerim yazlardan daha sessiz

|
    |
    Peki bu lastiklerle idare etmek mi gerekir yoksa hemen degistirmek mi bir lastikciyle görüşüp.

Arkadaşlar aracımı nihayet dün akşam teslim aldım. Benimki lansman rengi, maviyle arasında kalmıştım ama iyiki bu rengi almışım. Her yer mavi her yer beyaz, renk gelsin biraz

• Binbaşı
    1054 Mesaj

Konuyla hiç ilgisi yok. Cevabını hiç beğenmedim. Bahsettiğim Tophane müptezeli, gri eşorfman altlı, sigara, anahtar, iPhone masa süsü yapan, işi gücü karı kız olan, ergen ağzıydı. Müslümanlığa nasıl getirdin?

|
    |
    Gökhannn7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HakanTorgut

Arkadaşlar aracımı nihayet dün akşam teslim aldım. Benimki lansman rengi, maviyle arasında kalmıştım ama iyiki bu rengi almışım. Her yer mavi her yer beyaz, renk gelsin biraz
    quote:

Orijinalden alıntı: HakanTorgut

• Yüzbaşı
    544 Mesaj

Kardeşim hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Bnde mavi rengini aldım heycanla salı gününü bekliyorum

|
    |
    HakanTorgut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [03 Mayıs 2020 18:35:07 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Eğer maddi imkan el veriyorsa hemen değiştirmek daha iyi olur. Hem ıslak zemin performansı B hemde çok gürültülü bir lastik. Ayrıca yalıtım yaptırmayı düşünenler için yalıtıma harcayacakları paradan daha iyi sonuç verir.

|
    |
    Anchowy61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Koltuklar bej rengi, fildişi diye geçiyor. Nedense bir tek füme ve siyah araçlara koyuyorlar.
    |
    |

• Binbaşı
    1673 Mesaj

Anladim hocam. Bir arastirayim burda 2 3 lasstik bayi var neticede benim sifir lastige ne sayacaklar ucret olarak oda onemli. Veya seneye kadar 20000 yaparim seneye 4 mevsimligede gecebilirim 1 yil idare edip.

|
    |
    Acil Stop kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: AM1GO

Kardeşim hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Bnde mavi rengini aldım heycanla salı gününü bekliyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: AM1GO

Kardeşim Allah razı olsun. Tez vakitte kavuşman dileğiyle.

Hayirli olsun hocam. Kazasiz belasiz binersiniz insallah.

|
    |

Saol kardeşim ALLAH razı olsun.

|
    |
    Bu ekran yeni gelmiş, 5bin lira civarı dediler.

|
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.