Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (837. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.946
Cevap
305
Favori
2.222.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fatih kardeşim yine paylaşmışsın incelemeni, güzel bir inceleme teşekkür ediyoruz. Fakat ön tamponda gördüğün ışık sinyal değil, aracın ön sinyali ön farların içinde, yan sinyali de yan aynaların üstünde. Tampondaki görsel amaçlı aracın farları yanıkken sürekli yanan sarı ışık, onu çevremdeki insanlar da genelde aracın sinyal lambası zannediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih-8 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgi için teşekkür ederim. Ben er300 olduğunu zannediyordum. Olmazsa Bridgestone'a mail atıp lastiğin teknik bilgilerini isteyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spermen

Androidler için hdmi kablosu var veya elinizdeki hdmi kabloyu androidde kullanabilmek için ara aparatlar.onlardan birini alarak tablet, telefon vb. bağlayabilirsin. Görüntü altarımında wifi den daha kaliteli, akıcı sonuçlar alırsın. Eski Samsung telefonum için orjinal ara aparat vardı ondan almıştık tv ye yansıtıyorduk. Link yasak değilse atarım.telefon hdmi yazarak markaya göre 10-15 lira ve daha üzeri bulabilirsin.(yaygın satış sitelerinde ben buldum.)

Fatih kitapçıkta hdmi girişinin ordaki usb 1.5 amper. Kolçak içindekine 1 Amper yazıyor.Çok daha iyi.

Teşekkür ederim

• ER300 sadece gürültülü değil aynı zamanda yol tutuşu da çok kötü bir lastik. Corollada da takılı gelmiş ve kuru yolda bile çok sert olmayan frende kızaklayabiliyor. Kesinlikle kullanılmaması gereken bir lastik. O derece ki kış lastiklerim yazlardan daha sessiz

• Peki bu lastiklerle idare etmek mi gerekir yoksa hemen degistirmek mi bir lastikciyle görüşüp.

• Arkadaşlar aracımı nihayet dün akşam teslim aldım. Benimki lansman rengi, maviyle arasında kalmıştım ama iyiki bu rengi almışım. Her yer mavi her yer beyaz, renk gelsin biraz
  • Gökhannn7 kullanıcısına yanıt
    Konuyla hiç ilgisi yok. Cevabını hiç beğenmedim. Bahsettiğim Tophane müptezeli, gri eşorfman altlı, sigara, anahtar, iPhone masa süsü yapan, işi gücü karı kız olan, ergen ağzıydı. Müslümanlığa nasıl getirdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanTorgut

Arkadaşlar aracımı nihayet dün akşam teslim aldım. Benimki lansman rengi, maviyle arasında kalmıştım ama iyiki bu rengi almışım. Her yer mavi her yer beyaz, renk gelsin biraz

• HakanTorgut kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Bnde mavi rengini aldım heycanla salı gününü bekliyorum

• Anchowy61 A kullanıcısına yanıt
    Eğer maddi imkan el veriyorsa hemen değiştirmek daha iyi olur. Hem ıslak zemin performansı B hemde çok gürültülü bir lastik. Ayrıca yalıtım yaptırmayı düşünenler için yalıtıma harcayacakları paradan daha iyi sonuç verir.

• Koltuklar bej rengi, fildişi diye geçiyor. Nedense bir tek füme ve siyah araçlara koyuyorlar.
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam. Bir arastirayim burda 2 3 lasstik bayi var neticede benim sifir lastige ne sayacaklar ucret olarak oda onemli. Veya seneye kadar 20000 yaparim seneye 4 mevsimligede gecebilirim 1 yil idare edip.

• quote:

Orijinalden alıntı: AM1GO

Kardeşim hayırlı olsun allah kaza bela vermesin. Bnde mavi rengini aldım heycanla salı gününü bekliyorum

Kardeşim Allah razı olsun. Tez vakitte kavuşman dileğiyle.
    Hayirli olsun hocam. Kazasiz belasiz binersiniz insallah.

Saol kardeşim ALLAH razı olsun.

• Bu ekran yeni gelmiş, 5bin lira civarı dediler.
  • Bence çok kaba duruyor

• DeTaXs kullanıcısına yanıt
    Benimkisi latife, takılmayın lütfen. Gerçi o yaşta ben daha sda meraklıydım araçlara. Hayırlı, uğurlu olsun. Güle güle binin. Forum haricinde resmi sitede paketleri detaylı karşılaştırabiliyorsunuz.

• Yine yeni yeniden honda CİVİC

• quote:

Orijinalden alıntı: HakanTorgut

Bu ekran yeni gelmiş, 5bin lira civarı dediler.

Ekran küçük diyenlere iyi bir alternatif olmuş

• 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.