Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18151816181718181819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çözüldüğü yazıyor genelde, serviste baktırmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • asy86 A kullanıcısına yanıt
    ben de mersinde benzinli modelin 20 bin bakımını yaptırdım 1600 lira gibi, buna 700-800 lira denilen cvt şanzıman yağı değişimi dahil. bu durumda 10 bin bakımını 900 liraya yapmaları lazımdı. geçen yıl hatayda 900 liraya yaptırmıştım 10 bin bakımını.
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar 10000 bakım bana hediye edilmişti, kampanya vardı geçen ağustosta, yararlanan varmı bu kampanyadan

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    geçenlerde konuda görmüştüm biri ücretsiz verildi demişti ama biz iki yıl önce aldığımız için ücretli yaptırdık, o zaman kampanya yoktu. tabi geçen yıl 150 bine satılan arabayı da iki yıl önce yüz bine almıştık
    en ucuz olsa başka yerde 1100 falan olur diye düşünüyorum, 5 ay önce sormuştum mersine o zaman da 1200 demişlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asy86 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar selamlar herkese fc5 kasa 2020 honda civic aracımız var sizlerden yardım rica ediyoruz.

bu aracın çekici ile çekme için bağlantı noktası nerde.

arka tamponda bir tane gördük orayıda fason bir difizör montajı ile kapattık.

sualim önde bir nokta varmı veya başına gelen saygılar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Arkadaşlar selamlar herkese fc5 kasa 2020 honda civic aracımız var sizlerden yardım rica ediyoruz.

bu aracın çekici ile çekme için bağlantı noktası nerde.

arka tamponda bir tane gördük orayıda fason bir difizör montajı ile kapattık.

sualim önde bir nokta varmı veya başına gelen saygılar herkese.
    Amaç?

• TEPEE PREMİUM PACK kullanıcısına yanıt
    Honda size kullanma klavuzu olarak adlandırılan tuğla kalınlığında bir kitapçık vermedi mi hocam? Makyajsız olan için :

• Arkadaşlar cvt yag degisimini serviste yaptirdim , mutluhan honda 849.5 tl , yağ degisimden sonra gözlemledigim şey ise çok ilginçtir hafif rampada çok az gaza dokunurken 1500-1700 gibi devirlerdeki dalgalanmadan eser kalmadı , aynı güzergahlarda denedim persembe ve cuma günü önceden yaptigi şartlarda düzeldigini gördüm ancak emin olmak için iyice en ince ayrıntıya kadar deneyecegim , bilgi vermek istedim , syg.

• derhce D kullanıcısına yanıt
    Hadi inşallah. Sabırsızlıkla deneme sonuçlarınızı bekliyoruz.
    Aklıma gelen, acaba yağ değişimiyle birlikte yazılım vs gibi bir güncelleme de yapmış olabilirler mi ?
    Çünkü ben bu sorunun mekanikten ziyade yazılımsal olduğunu düşünüyorum.

• wolfram39 W kullanıcısına yanıt
    Yazilim guncellemesi olsa söylerlerdi diye dusunuyorum , 1.5 saat içinde teslim aldim zaten aracı , bana kalirsada sizle ayni dusunuyorum, sonuçta yağ degisiminin dalgalanma ile alakasi olamaz gibi geldi ama çok sasirdim bende , detayli inceleyip buraya yazarim yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: derhce

Yazilim guncellemesi olsa söylerlerdi diye dusunuyorum , 1.5 saat içinde teslim aldim zaten aracı , bana kalirsada sizle ayni dusunuyorum, sonuçta yağ degisiminin dalgalanma ile alakasi olamaz gibi geldi ama çok sasirdim bende , detayli inceleyip buraya yazarim yine.
    Slm benim ve arkadasimin aracindada ayni durum var, p. Ertesi servisi arayacagim cozumlendiyse sizin durum tabibsizde detay ogrenirde yazarsaniz iyi olur, tsklr..

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Amaç?

Alıntıları Göster
    !
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam94

Honda size kullanma klavuzu olarak adlandırılan tuğla kalınlığında bir kitapçık vermedi mi hocam? Makyajsız olan için :
    araç arkadaşımın oda durumdan bihaber..

bende sizlere sorayım dedim.

burada adettenmidir nedir.

suale ya ters cevap veriyorlar yada soruya püskürtme durumu.

yinede fikir için teşekkürler

• Honda Mutluhan 1.5 turbo için cvt yağı dahil 2000 tl fiyat verdi. 1600 1700 liralara nasıl yaptırdınız bakım, ben de yaptırayım :)
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    komşu şehre gitmiştim, yasaktan önceki son iki üç gündü

yakın şehirleri aradım fiyat aldım. sonra kendi ilimdeki bayiyi tekrar aradım bu fiyata yapıyorlar dedim, onlar da 200 lira düştü önceki fiyatlarından ama yine 150 lira fark çıkıyordu. hem üniversitede işim vardı hem de benzin ucuzken evden diğer şehirdeki servis 83 km mesafede idi, diğer şehir dediğim Adana-Mersin, çok yakın zaten. yakıt farkı ile bile daha ucuza geliyordu. gitmişken geçen yıl kayıt yaptığım tıp fakültesinin öğrenci kimliğini de aldım geldim, kaç aydır alamamıştım kimliğimi yolum düşmedi diye.

öğrenciyim ben abi öğrenci işi kuruş hesabı yaptım. 60-70 lira yakıt yaktım 80 lira kar ettim.
    asıl amacım öğrenci kimliğimi almaktı üniversiteden, kayıt yapıp dondurduğum için kimliğim okulda kalmıştı sonradan çıktığından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 13 Nisan 2020; 16:22:28 >

• kaskom da 615 lira çıktı bu arada
    yüzde 60 indirimli görünüyorsun dedi tanıdık sigortacı akrabam. önce mümkün değil kasko 600 küsür çıkmaz demişti kendisi de. 2018 civic sedan araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 13 Nisan 2020; 16:24:45 >
    Slm,
    Kaskonun ucuz cıkmasına seviniriz kimsenin cebinden fazla para cıkmasın tabiki ama benim %65 indirimimle 2019 sedan araca uzerine birde Anonim Şirket çalışanı indirimiyle 1300 Tl ye yaptırdım.Kaskonun firmasını vede kapsamlarını gozden gecirmeni tavsiye ederim..Cekici hakkın var mı,ikame arac yılda kac kez kac gun,yetkli servisde mi ozel servisde mi,kaskonun kendi atolyesinde mi tamir öngörüyor,parçalar orjinal mi muadil mi,hasar toplamında muafiyet var mı hasar tutarının tamamını mı oduyor,anahtar/kilit sistemini kapsıyor mu,anahtarla calınma dahil mi,valedeyken yapılan hasarlar dahil mi,arac ici yanıcı/yakıcı madde dolayısıyla olan hasarlar dahil mi,tek sofor icin mi gecerli...vs...vs..vs bunlarsız dümdüz kasko 600 den dahada ucuza cıkabilir adı kasko olur ALLAH kimseye göstermesin hasar olunca kaskonun ne oldugu belli olur herkese kazasız&hasarsız sürüşler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgaz -- 13 Nisan 2020; 16:55:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tilgaz

Slm,
    Kaskonun ucuz cıkmasına seviniriz kimsenin cebinden fazla para cıkmasın tabiki ama benim %65 indirimimle 2019 sedan araca uzerine birde Anonim Şirket çalışanı indirimiyle 1300 Tl ye yaptırdım.Kaskonun firmasını vede kapsamlarını gozden gecirmeni tavsiye ederim..Cekici hakkın var mı,ikame arac yılda kac kez kac gun,yetkli servisde mi ozel servisde mi,kaskonun kendi atolyesinde mi tamir öngörüyor,parçalar orjinal mi muadil mi,hasar toplamında muafiyet var mı hasar tutarının tamamını mı oduyor,anahtar/kilit sistemini kapsıyor mu,anahtarla calınma dahil mi,valedeyken yapılan hasarlar dahil mi,arac ici yanıcı/yakıcı madde dolayısıyla olan hasarlar dahil mi,tek sofor icin mi gecerli...vs...vs..vs bunlarsız dümdüz kasko 600 den dahada ucuza cıkabilir adı kasko olur ALLAH kimseye göstermesin hasar olunca kaskonun ne oldugu belli olur herkese kazasız&hasarsız sürüşler..
    Kesinlikle. Kısıtlı kapsam kaskolar o fiyat çıkıyor. Genişletilmiş kasko bakılmalı. Yetkili serviste onarım, orjinal cam olmazsa olmazlardan. Bir de İMM limiti genelde 20 30 bin tl geliyor kasko ucuz çıksın diye. Bu en az 100 bin olmalı, şuan bendeki 300 bin tl. Allah korusun pahalı bir araca çarptığınızda kusur sizdeyse sadece 20 bin tl karşılar. dikkat etmek lazım.

• Aleyküm Selam.
    ful kasko diye özellikle soruyorum zaten hocam. ful+fuuuullll değildir belki ama

imm limiti 100 bin lira
    çekici hizmeti var
    yetkili servis anlaşmalı
    en yakın yetkili servis listede var sitede
    arızalı parça orjinal ise orjinal parça ödenir diyor
    yılda iki kez 7 gün ikame araç hizmeti
    anahtar çalınırsa 3000 liraya kadar ödüyor,
    anahtarla araç çalınırsa rayiç bedel üzerinden yüzde 10 kesinti yapıyor, bunu diğer firmalar da yapıyor diye biliyorum. hepsi olmayabilir de çoğunda vardır muhtemelen.

vs vs

sıkıntı yok gibi yani. imm 300-500 olsun dersem artar biraz ama demedim. meslek indirimi yapılmıştır diyor, üniversite personeline indirim görmüştüm bir ara o olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 18151816181718181819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.