Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni kasa çıkmadan göçük sıkıntısı geçecek gibi değil, keza araç daha makyaj yiyecek onu saymadım bile...

Araç bakım fiyatları çok çok pahalı, hatta dizel araçların bakımından da pahalı. Birçok araç 15 binde bakıma giderken Honda 10 bin bakımı uyguluyor, dünyanın parasını alıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Ben aracim turbo olmasi sebebiyle ilk 3 bakimi servisten cikmiycam dedim.Sonrasinda özele gecicem .Ama aracim lpgli atnosferik olsaydi ilk bakima bile servise gitmezdim .Cunku yillardir piyasanin bildigi bir motor artik.

• atacan2 A kullanıcısına yanıt
    Araç 20-30km ile giderken arada sırada tekleme bende de oluyor. Ama 80-90 ile giderken veya R'ye aldığımda olmadı hiç ya da ben farketmedim.
  • Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt

• Sırf bu tekleme yüzünden fb7 lpg li civici satmıştım. Demekki halen devam ediyor. Yakışmıyor Honda ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Ben aracim turbo olmasi sebebiyle ilk 3 bakimi servisten cikmiycam dedim.Sonrasinda özele gecicem .Ama aracim lpgli atnosferik olsaydi ilk bakima bile servise gitmezdim .Cunku yillardir piyasanin bildigi bir motor artik.
    Ozelde servise gitmek ilerde ikinci elde degerini dusurur yinede siz bilirsiniz

Satma dusuncesinden vazgectiniz sanirim

• HardLoveBaby H kullanıcısına yanıt
    Ozele gitmiyorum.Lpgli versiyon olsa giderdim.Onu demek istedim.
    Bugun 30 bin bakimi yapildi arkadsslar
    Filtreler
    Motor yagi
    Cvt sanzuman yagi
    Toplam 1550 tl

• Honda Türkiye fabrikasını kapatiyormus salı günü aciklayacakmis, bugün gazetelerde çıktı. Artık sadece japonyada uretilecekmis civic

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Honda Türkiye fabrikasını kapatiyormus salı günü aciklayacakmis, bugün gazetelerde çıktı. Artık sadece japonyada uretilecekmis civic
    Ayni zamanda ingilteredekinide kapatiyormus diye gordum haberlerde

Sebebi nedir merak ettim

• Yakın zamanda sport+ için teklif alan oldu mu? 2 bayiye sordum hafta sonu liste fiyatının altına inmiyorlar.
  • 1.5T motor için (HB veya RS) 10K bakım fiyatı alan oldu mu yakın zamanda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aknasmub

Sırf bu tekleme yüzünden fb7 lpg li civici satmıştım. Demekki halen devam ediyor. Yakışmıyor Honda ya.
    Honda klasiği. Geliştirme vs yok adamlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Honda Türkiye fabrikasını kapatiyormus salı günü aciklayacakmis, bugün gazetelerde çıktı. Artık sadece japonyada uretilecekmis civic
    Ya kapatırsın ya kapatmazsın. Şimdi de kapatmayacakları söyleniyor ama ters düşmeme adına büyük ihtimalle seçimden sonraki süreçte faaliyetler azaltılır yada komple kapanır. Geçmiş olsun....

• https://www.google.com/amp/s/www.aljazeera.com/amp/news/2019/02/honda-shut-uk-plant-3500-jobs-risk-190219085642718.html

Honda nın İngiltere'den çıkma planı ile ilgili haber.

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Ocakta 1050 TL gibi bir rakam ödedim. 2018 Hatchback 10000 bakım

• Ben hiçbir markaya fan değilim, ister kapansın ister kapanmasın bana ne...

• 2021de hem ingiltere hem de Türkiye fabrikası kapatılıyor.
    http://www.diken.com.tr/honda-teyit-etti-gebzedeki-fabrika-2021de-kapaniyor/

• Kapatma olayının iç yüzü söyleymis. Geçen haftalarda japonya ile AB arasında gümrük anlaşması imzalanmış, yani İngiltere ve Türkiye de üretimin Extra bir önemi kalmamış japonlar için. Dolayısıyla başka ülkelerdeki sorunlarla uğraşacağına kendi ülkesinde uretecekmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    Ülkemiz için büyük kayıp.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Yerli pazar daralmaya devam ederse , Avrupa ile aynı şekilde devam edersek Hyundai ve Toyota da çıkarsa şaşırmam hocam. Genç nüfus, büyük pazar, gelecek parlak dediler zamanında ve hayallerle gerçekler ayrı yönlerde seyretti. Kimse kusura bakmasın ama %25 asgari ücret zammını rakamsal olarak bir yabancıya izah edemezsiniz. Adamın maliyeti artıyor ve iç dinamikler nedeniyle ve siyasi nedenlerle hem içeri hem dışarı araç satamıyor. Bunlar ticaret yapıyorlar , hayır kurumu değiller sonuçta.

• 
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.