Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.963
Cevap
304
Favori
2.225.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Civic rs testi yapmıştım. Gayet iyiydi. Bmw 3.18 m paket kullandim. Hissedilen cok iyi. Fakat rs kadar gidemez. Forumda 3.20i ed ile kiyaslamalar cok yapildi ama youtube'daki belirgin olmayan birkac video haric birsey yok.

Bu denemeyi yapan var mi?

Gördüğüme göre 0-100'de ied önde gider, sonra civic yakalayip geçebilir?

2. Yakit tüketiminde bmw cok acayip rakamlar yazmış. Gercek kullanımda bu değerler oluyor mu? Ben mevcut fd6 ile fabrika verisinin bazen altina insem de normal kullanimda aynı değerleri tutturuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    1-Hocam çok çok teşekkür ederim cevap için ancak Ankaradayım ben.Yani benim anladığım yapılıyor bunlar.O kadarcık şey için boyatmak istemedim açıkçası büyük bir rahatlama geldi şu an göstereceğim son bir yer var tanıdığım bir kaporta şefi var o getir yaparız dedi ona da göstereyim sonucu bildiririm buradan

2-Hocam o trim sesi olabilir belki ancak babam da biniyor araca , döşemeler kirlenmesin diye kapı çekme yerinden değil de alttaki şişe koyma yerinden çekiyor , acaba ondan mı oldu emin olamadım 1000 bakımında öyle bir şey yoktu sonradan oldu Ancak panellerin içine yalıtım malzemesi çekilerek garantiden halledilebilecek bir şey ise çok sevinirim gerçekten

Cevabın için tekrardan çok teşekkürler hayatımda ilk kez böyle bir arabaya biniyorum vallahi her çukura girişinde canım acıyor kapı sesini duyunca zaten paramparça oldum malum kolay kazanılmıyor

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Cevap için çok teşekkürler.Dediğiniz gibi hocam renk farkı sıkıntısı çok oluyormuş eskiden beyaz araç vardı onda çok sıkıntı oldu renk tutmadı.Çok dikkatli bakan biri anlamıyordu ancak ben sürekli bindiğim için gözüme batıyordu bazen.Herhalde sadece metalik renklere lokal oluyormuş hasar tespiti yapan arkadaşın söylediğine göre. Eskiden Pejo 206 vardı metalik gri en az 10 kere lokal boya yaptırmışımdır.Tampon sürtmesi kapı vuruğu vs.

Hocam şimdi burda kendisine kötü laf etmek istemiyorum ancak o servet düşmanı arkadaş anahtar takıp çizmiş yani anahtarı resmen içeri sokup bastırmış ve çizmiş çizik derin dediğim gibi astara kadar geldi.Rötuş işi değil gibi duruyor maalesef

• haacar kullanıcısına yanıt
    Hocam niye araç çizerler anlamam.Milletçe bir sorunumuz bence yeni ayakkabı alırız siftah diye basıp kirletirler araba alırsın zaten siyah temiz göremiyorum aracı temizken de vay temiz araba siftah olsun diye çizerler.Kendimi nazar boncuğu diyerek avutuyorum ama içim gitmiyor da değil.Son çare kaporta şefi bir arkadaşa göstereceğim bakalım sonuç ne olacak.Paslanma olacağını vs. düşünmüyorum ama canım sıkılıyor oraya biraz boya sürüldü ama yıkamalardan sonra ordan çıkar gibi.Araç daha 1000 olmadan çizildi , ona üzülüyorum. Çok teşekkürler bilgi için

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Bizim milletimiz ahlaksız hocam. insanlık yok bunlarda. adam çalışmış alın teri dökmüş kazanmış biriktirmiş parasını almış bir araba. hayır battı mı sana o araba çiziyosun.

Rica ederim.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı şekilde düşünüyorum.Hani milletçe bir özelliğimiz değil ama bazı servet düşmanları aramızda yaşıyor.Çocukluğumdan beri araba çizmedim.En güzel arabayı da sahibi başında değilken istediğim şeyi yapabilecekken çizmedim en kötü arabayı da dibime girip kapısını vuranın arabasına da dokunmadım.Dokunmam ama kendi malıma zarar verenin canını yakarım.Bunun aile terbiyesiyle alaklı bir durum olduğu kanısındayım. Kim olduğunu tahmin ediyorum ama yapacak bir şey yok yargısız infaz yapmayayım Allah'a havale ediyorum.Başka arabalara daha kötüsü yapıldığını gördüğüm için buna da şükür Allah kaza bela vermesin araçlarımıza bu servet düşmanlarından da hepimizi korusun.Dediğim gibi arkadaşa gösterip son durumu yazacağım.Çünkü hasar tespiti yapan kişi bu renk normal siyahlardan değil simli bir siyah buna veya başka siyahlara lokal boya olmaz sadece metalik renge olur dedi bunda tutturamama sorunu var dedi.Araçta seramik kaplama da var şimdi onu da yakmak istemiyorum çıkmaz bir durumdayım

• 2018 Executive ile aranızdayım. Nisan ayında aldım. 2500 km oldu. Navigasyon beş para etmiyor. Video oynatamıyorum. Modül lazım dediler. Bir de imza için bir şeyler hazırlamıdınız mı? İmzamda clio 4 görünüyor.
  • Arkadaşlar güncel olarak Elagance benzin fiyatı alan arkadaş var mı?

• Video izleme için youtubeda Videolar var parça takmadan izleyenler var bir civic forumu öneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Çocuk yapmamıştır

• Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    Çocuk yapmadı evet orda dediğim aile terbiyesi çocukluktan verilen bir şey.Ben hayatım boyunca çizmedim millet gelmiş 30 lu yaşlara araba çiziyor veya sokakta görüyorsunuz elinde tornavidayla araba çizenleri lafım onlara hocam.Çocuk yapsa bu kadar tepki göstermem zaten güzelce anlatılır geçilir ama 30 yaşındaki adama anlatmamamız lazım birisinin arabasının çizilmeyeceğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

ilk çıkınlarda sorun olduğunu gördükleri için bir süre sonra imalat prosüdürünü değiştirip düzelmişlerdir.Emin olun.Bende at dizel var 1000 kmde şuan.bır sıkıntı yok ama 120 yi geçince kaportanın sol uc tarafı biraz sallanıyor hatta baya sallanıyor dedikleri gibi belki makyajlı kasada oda düzeltilir.
    vallaha öyle birşey yok diye herkesi yalancı ilan ettiler , nasıl bir cesaret ki böyle bir şeyi linç girişimini göze alıp yazıyorsunuz :D

yok yok o sizin göz dalgalanmasıdır arabada yoktur sorun :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Alıntı yapmış bloklu okunmuyor.

İnanma falan bahsi geçmiş sanırım. Yüzde 80 göçük var bu Civicte diyene inanmak gibi bir saçmalık yapacağıma satış temsilcisi daha mantıklı konuşuyor derim. Bu düşüncemi halen savunuyorum. Yüzde sekseni göçen bir model varsa siz gidin ona inanın.
    hem hepsini okumuş hemde bloklu falan:D şu yaşta çocuk gibi :D

yüzde sekseni göçen araba varsa ona inandım derken , ona siz inanmışsınız zaten

2 satır yazı var baştan aşağı birbiri ile uyumsuz demekki paragraf falan olsa ne olacak :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatin kullanıcısına yanıt
    2018 dizel at executive aldım gayet te güzel oynatıyor modul lazım diil hareket halinde iken çalışmasını engelleyen bir switch,yazılım var.(onu kapatıyorlar bitiyor.)

• quote:

Orijinalden alıntı: imbus_civata

2018 dizel at executive aldım gayet te güzel oynatıyor modul lazım diil hareket halinde iken çalışmasını engelleyen bir switch,yazılım var.(onu kapatıyorlar bitiyor.)
    Nasıl yapılıyorsa anlatın biz de yapalım. Videoda anlatılan her araba çalıştırmada yapılması lazım. Uygulaması zor.

Araciniz Sedefli boya ise (su bazli ) evet lokal yapilamaz siritir..Komple o bolgenin boyanmasi gerekir..

Araciniz Metalik boya ise evet lokal boya yapilabilir...

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam.

Boyası simli olanlardan hocam en son kasa hatchback siyahı herhalde sedan siyahı da aynıdır.Kristal inci siyahı diye geçiyor.Bana iki kişi aracı yapabileceğini söyledi.Biri aracın seramik kaplamasını yapan arkadaş.Hondadan boya istemiş ve gelmiş renk koduyla aynı ise yaptırmayı düşünüyorum.Çizik sinirimi bozsa da tüm kapıyı boyatmak istemiyorum.Yine çok az da olsa fark olabilir.Eğer boyanması gerekiyorsa illa ki Autoking yolu gözüküyor gibi

Simli olanlar Su bazli Sedef Hocam..O yuzden Lokal olmuyor komple boyuyorlar bölgeyi..Rotus kurtarmiyor mu? Siyah sonucta arac belli olmaz guzel bir rotus ile..Ben olsam yaptirmazdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 11 Ağustos 2018; 14:32:34 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Aynı senin gibi düşünüyorum hocam.Rötuşla hallettirmeye çalışacağım.Arabayı güzelce yıkadım birkaç tane daha gördüm ama pasta cilalık çiziklerden şimdi gördüklerim.

Boya yapılması gerektiği söylenen çizik ise anahtar çiziği hani anahtarı sürüp geçmemiş çizen ... , içeri sokup kanırtıp astara kadar sonra çizmiş.Ama boyatmayı son çare olarak görüyorum dediğiniz gibi rötuş oluyor mu baktıracağım.Çok teşekkür ederim cevabın için

Ayrıca merak edenler için.Serviste güzelce halledildi aracın kapı paneli.Çok yardımcı oldu arkadaşlar sağolsun.Ayna kumandası kısmı açıldı ve vidalar sıkılandı sadece.Ses artık yok.Yani trim sesi gibi duruyor ama aslında vida çıkması malum yollar köstebek yuvası gibi olunca kaçınılmaz bir durum ancak halledilebiliyor.İlgilenenler için burada bulunsun.

• suatin kullanıcısına yanıt
    Arabayı aldıgım bayıye açmazsan almam dedim ..açti
  • 
Sayfa: önceki 15881589159015911592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.