Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben bir abimize 127.500 tl'den aldirdim sedan Rs..Liste fiyati 139.000 Tl..10.000 Tl uzerinde bir indirim aldik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

Bu araç uzun yolda eğer gerçekten dikkat edilirse 5 litrenin de altına inebiliyor ben 4.6 değerini yakaladım . Şehir içide 8 litrenin üstüne pek çıkmıyor eğer çok zorlamazsanız. Yakıt konusunda ayağınıza hakim olabilirseniz gayet yüz güldürücü olabiliyor.
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Evet ihtiyaçlar değişince satmak durumunda kaldım. Ara ara bakıyorum yeni modellere, ikinci ellere nasip bakalım. Teşekkürler iyi dilekler için

• conradi C kullanıcısına yanıt
    Çakma çukma diye bi tabir kullanmak istemiyorum ama çok sonradan takma duruyor, hiç orijinalliği yok.
  • Hb konforu nasil sedan kadar yumusak beklemiyorum ama cok rahatsiz ediyormu merak ettim. Hb bagaj felan daha kullanisli geldi bana. Tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: daldiy

Hb konforu nasil sedan kadar yumusak beklemiyorum ama cok rahatsiz ediyormu merak ettim. Hb bagaj felan daha kullanisli geldi bana. Tskler
    Sedan içeriye ses almama konusunda daha başarılı. Hb arka açık olumca bagaj kısmından biraz ses geliyor. 235 45 17 lastik ölçüleri hb de yol tutuş için çok iyi ama yol kalitesi biraz düştüğünde yol sesi geliyor ama bence rahatsız edici değil.

Hb bence virajlarda daha başarılı. Hb tasarımı bence daha başarılı. Gerçi bu göreceli kimisi sedan beğeniyor. Bagaj hacmi ve kullanışlığı kesinlikle daha başarılı. Metre ile ölçmüştüm alırken giriş ağzını.

• arkadaşlar iyi günler fc5 lpg li aracım var 5500 km de dün akşam opetten gaz ile benzin alırken pompacı arkadaş sıvı ekleyeyim mi abi lpg li araçlar için gerekli motoru temizliyor dedi fiyatını falan sormadım araç daha 5000 km de yeni gerek yok dedim ilerde sıkıntı çıkarsa yaparsın dedi birde güldü :) Aslında ilk defa başıma geldiği için direk kabul etmek istemediğim için yaptırmadım. Başına gelen var mı ya da bu konu hakkında bilgisi olan var mı yaptırmak gerekiyor mu ? 10.000 bakımında zaten lpg bakımı da yapılmayacak mı ?
  • .19FB07. . kullanıcısına yanıt
    Tamamen para tuzağı, gerek yok. Zaten araç kitapçığını da net bir şekilde katkı kullanmayın VS yazar.

Kimsenin günahını almayayım ama bu olay genelde söyle gelişir, istasyon anlaşıp ucuza bireylerden katkı alır (hatta servisler de bunu yaparlar) , pompaciya da şu kadar sat sana prim der, pompacı da artık ne tutturursa.

Aynı durum marketlerde de vardır dikkat ederseniz, kasiyerler şu ürün indirimde alın diye baskı kurar müşteriye.

Ayrıca pompacıin ne teknik bilgisi var ki sana böyle birsey önersin.

Velhasıl, ben böyle şeylere inanmam, aracım da koydurmam, ama taktir sizin tabiki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 24 Temmuz 2018; 11:50:30 >
  • arkadaşlar iyi günler...

benim sormak istediğim, anladığım kadarı ile, hatchback sport plus modeline sensing gelmiş bulunuyor, ve normalde bu sensing içinde adaptif hız sabitleyici de bulunmakta, fakat sitesinde bu şekilde bir özellik bulunduğuna dair bir bilgi bulunmamakta.
    konu ile alakalı bilgisi olan var ise aydınlatabilir mi?
  • Sport plus icin fiyat alan var mi dizelin bir mantigi kalmadi artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

arkadaşlar iyi günler...

benim sormak istediğim, anladığım kadarı ile, hatchback sport plus modeline sensing gelmiş bulunuyor, ve normalde bu sensing içinde adaptif hız sabitleyici de bulunmakta, fakat sitesinde bu şekilde bir özellik bulunduğuna dair bir bilgi bulunmamakta.
    konu ile alakalı bilgisi olan var ise aydınlatabilir mi?
    Hocam bu gelen sözde sensing. Kırparak getirmişler donanımı. Şerit takip sistemi yok, adaptif cruze kontrol yok, çarpışma önleyici frenleme yok. Olan çevre görüş diye arka alan kontrol (ön taraf için yok sanırım) ve kör nokta uyarı sistemi.

• bu honda calmadan duramiyor mu?

aklima birisi geldi de adini hatirlayamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

Bu araç uzun yolda eğer gerçekten dikkat edilirse 5 litrenin de altına inebiliyor ben 4.6 değerini yakaladım . Şehir içide 8 litrenin üstüne pek çıkmıyor eğer çok zorlamazsanız. Yakıt konusunda ayağınıza hakim olabilirseniz gayet yüz güldürücü olabiliyor.
    Bu dediğiniz hemen hemen birçok araçta böyle , iş. normal kullanımda , şehir içinde ne yakıyor ?

Önceki aracım bende 7 litre yakıyordu başka bir bayan gördüm servisde 6 litrenin altında ortalaması ağbim kullandı ilk ay 8,5 yakmış ;)

Şimdiki aracımda ben 7,5 ortalama görüyorum 6 ortalama gören de var ..

Kısınca basmayınca kıstasımız değil,

Dikkat etmeden normal kullanım verileri olacak ki biri az fazla biri az düşük ortalama akılda kalsın birşeyler

Anladığım 9-10 yakıyor normali , biraz basa bas gezeyim dediğinde veya İstanbul trafiğinde 11-12 ort

Doğrumudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xendaba -- 26 Temmuz 2018; 9:36:21 >

• Merhaba arkadaşlar,Bursa'da bildiğiniz,tavsiye edebileceğiniz iyi bir aksesuarcı ve koltuk kılıfı yapan yer bileniniz varmı ?
  • Merhaba arkadaşlar,Bursa'da bildiğiniz,tavsiye edebileceğiniz iyi bir aksesuarcı ve koltuk kılıfı yapan yer bileniniz varmı ?
  • Selamlar eco elegance mi yoksa eco executive mi otomatik. 11 bin farka değer mi?Teşekkür ederim.

• sehzade4401 S kullanıcısına yanıt
    Farklarını yazıp siz karar verin hocam.

Deri koltuk
    Anahtarsız giriş çalıştırma
    Dokunmatik ekran ve akıllı bağlantı
    Led farlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 27 Temmuz 2018; 1:30:37 >
  • xendaba kullanıcısına yanıt
    İstanbul trafiğini bilemeyeceğim de Bursada araç 8-9 litrenin üstünü hic görmedi ki genel olarak sakin kullanmam istanbulda belki 10 görebilirsiniz. Aracım kirmizi oldugundan midir bilmiyorum trafikte sürekli agresif bir sürüşe sürükleniyorum..

• dizel otomatik aldım sorularınz var ıse yanıtlayım.fulledim depoyu 114km yaptım tekrar fulledım 28.03 tl aldı.en kral yapsanız 6~6,5yakarsınız sehır ıcınde.soyleyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Farklarını yazıp siz karar verin hocam.

Deri koltuk
    Anahtarsız giriş çalıştırma
    Dokunmatik ekran ve akıllı bağlantı
    Led farlar
    arka bagaj kapagında açma kolu var executivde.iElegansta yok.camların tamamı otomatık kapanıo.bende var ordan bılıom :D aklıma geldıkce yazarım.executıve alın gencler.
  • 
Sayfa: önceki 15831584158515861587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.