Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

quote:

Orijinalden alıntı: vvhopper

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Bir önceki mesajımı doğru düzgün okumadınız ya da işin ucu kendinize dokunuyor diye savunmaya geçiyorsunuz. Toplum içinde küfür etmek suç mudur? Hayır. Peki ayıp mıdır? Evet. Bunun sana göresi bana göresi yok ahlaki kuraldır.

Fenerbahçe maçını izlemeyin diyen yok. Ama hergün antu.com'a girip bu takımı tutmayın de bakalım size ne yapıyorlar. Hadi başka forumdan örnek vermeyeyim yine bu forumdan örnek vereyim. Jetta ve ya golf konusunda girip hergün bu aracı almayın patlak dsg yazmaya çalış bakalım aynı forumdaki aynı yöneticiler sana ne yapıyor.

Kimse Civic'in eksisini yazmasın diyende yok. Gelir fikrini ve neden beğenmediğini yazarsın sonra da gidersin. Gelip 6-7 ay hergün aynı şeyi papağan gibi tekrarlayınca insanları rahatsız etmekten başka bir şey yapmış olmuyorsun.

Hâlâ aynı yanlışta ısrar ediyorsun. Su-i misal emsal olmaz. Wag forumunda veya başka forumlarda senin olumsuz görüşünden dolayı seni kimse kovamaz. Buna hakları yok, yoneticilerin de ceza vermeye hakkı yok. Kişiye hakaret vs. olursa o ayrı tabi. Yanlışı örnek olarak verip doğruya ulaşamazsın.

Beyefendi gayet acik ve net bir sekilde yazmis ustelik bunu tekrar dahi etmis cok ama cok cok basit bir ornek ilede anladilmama ihtimali birakmamis oysaki.

Evet malesed forumda bunun takibini yapmak cezalandirmak cok zor ama gorunen koyde klavuz istemiyorki beyler bayanlar...

Ben bir takimi sevmeyebilirim ama her mac esnasinda o takim taaftarlarinin arasina girip onlari elestirirsem takimlarini hayasizca bilfisizce elestirirsem kanunen ceza almam ama o takim taraftarlari tarafindan ... neyse gerisini getirmeyim

Yine mi anlamadiniz

Bu nasıl bir düşünce tarzıdır yahu!

Birincisi araç forum sitesi ile futbol taraftar sitesinin hiç bir alakası yok. Buraya giren ayrı bir maksatla girer; taraftar sitesine giren ayrı.

İkincisi o taraftar grubu takımlarını eleştirdi diye birini öldürse bu doğru mu olacak!

Allahım! Su-i misal emsal olmaz diyoruz, hala aynı şeyleri yazıyorlar.

Demokrasi; özgürlük, düşünce hürriyeti... bu kavramlardan haberiniz var mı?

Cevap vermeyecegim pass

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• helpgod kullanıcısına yanıt
    az satan araclar rekabet icin rakibinden fazla donanim koymak zorundadir
    bu isin dogasi bu
  • Değişik bir test sürüşü

https://youtu.be/VpXpuOUW_5g

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şebeke sularina prozac atsalarda soyle ulkece bir rahatlasak , bu nedir arkadas birbirinizi yiyorsunuz alti ustu bir araba. O kadar yabanci forumlari da takip ediyorum şu donen muhabbetler tartismalar yerine gore hakaretler bir bizde var. Medeniyet gelmeyecek galiba bu topraklara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream of ice -- 7 Mart 2017; 20:13:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anchowy61

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Arkadaşlar bazı kişileri görmezden gelin. Cevap verip muhatap olmayın, onlar zaten gidecektir. Boşuna sinir olmayın. Tecrübe ve bilgisini paylaşanları okuyun. Yeni bilgiler veren arkadaşları takip edin. Siz cevap verdikçe mevzu uzar gider.

Neyse anahtara basılı tutunca camları açan kapatan Japon aracı da varmış demekki. Yeni civic öyle çünkü.

Civic almaniza sevindim hayirli olsun. Ben her forumu takip ediyorum corolla forumundan hatirliyorum sizi.

Bu arada bu psikolijisi bozuk vatandaslarin sayisi daha fazlaydi azalmislar cok sükür.

Teşekkür ederim. Aynen o tarz insanlar giderek azalıyor.

• Sıkıntı belki de yukarıda yazılanlardan saklı. Bu bir dünya malı, kul yapisi ve sizinle yıllarca yaşamak zorunda değil. Takım tutar gibi araba markasi tutmak bu tip kısır tartismalari daha da körüklüyor. Elestiriye tahammülümüz yok ama fanatizme bayılıyoruz. Sene olmuş 2017 yeni model çıkardik teknolojimizi sergiliyoruz deyip kararan ayna bile koymayip murat 131 dikiz aynasına benzer ayna koyarsan elestiririlir. Usb girişini konsolun altına gizleyip şoförün sürüş esnasında dikkatini dağıtacak dizayn yaparsan elestirilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: helpgod

Sıkıntı belki de yukarıda yazılanlardan saklı. Bu bir dünya malı, kul yapisi ve sizinle yıllarca yaşamak zorunda değil. Takım tutar gibi araba markasi tutmak bu tip kısır tartismalari daha da körüklüyor. Elestiriye tahammülümüz yok ama fanatizme bayılıyoruz. Sene olmuş 2017 yeni model çıkardik teknolojimizi sergiliyoruz deyip kararan ayna bile koymayip murat 131 dikiz aynasına benzer ayna koyarsan elestiririlir. Usb girişini konsolun altına gizleyip şoförün sürüş esnasında dikkatini dağıtacak dizayn yaparsan elestirilir.

:))))) gulunc duruma dusuyorsunuz yapmayin artik da yeter

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xendaba

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xendaba

quote:

3d diyor üstüne birde cahil diyor ya rabbi.

2d bir ekranda 3d görüntü görebilmek için özel gözlük takman ve görüntününde ikiz kamera ile çekilmiş ve özel olarak işlenmiş olması gerekir. Renklendirme için ultrasonik sensör ile uzaklık tayini yapılmış olabilir ki hiç sanmıyorum. Renklendirmeyi yazılımsal olarak ayarlanmış olabilirler. Renklendi diye 3d olmuyor yani.

Bilmediğin konularda ahkam kesen sensin.

Mini'nin sitesinde doğru düzgün donanımlar yazmadığı için şunlar var mı diye sordum. Sadece sitesine bakıp yazmış olsam bunlar yok derdim.

Bu konudaki amacın nedir niye yazmıyorsun? Civic alınmaz kötü donanımsız mini kullanıyorsun onu anladık. Peki 6 aydır neden sürekli bu konudasın? Neden jetta konusuna girip jetta alınmaz yazmıyorsun?

Şimdi balya saman diyecem ceza yazarlar ,
    Dostum kamera 3D alıyor sen anla diye 2D üzerinde renklendiriyor
    Sen 3D görmüyorsun
    Yahu cahillik ne zor gel göstereyim

2D ekran düz resim ama atıyorum adamın direk kırmızı kutuya alınmış yanındaki görüntü yeşil boyanmış sen ekranda Yanyana görünüyor olsa bile kırmızıyı görünce daha yakında olduğunu anlıyorsun

Neyse sen işine devam et anlaman zor kararan ayna kullanmamış adam gelip bunu nasıl anlasın
    Demekki YouTube ile anlayacağın da bukadar

360' görüş sistemi var mesela sen onu 360 gör diye ensene 2 göz daha takıyorlar
    Yoksa 360 nasıl göreceksin
    Küllüm yalan
    Ulan bu civic funboy ları alemsiniz , iki premium arabaya binin de teknoloji nerelere gitmiş gözünüz görsün

Bir insan bu kadar az bilgiye sahip olup da nasıl bu kadar fazla şey iddia edebilir hayret yani.

İlk önce neyi iddia ettiğini bir öğren.

3D görüntü almak diye birşey yoktur. Birbirine yakın çift kamera ile 2D görüntüyü alıp işlersin ve onu özel gözlükle görülebilecek şekilde 3D görüntüye çevirirsin.

Senin arabandaki de 2D görüntü. Yazılım ile işleyerek yakın nesneleri renklendiriyorlar.

Benim birşeyi youtube'dan öğrenmeme gerek yok Elektronik ve Otomasyon okudum. Senin gibi hiçbir şeyden haberi olmadığını bile bilmeyenler için öldürdüğüm zamana yanıyorum.

Boş çeneyi süper yapıyorsunda 4. defa arka arkaya sorduğum soruya neden cevap vermiyorsun?

Neden almayacağın arabanın konusunda 6 aydır gece gündüz bu araba alınmaz yazıyorsun?

Babacım bak hala 3D tv gibi takılmışsın görüntüye 2 kameraya

Yahu kamera olmadanda 3D tarama yapabilirsin
    Kamerayı unut
    Gözlüğü görüntüyü unut

Arkadaki cisimleri 3 boyutlu tarıyor sonra tarayıp bu gördüğü malzemeleri
    Arkadaki kameradan gelen çamur gibi görüntü içerisine monte edip hangisi sana daha yakın hangisi uzakta anlamanı sağlıyor

Hala 2 kamera gözlük vb olayındasın hayatında 3D lafını sadece filmlerden gördüğünden anlamaman normal ama
    Bari sus

Kamera olmadan da 3D olur
    Misal 3D yazıcılar var kamera ile mi yazıyor

Her gördüğün SAKALLI dede olmadığı gibi

3D denilince hemen 2 kamera çekim gözlükle derinlik sağlama anlayıp saçamalama ne olur

Gerçekten azıcık bilim teknoloji bilen insanlara maskara oluyorsun
    Hala 2 kamera çekim diyor

He geri görüş kamerasına 4K ekran taktılar gözlüğü takıp 3D film izliyoruz he he

3d yazıcıyı televizyondan duymuş bana kendince uydurduğu teknolojileri anlatıyor. Git 3d çekim nasıl yapılır bir öğrende ne kadar sacmaladığını anla.

Aracının arka tamponunda ultrasonik sensör ve monocular kamera varsa 3d tarama yapıyordur. O zaman özür dilerim ama yoksa artık şu konudan bir defol git.

Hala 3D çekim diyor , kamera diyor .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Park sensörünün calisma prensibi, gözler bir sinyal gonderir hedeften geriye yansıyan sinyal surucuye sesli ve/veya görüntülü olarak ikaz edilir. Mesela 6 gözü olan bir sensörde gözlerden ayni anda cikan sinyallerden bir cisme carpip en çabuk geri dönen en yakin hedef olarak kırmızı isaretleniyor. 3d park sensörü olayi basit bir anlatimla böyledir.

Yahu şunu anlatamadık ağzına sağlık, 3D gözlük takacaksın diyor , en basiti diye anlatıyorum kutu kutu şeklinde düşün diyorum 8-10 tane yanyana
    2 boyutlu görüntüye derinlik kattığı için 3D diyorum adam
    iMax film düşünüyor , 2 kamera vb nerelere gitti olay

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

Bu kasaya dizel gelecekti ne oldu son durum?

Bu dizelin torku falan kaç acaba? Sid buralarda olsaydı da sorsaydık.

Samsung8 diye gelmişti ya onuda atmışlar heralde

• quote:

Sıkıntı belki de yukarıda yazılanlardan saklı. Bu bir dünya malı, kul yapisi ve sizinle yıllarca yaşamak zorunda değil. Takım tutar gibi araba markasi tutmak bu tip kısır tartismalari daha da körüklüyor. Elestiriye tahammülümüz yok ama fanatizme bayılıyoruz. Sene olmuş 2017 yeni model çıkardik teknolojimizi sergiliyoruz deyip kararan ayna bile koymayip murat 131 dikiz aynasına benzer ayna koyarsan elestiririlir. Usb girişini konsolun altına gizleyip şoförün sürüş esnasında dikkatini dağıtacak dizayn yaparsan elestirilir.

Yürü git burdan Honda düşmanı,
    Honda almayacaksan işin ne
    Senin arabanda hata yokmu git kendi forumuna yaz burdan Kış kış

Bmw falan yazmamış olsaydın bunlara ek

Civic alacak param yok çamur atıyorsun
    Kedi uzanamadığı ciğer meselesi
    Babanın tabasını kaçır ergen

Ama biraz daha yazarsan gelecek olan laflar ise

Babasının parasıyla bmw almış şımarık

Bunlar buradaki kemik civic kitlesinin en ufak eleştiriye verdiği tepkiler

• vakitsiz61 kullanıcısına yanıt
    hakkaten rs test etmek için en uygun yol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

HB hayirli olsun :

Anahtasiz giris calistirma yok

Deri koltuk,sunroof yok..

Diger her sey var..Led Far-Dokunmatik ekran-Digital Gosterge- Cift ekzoz Cikisi vs..Tavan ve bagaj ustu spoiler..

Su an Beyaz ve fume cogunlukta renk olarak..Mavi de gelecek ama ilerdeki aylarda diyelim..Az sayida renk secenekleri mevcut..

Bu arada limitor yok..220 Km/s rahat cikiyor arac...

Kararan dikiz aynasi ve koltuk isitma soracagim..

sunroof 2500 deri koltuk 3500 etti 6000..anahtasız çalıştırma 1500 toplam 7500 TL...1500 liralık daha donanım çıkarması lazım

anahtasız çalıştırma star-stop olmaması çok kötü...koltuk ısıtma da yoksa at çöpe..

adamlara bak şu da bizden olsun diye bişe yok..limitine kadar çıkarıyolar..yuhh..

• Beyler benim merak ettigim birkac unsur var.

Sedan civic de hidrolik burc iticileri var mi

Hb olan modelde adaptif amortisor olacak mi

Ayrica hb kasaya dizel otm. gelir mi

• Beyler bloklayın rahat edin...ben öyle yaptım...cünkü bu iş aklıbaşında 36 yaaşındaki Adamın yaptığı işten cıktı...terbiyesizliğe dönüştü..

• vvhopper V kullanıcısına yanıt
    1- yok. hb de olması çok iyi typer teknolojisi çünkü onlar .

2- olmayacak.

3- kesin bilgi yok. sedana 2018 şubatta geliyor
  • Koltuk isitma var, Cift egzoz cikisi var, Arka camlar karartilmis, Sedandan bir kac donanim eksik ama Sedanda olmayan ozellikler de yok degil :)

• Benim tahminim.Forumdakilerin bazılarının bmw'si var memnun değil,bazısının mini'si var memnun değil,acaba civic mi alsam diye düşünüyor,bir yandanda marka fanatikliği yapıyor.Hatta bazen üst segmentteki arabaların özellikleri yok diye yazıyor.Şu özellik niye yok,bu özellik niye yok.şanzuman niye manuel değil,zf niye kullanmadı honda .

Yok işte yok, yok, yok.

Alrsan bu araba 110 tl

Forumun en az yarısı çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pars.42 -- 7 Mart 2017; 21:49:29 >
  • Arkadaşlar selamlar. Aracıma honda go navigasyon almak istedim 2500 fiyat istiyorlar.

Sahibinden.com da 1500 e var yeni civic navigation cihazları.

Ben anlamyorum sizce kullanşlı mı?

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    ne diyosun hocam alınırmı çekelimmi bi hb
  • 
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.