Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • warmengel kullanıcısına yanıt
    yeni cvt nin kasnak ve kayışlar dışında motorla arasında bir de tork konvertörü var. ani hızlanma talebinde gecikmenin bir sebebi de konvertörün içinde viskoz kavramanın geç oluşması.
  • asylmn A kullanıcısına yanıt
    Uzerinde hali paspas geliyor diyelim ve ekstradan kaucuk. Paspas mi vermiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yolda gördüğümde, bu millet parayı nerden buluyor dedirten araba..
  • yakıt tüketimini merak ettiğim araba
  • HB sunroof ve Deri Koltuk yok..Dokunmatik ekran-Digital Gosterge var..Led fari da Haber verecegim, Sensing zaten yoktu belliydi...Kararan dikiz aynasi ve Led fari ogrenecegim..

Tek paket 101.000 Tl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 7 Mart 2017; 9:41:52 >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    tüh sunroof olmadığı kötü olmuş. kalan herşey rs ile aynımı bide arka çift çıkış egzos ortadan mı hocam ?
  • Arkadaşlar merhaba,

Elegance ve Executive donanımlar arasında 9.650,00 TL fiyat farkı var.

Donanım olarak ise işe yarar honda connect multimedya navigasyon sitemi, deri koltuk ve anahtarsız giriş - çalıştırma dışında birşey yok.
    Led far, krom kapı kolu, çift bölgeli klima sürüş ve konforu çok etkileyen detaylar değil. Tabi kişiye göre değişebilir. Tercih meselesidir.
    Normalde en full modeli almak isterdim ama kararsız kaldım. Aradaki fiyat farkı çok yüksek gibi, değer mi sizce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascalonur -- 7 Mart 2017; 10:9:4 >
    Resimler yarin gelcek hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

HB sunroof ve Deri Koltuk yok..Dokunmatik ekran-Digital Gosterge var..Led fari da Haber verecegim, Sensing zaten yoktu belliydi...Kararan dikiz aynasi ve Led fari ogrenecegim..

Tek paket 101.000 Tl..

Hocam Hb kısmında bir arkadaş anahtarsız çalışırma da yok yazmış inşallah onu da çıkartmamışlardır. Yoksa kuşa dönecek araç. Deri koltuk çok ölüp bittiğim birşey değil ama sunroof olsaymış keşke

• HB hayirli olsun :

Anahtasiz giris calistirma yok

Deri koltuk,sunroof yok..

Diger her sey var..Led Far-Dokunmatik ekran-Digital Gosterge- Cift ekzoz Cikisi vs..Tavan ve bagaj ustu spoiler..

Su an Beyaz ve fume cogunlukta renk olarak..Mavi de gelecek ama ilerdeki aylarda diyelim..Az sayida renk secenekleri mevcut..

Bu arada limitor yok..220 Km/s rahat cikiyor arac...

Kararan dikiz aynasi ve koltuk isitma soracagim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 7 Mart 2017; 10:18:48 >
    mevcudu cikaran adam, mevcut olmayan aynayi koyar mi hic? :)
  • quote:

HB hayirli olsun :

Diger her sey var..Led Far-Dokunmatik ekran-Digital Gosterge- Cift ekzoz Cikisi vs..Tavan ve bagaj ustu spoiler..

Su an Beyaz ve fume cogunlukta renk olarak..Mavi de gelecek ama ilerdeki aylarda diyelim..Az sayida renk secenekleri mevcut..

Hocam navigasyon, apple ve android desteği var mı sorabilir misin. Dokunmatik ekran koyarlar ama belki bunları koymamış olabilirler. Ya anahtarsız çalıştırmayı neden koymazlar hayret birşey.

• quote:

HB hayirli olsun :

yaa valla ayıp billa ayıp...neden kısıyorlar bu kadar...resmen moralim bozulmaya başladı çok heveslenmiştim bu arabaya..yapsınlar fiyatını 109 bin ama koysunlar şunları yada ilave paket yapsınlar..çok büyük terbiyesizlik bence
  • cseyfe kullanıcısına yanıt
    :D
  • fark 9 bin tl. deri yok hadi onu geçtim sunroof yok, anahtarsız çalıştırma yok, start stop yok yok oğlu yok yaw bari hb i cezbedecek bişey koyun ne desek boş
    hocam kırmzıda gelmeyecek herhalde
  • Arabanın motoru eski arkadaşlar, ayrıca şansumanda eski, teknoloji desen o da yok, taksi olarak kullanılmak için üretilmiş sanki.

Öyle sabah akşam bin çata pata kullan acıma hani. Geçen clio 1.2 motor ile turlardan bi tanesi sıkıştırdı beni dedim bu ne yaptığını sanıyor altındaki makinaya bakmadan?

Verdim gazı aldım anahtarını, dikiz aynasından bir araba bakayım dedim yan koltuktaki arkadaşı bile ayağı uzatmış şöförle beraber gaza basıyor bu niye gitmiyo diyolar

Ha bu arada geçen bir taksiye bindim bu araçdan. adam dedi ki 4 sene paketçi çocuk olarak motor kullanmış aynı şanzuman diyo hiç yabancılık çekmedim diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

mevcudu cikaran adam, mevcut olmayan aynayi koyar mi hic? :)

:)))

Su an renkler sinirli sayidaymis...Ilk gelen partiler yani..

• 
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.