Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1017. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paylaştığın videonun altına basın kalayı Honda TR yi kötüleyin o zaman gelir ben öyle yaptım herkes yapsın ki gelsin.
  • Herşeyi geçtim 1.0 turbo motoru nasıl getirmezler anlamıyorum hala, enteresan gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhan6060 -- 11 Şubat 2017; 2:28:4 >
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    2.el tavsiye ederim 10-15bin km de 65bin tl ye dizel otomatikler var şu an sudan ucuz ama sıfır tavsiye etmem çok kaybettiriyor, araç 35bim km de sorun yok, o arkadaş trollun bir numaralarindan sanki Türkiyede yaşamıyor, ben blokladim 2ay oldu, zaten tahrik edip ceza aldırıyor bu tipler, olumsuz birsey varsa yaz fakat arabayı zaten almaya niyeti yok birde şunu yazıyorlar şu verisyon böyle olursa şu fiyata verirlerse alırım demiyorlarmi zaten o dedikleri hiç olmayacak şeyler, sonra burda hep eleştiri beğenmeme o zaman bırak başka modele bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

quote:

Orijinalden alıntı: xendaba

quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Ya Angaralı bu kadar korkma belki de haklısındır tekrar soruyorum var mısın yok musun ? Bak o kadar seçenek sundum sana hala düşünüyorsun yoksa kendine de mi güvenin yok nedir yani ?

Yavrucuğum adminlere yaz ip lerinizi açıklasın ben nasıl vereyim dh ekibinin bilgilerini , 1 değilseniz 2 kişisiniz en fazla 20 tane nick ortada dolaşan ,

Ayrıca senin forumdan gitmene kim niye korksun, sevinir zil takıp oynar herkes,

Sen onu geç 1.0 turbo nedir Allah aşkına, bu rezilliği nasıl yapmış Honda

Hani 1.0 çöp tü, vatandaşı salak yerine koymaktbe oldu ne çabuk sattınız düplü ve öfkeli Harika motoru şimdi

1,0 lardan medet bekliyonuz ;)

Honda çöp ise bu ısrarın niye yorumlarımı dikkatli oku ben diyorum ki madem eminsin ispatla belli ki emin değilsin konuyu saptırıyorsun yada kendine hiç güvenin yok.

Bendeki araç belli 2013 FB7 Civic Elegance otomatik benzinli bu araç 1.6 cc atmosferik ve otomatik ben aracimdan memnunum ilaveten 1.0 cc turbo benim takip listemde değil benim takip listemde 1.5 cc turbo RS var yani sedan olan yeni kasa.

Sen o Miniyi hemen sat RS gelince sellektörü yersin.

RS yi beklemeye gerek yok, güncel civic den de selektör yer o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu anki aracım tsi 150 hp, performans olarak yeni civic den doğal olarak çok daha iyi ama yolda, orada burada yeni civic kadar ilgi görmüyor. 4000 lira kar ettirmeseydi satmazdım. Turbo civic gelince belki tekrar civic ailesine katılırım, eski bir kullanıcısı olarak yeni civic düşünen herkese tavsiye ederim

• Gökhannn7 kullanıcısına yanıt
    Hocam cok cabuk satmissiniz hayirdir insallah? Memnundunuz da?

• xendaba kullanıcısına yanıt
    Araba almaya niyetim yok ise burada işim ne ve durumumun olmadığını nerenden yaziyorsun senin altındaki bayan arabasından 3 adet alabilecek durumdayım hemde peşin taksitle de değil.

Anahtar konusuna gelince fotolara tekrar bak istersen uzatan sensin banane anahtardan yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhannn7

Şu anki aracım tsi 150 hp, performans olarak yeni civic den doğal olarak çok daha iyi ama yolda, orada burada yeni civic kadar ilgi görmüyor. 4000 lira kar ettirmeseydi satmazdım. Turbo civic gelince belki tekrar civic ailesine katılırım, eski bir kullanıcısı olarak yeni civic düşünen herkese tavsiye ederim

Görmez tabiki senelerdir aynı kasa orası burasıyla oynuyor yeni diye iteliyor yolda vw gorunce baska tarafa bakıyorum TDI ise zaten hemen arkasından çekiliyoum malum nox dumanı aracin icine kadar geliyor.
  • Gökhannn7 kullanıcısına yanıt
    RS de kırmızı renk guzel hocam ben onu alacam da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasson

2.el tavsiye ederim 10-15bin km de 65bin tl ye dizel otomatikler var şu an sudan ucuz ama sıfır tavsiye etmem çok kaybettiriyor, araç 35bim km de sorun yok, o arkadaş trollun bir numaralarindan sanki Türkiyede yaşamıyor, ben blokladim 2ay oldu, zaten tahrik edip ceza aldırıyor bu tipler, olumsuz birsey varsa yaz fakat arabayı zaten almaya niyeti yok birde şunu yazıyorlar şu verisyon böyle olursa şu fiyata verirlerse alırım demiyorlarmi zaten o dedikleri hiç olmayacak şeyler, sonra burda hep eleştiri beğenmeme o zaman bırak başka modele bak.

Haklısın o nedenle zaten halay başı olacağına troll başı olmuş demistim birde yorumları kendine göre değiştirme huyu var benim icin yeni araba alamaz falan demis sesli güldüm.

• Biraz tartışma ortamını dağıtayım.

(2.88×34.45=99.216) 1 depo ile şehir içi dışı karışık 333 km gitti. Büyûk bir kısmı şehir içi ve kısa mesafe.

Havalar biraz gevşedi yakıt 3.09 olmuş. 106.45 lira aldı depo. Bakalım kaç km gidecek

• 10 tl civarı da benzin gitmiş bu arada. Bence yakıtı fazla değil.

• Şu foruma 2006 2007 senelerinde yoğun girerdim. İnsanlar edindiği tecrübe ve bilgileri paylaşırdı sadece. Birbirine laf atma , hakaret .. vb yok denecek kadardı. Şimdi bakıyorum da konunun aslı hiç edilip olay sidik yarıştırmaya, en iyisi benimki hesabına, en çok ben bilirim, paramla seni ezerim mevzusuna getiriliyor. Konuyu bilmeden yargısız infazda bulunanlar cabası! Eminim arada ergenler falan vardır ama bu lafları yetişkin birileri yazıyorsa gerçekten toplum olarak durumumuz vahim! İnsan olalım birbirimize saygılı olalım. Sadece bilgi paylaşımı yapalım!

• Birde milleti anlamıyorum

Yeni bilgi arıyorlarmış ?

Yeni ne bilgisi arıyorsalar ?

10 yılı aşkın motor , sanayideki en iş bilmez ustanın bildiği klasik motor

Arabanın iç donanım desen yenilik be varki onu soruyorsun?

Mesela sensing neler getirmiş onu mu? Yokki

Kullanıcı yardımcılarımı ?

Sürüş yardım asistanı

Park yardım asistanı

Otomatik pilot, otonom sürüş vb

Yazılımsak işlemler mi

Bunların hiçbiri yokki ne bilgisi alacaksınız Yen'i birşey yok arabada

Klasik ve boş bir C Sınıfı aracın sadece şekil değiştirilmişi

Isıtmalı koltuk 1 tuş var basıyorsun ısıtıyor , yenilik dediğiniz buysa

Anlamak istemediğiniz araç , basit özellik olmayan ortasınıf bir araç herhangi bir yeniliği, kurcalayıp öğrenilecek özelliği, yada bilinmeyen bir yanı yok

Yeni olan tek yanı şekli onuda resimlere bakıp durun,

Ha verilen bilgilere de inanmamak gibi huylarınız varken size bilgi verilse ne olur?

Uyduruk megane da masajlı koltuk nasıl çalışır diye sorsan olur

Mazdada adaptif far nasıl nasıl çalışıyor , uzun far desteği nasıl desen eyvallah

Veya 360' park asistanı mantığı nasıl dese birbaşkasına Yen'i bilgi verir ama

Bu araçta biröncekinde olmayıp bu araçta olan tek özellik dokunmatik ekran

Oda neyi anlatsın insanlar basınca alıyor dokunuyor falan mı, başka Yen'i eklenen ne var eskisinden farklı

Yok arkadaşım kendinizi kandırıp Yen'i bilgi almaya giriyormuş

Ne bilgisi alacaksanız, yazılım yükleyip araç cabrio bmw mi olacak, ne bekliyorsanız

• 2017 Elegance Eco Civic ile şehir içi ve dışı karışık halde 440 km tüp bitti. Değerler düzelmeye başladı gibi geldi bana. Normal bir kullaniciyim . Araç 2500 km de. Servis 5000 km ye kadar biraz sabırlı olun dedi.unarin dedikleri gibi olur.
    Bu arada şu yok bu yok diyen arkadaşa sorarım şu var bu var olan araçlar kaç bin TL. Bide hondayi beğenmeyen adamın burda ne işi var. Ben aracimi seviyorum o yüzden bu formdayim. Sende beğendiğin aracın formuna yazarsın olur biter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozcomba

2017 Elegance Eco Civic ile şehir içi ve dışı karışık halde 440 km tüp bitti. Değerler düzelmeye başladı gibi geldi bana. Normal bir kullaniciyim . Araç 2500 km de. Servis 5000 km ye kadar biraz sabırlı olun dedi.unarin dedikleri gibi olur.
    Bu arada şu yok bu yok diyen arkadaşa sorarım şu var bu var olan araçlar kaç bin TL. Bide hondayi beğenmeyen adamın burda ne işi var. Ben aracimi seviyorum o yüzden bu formdayim. Sende beğendiğin aracın formuna yazarsın olur biter.

Araç otomatik mi acaba

• ozcomba O kullanıcısına yanıt
    80-100 bin olanlar

• xendaba kullanıcısına yanıt
    Şu uzun yazdığın yorumları boşluk bırakmadan yazsana sayfanın yarısını tek yorumun kaplamış yahu.

O yok bu yok şu yok deyip duruyorsun da bu yeni kasada öncekilerde olmayan bazı şeyler var aslında belki de sen fark etmiyorsun önce araci git bayide gör test sürüsü yap ondan sonra kötüle ki biraz inandırıcı olsun. Bak ben sana nelerin olduğunu yazayım.

** 4 camda auto tek dokunus ilaveten hepsi sıkıstırma kontrollu ve ışıklandırma nihayet geri gelmis çok şükür.
    ** Aracin navi ekrani oldukca guzel ve kullanisli ( gündüz bile )
    ** Direksiyonu hic olmadıgı kadar rahat ve hisli
    ** Yol tutuş ve viraj performansı baya iyi
    ** Yalıtım hic olmadıgı kadar iyi
    ** Eski motor eski şanzıman artık geçerli değil RS ile turboda geliyor sesin kesilir belki
    ** Sensing eklediler de biz mi hayır dedik biz de istiyoruz Sensing mensing ne varsa eklesin diyoruz farkı neyse öderiz dedik zaten
    ** Park asistani bayan sürücüler icin iyi olurdu zira bana pek cazip gelmiyor
    ** 360 derece kamera olsa iyi olurdu ona hayır demem.
    ** Adaptif ve uzun far asistani olsa hayır demem.
    ** Bagajda 12V soketi elzem hala neden yok saçmalık.

Eee sana ne kaldı artik eleştirecek bunlar dahil olsa aracin fiyatı 150 bin olsa o zamanda ben o paraya ikinci el Alman araci alırım diyeceksin zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfen1976 -- 12 Şubat 2017; 18:51:28 >

• Bu rs satılir mi sence wolfen?

• 
Sayfa: önceki 10151016101710181019
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.