Şimdi Ara

honda civic 2017 elegance executive farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    başlıkta da belirttiğim gibi 2017 model civic paketlerinden elegance ve executive donanımları arasında ki farklar neler?
    benim gözüme çarpan executive donanımda 7 inç ekran (elegance 5 inç) deri koltuk krom kaplama kapı kolları.
    elegance donanımdan farkı yaklaşık 10 bin lira civarında.
    sizce bu donanımlar arada ki fiyat farkına değer mi?

• Anahtarsız giriş/çalıstırma led farlar led sis farları hayalet ekran kesinlikle değer ben executive aldım memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 12 Ağustos 2019; 9:37:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba, Aracınız Benzin+Lpg sanırım. Yakıt konusunda bilgi alabilirmiyim? Misal lpg kaç litre ve full doldurduğunuz zaman kaç km yol yapabiliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The.ApoLLo

Hocam merhaba, Aracınız Benzin+Lpg sanırım. Yakıt konusunda bilgi alabilirmiyim? Misal lpg kaç litre ve full doldurduğunuz zaman kaç km yol yapabiliyorsunuz?

Bende lpg yok sadece benzin benzini soruyorsan istanbulun sıkışık trafiğinde 400 450 km gidiyorum yakıyor yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzin kaç litre hocam, Petrolden çıkmıyorsunuz öyleyse :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYAZ PASSATLI PRENS

Anahtarsız giriş/çalıstırma led farlar led sis farları hayalet ekran kesinlikle değer ben executive aldım memnunum
    Start/Stop elegance de de var(2019)
    galiba hayalet gösterge de var
  • Yok hocam sadece dizellerin elegance versiyonunda hayalet var anahtarsız çalıstırma ekegancelerda yok sitesindende görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 11 Ağustos 2019; 12:56:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla şimdi inceledim dediğin gibi dizellerde varmış start/stop
    zaten beni çok rahatsız eden bir özellik, geçici kullandığım polo da var, alışamadım, hep kapatıyordum

Bu hayalet nedir ne işe yarar çözemedim, elegance eko da yok galiba
  • Hocam o start stop değil anahtarsız çalıştırma var hondada polodoki sistem deil yani ama ikisininde adı start stop diye geçiyo... Hayalet ekranın görüntüsü daha iyi tam hayalet değil ama elegancelerdekinden daha iyi olduğu kesin bu arada sadece dizel elegancelerde var o hayalet gösterge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 12 Ağustos 2019; 9:38:33 >
  • Sağol berk, yavaş yavaş hepsini öğreneceğim, bilgilendirme için teşekkür ederim
    Bu gün aynaların nasıl kapandığını ve CD çalara nasıl kumanda edeceğimi öğrendim, yarın telefonları tanıtmayı deneyeceğim
    bu ekranda analog saat varmı (elegance) varsa nasıl devreye alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 12 Ağustos 2019; 20:9:23 >
  • Rica ederim Hocam sizinki elegancemi bende exe var ayarlardan ayarlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 12 Ağustos 2019; 23:1:17 >
  • benimki elegance, o saatin olduğunu biliyorum ama nasıl ayarlanacağını bilmiyorum, kitap çok kalın ve teferruatlı, o yüzden hızlı ilerliyemiyorum
  • caucass kullanıcısına yanıt
    rolantide durma diye tanımlamış, sanırım ışıklarda durunca motorun stop etmesi olayı
  • 2020 modellerde exe de deri koltuk dışında hiç bir espri kalmadı arada 15 bin tl fark.... artık her kes elegance alacak
    en güzeli de CVT şanzumana rağmen f1 koymuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caucass -- 22 Ocak 2020; 16:5:24 >
  • Kararan ayna da var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.