Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://youtu.be/ahMeMc3Ch-8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    cvt su motosiklet sanziman olan degil mi?

cift kavramadan daha hizlidir o sen bilmiyosun isi
  • quote:

Orijinalden alıntı: twonumber

Hocam HondaCem de füme rengi istiyodum ama kalmamıştı. İstemeyerek Damla'ya dondum baya dil döktüm ama indirim falan yapmadılar. 119k ya anlaşmış olduk onlarla. Köpekbalığı ve paspas hediye ettiler ve aksesuarda indirim yaptılar. Damlanın tavrımı hiç beğenmedim ama mecbur kalmasan almaz çıkardım.
    Bu fiyat hurda indirimli mi ?Benim hurdam yok.tşk

• Bazı bayiler hurdayı kendi ayarlıyor, siz sadece imza atıyorsunuz sanırım. Honda bayilerde yapan var mı bilmiyorum ama hurda bizden diye satış fiyatı veren opel bayi vardı. Başka markaların da var. Size bir zararı yok gibi duruyor yani.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Bazı honda bayileri hurdayı kendileri buluyor indirim sağlıyorlar ama kendilerine bir miktar kar koyarak tabi.

• Nejoz kullanıcısına yanıt
    Doğal olarak. Ama kazan kazan durumu olduğu için sıkıntı olmamalı. Liste fiyatı 125 ise pazarlık payı ile düşeceği fiyat 121 , araya hurda koyunca sana 118 olur diyorsa o da hurdayı 3-4 bine bulup sana 7 bine satıyor oradan da kar alıyor demektir ama sende hurda yoksa bu senin de işine gelir. Olay bu özetle.

• Tşk verdiğiniz bilgiler için

• Dizel / otomatik fiyat belli oldumu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün lastik basınç sensor hatası verdi. Servis yol ustu olunca uğradım. Civic hb 2017 icin lastik basıncını 40'a ayarladiklarini söylediler. Tekerin birinin basinci 34.5'e düştüğü icin hata verdiği söylendi. 40 bana yuksek geldi konu hakkinda bilgisi olan var mi?

• Arkadaşlar honda civic'ten kız kardeşime bakıyoruz, sizden ricam kullananlar bu aracın benzinli otomatik modelinin (rs olmayan) yakıt tüketimi konusunda bilgi verebilir mi?
    Araç İstanbul içinde kullanılacak dolayısıyla İstanbul içi trafikte elde edilmiş veri çok işimize yarar, Anadolu şehirlerinde trafik az olduğu için ortalamalar çok ciddi fark edebiliyor.
  • karaaslan62 K kullanıcısına yanıt
    40 cok fazla, sedan icin 32 oneriyor honda, muhtemelen hb de aynidir, zaten surucu kapi icinde yaziyordur onerilen deger , oradan kontrol edebilirsiniz

• vincenzo234 V kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanima bagli olarak 9 10 litre alti zor gibi

• subutay3838 kullanıcısına yanıt
    Hayır hurda indirimini onlar yapıyor zaten benimde hurdam yok.

• fezalii kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap icin. Kapı icinde 32 yazıyor. Yetkili servis ustası 40 diye iddia edince ben de inanamadım.

Hocam kapı eşiğinde yazıyor ordakine göre ayarlayın. Fabrikadan çıkarken 40 ayarlayanda var 44 yapanda ne alakaysa. Sonra yol sesinden rahatsız oluyor insan. 2-3 kişi seyehat ediyorsanız 30-35 arası yeterli diye hatırlıyorum ana dediğim gibi en doğru bilgi kapı eşiğindeki plakart da.

• bjkoptimus kullanıcısına yanıt
    Evet hocam fabrika çıkışı 40 ayarlamışlar. Usta da 40 diyor. Kapı ici 32 olduğu icin ben de 32 ye indireceğim.

Fabrika cikisi bilincli olarak yuksek ayarlanir, arac uzun sure hareketsiz bekleyecegi icin.

Bu hondaya ozel degil tum firmalarda boyledir. Ancak galerinin satilan araclarda basinci olmasi getrken ayara getirip teslim etmesi gerekir.

Bunu yapmayip uzerine yanlista israr etmeleri tam bilgisiz olduklarini gosteriyor maalesef.

• fezalii kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bilgi icin teşekkürler. Servisteki ustalar malesef en temel konuları dahi bilmiyor.

40 ile ziplayarak gidersin yolda
  • Bugün yazlık paspası deneyim dedim, hediye olarak verilen. Altı pütürlü cırtcırtlı gibi ve yerine yapışıyor resmen. Güzelmiş o iş

Yanında klips de vermişler taban döşemesini kesip klipsi oraya sabitleyip paspası klipse tutturun diye ki ben de döşemeyi kesmemek için yazlık paspası bekletiyordum bagajda. Kesersek altına toz toprak girer çıkaramayız diyorduk. Hiç gerek yokmuş klipse, döşemeyi kesmeye falan.

• 
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.