Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15131514151515161517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Yağ uyarısını ben de ekrandan sıfırlayabiliriyorum. Benim yapmamda sorun olur mu?
  • Berkayugur91 B kullanıcısına yanıt
    sorun olmaz ama gene çıkarsa serviste bilgisayarla araça baglanılıp birdahaki bakıma kadar kalıcı silinmesi lazım kolay gelsin bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayugur91

Teşekkürler. Yağ uyarısını ben de ekrandan sıfırlayabiliriyorum. Benim yapmamda sorun olur mu?

hangi yağı koydular serviste ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Arkadaşlar var mı Civic dizelde bir gelişme. Fiyatını, ne zaman geleceğini duyan oldu mu?

manuel sedan geliyor şubatta 120 hp 300 tork. aynı zamanda manuel hb de gelecek. yazında 9 ileri Zf geliyor 120 ps 300 tork. benim anlamadığım ellerinde 160 ps 350 tork motor var niye onu koymazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

Kardeş, büyük bir yanılgı icerisindesin. Emisyon skandalı düpedüz sahtekarlıktır. Bilinçli bir şekilde insanları aldatma sürecidir. Diğeri ise firmanın üretimde ortaya çıkmayıp sonrasında bazı araçlarda beliren ve tamamen görsel bir sorun teşkil eden hatasıdır. Elestirilecek şey ise honda tr'nin meseleyi ele alış biçimidir.

Neticede birbiriyle uzaktan yakından alakası olmayan iki durum, kıyaslamak mantıklı değil.

Bence Honda'nın bu konuda halen bir açıklama yapmamış olması ve sorunu kabul etmemesi de bir skandaldır.
    Zira şu an satılan Sedanlarda halen göçük sorunu varmı ? ne gibi iyileştirmeler yapıldı ? hiç bilmiyoruz.

Çünkü firma bunu kabul etmeyip bir açıklama yapmıyor. Yaptığı tek açıklama fabrika çıkışında sorun olmadığı.
    Sonradan oluşan bu sorun için bizim sorunumuz değil derler. Skandalmı değilmi siz karar verin.

Gönül rahatlığı ile yarın sedan alırım ve %100 göçük olmayacaktır diyebilen yok....

10 gün önce yanımda beyaz bir sedan vardı. C sütunu harita gibi olmuş. Araçta ne jant vardı ne de bir modifiye.
    Düz bir sedandır. O aracın durumunu gördükten sonra sahibinin yerine olmak istemezdim açıkcası.

bu sorunu zaten başından beri dillediriyorum burda Honda TR sorunu iyi yönetemedi. Japon Kobe Steal firmasından çelik alıyorlardı o çeliklerde de hile yapmış firma zaten battı. Dünya basınında da haberi oldu Amerika Ohio daki fabrika da ordan alıyormuş çeliği. Göçüğün sebebi alaşımıyla oynanan çeliklerden dolayı. ben hondadan sorunu kabullenmesi ve sınırlı sayıda olan problemi 0 araç vererek çözmesini beklerdim. Kasım 2017 den sonra üretilenlerde problem yok çünkü tedarikçi değişti.

• 2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Bende Honda ailesine katılmış bulunuyorum ve bundan da büyük mutluluk duyuyorum.

Bundan önceki aracım bmw 1.16 d ED idi.

Honda yi İzmirden Eskişehire getirdim.

Yüzümde küçük çocuklar gibi bir tebessüm mevcut. Araç çok keyifli ve yakışıklı.. Malzeme kalitesini beğendim. Yanı sıra opsiyonları gayet yeterli.

Almak isteyen herkes biran önce umarım kavuşur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

Bende Honda ailesine katılmış bulunuyorum ve bundan da büyük mutluluk duyuyorum.

Bundan önceki aracım bmw 1.16 d ED idi.

Honda yi İzmirden Eskişehire getirdim.

Yüzümde küçük çocuklar gibi bir tebessüm mevcut. Araç çok keyifli ve yakışıklı.. Malzeme kalitesini beğendim. Yanı sıra opsiyonları gayet yeterli.

Almak isteyen herkes biran önce umarım kavuşur.

aramıza hoşgeldiniz. araç harika duruyor. maşallah kazasız belasız.

• warmengel kullanıcısına yanıt
    Hoşbuldum. Eyw hocam teşekkürler 👍👍

• Requiem_For_a Dream kullanıcısına yanıt
    Hocam nazar değmesin hemen bir nazar boncuğu al :D

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Kırmızı baya dikkat çekiyor hocam haklısınız.

Trafikte seyir halinde iken, çevredeki bakışlar sanki, altımda süpersport bir araç kullanıyorum kafası yaşatıyor 😀

Ben her zaman siyahçıyım.

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Siyah yerine füme olanını tercih ederim. Tabi zevk meselesi.. Araca çıkartılmış bütün renkler gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmengel

quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

Arkadaşlar var mı Civic dizelde bir gelişme. Fiyatını, ne zaman geleceğini duyan oldu mu?

manuel sedan geliyor şubatta 120 hp 300 tork. aynı zamanda manuel hb de gelecek. yazında 9 ileri Zf geliyor 120 ps 300 tork. benim anlamadığım ellerinde 160 ps 350 tork motor var niye onu koymazlar

Civic HB manuel dizel gelmeyecek..Haziran ayında direk otomatik satılacak..
    Güle Güle kullanın... Güzel araba...

Telefonkent sitesi... Hımmm.. keşşşşşke benim olsa :)
    Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız binin. Yaşadığınız duyguları tahmin edebiliyorum, bende arabamı aldığım zaman kendimi tuhaf hissetmiştim çevredeki tepkilerden dolayı.

Yalnız bu forumun meşhur laneti vardır arabasının resmini atanların genelde aracına zarar geliyor. Ben özellikle atmıyorum

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..
    Komşumuyuz yoksa :)
  • LastNova L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...
    2006 dan beri forumdayım.. Daha bi lanetiyle karşılaşmadım..
    Haa illaki karşılaşırsak; cana gelmesin mala gelsin.. Canınız sağolsun.. Ne diyelim:)
  • Civic HB dizel...

Dikkatimi çeken CAM tavan değil, sunroof gibi..Çok az açılıyor..Sunroof diyebiliriz direk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 29 Ocak 2018; 14:42:43 >
  • Sedan Dizel...HB ile arasında ki fark Sedan ön ızgara kromaj..HB'de lake...

Bunun dışında her 2 araçta da kablosuz şarj var..Bakalım Türkiye'de ki donanım da olacak mı..

Komşuyduk. 3 sene oturdum. Haziranda Dede Korkutun yanına taşındım. Tekrar hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

Plakayı değiştirecek misiniz?

• 
Sayfa: önceki 15131514151515161517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.