Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
38.968
Cevap
305
Favori
2.226.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BjKs1903

O facebook grubunda 500 tane araç sahibi yoktur. Ayrıca göçük sorunu olmayan 6 aylıkta 1 yıllıkta bir dünya araç gördüm. Bu sorunu yaşayan araçlarıda gördüm tabi o ayrı konu fakat hepsinde var demek doğru değil. Ayrıca fiyat bandında ikamesi neredeyse olmayan bir araç iç, dış dizayn ve sürüş keyfi olarak. O yüzden sorun bir şekilde çözülür ve insanlar bu araçtan satın almaya devam eder.
    İyi forumlar.

Honda Civic ucuz bir araç değil artık. O fiyat bandında çok alternatif var emin olur.

Hepsinde var veya yok. Ancak bir gerçek var ki o da çok sorun yaşayan olduğu. Çevremde bir o kadar

bu sorun yüzünden aracı almayan var. Hepsinde olmaması sorun olmadığı anlamına gelmiyor.

• Arkadaslar bunca olana bitene rağmen halen bu markadan araç almayı nasıl dusunebiliyorsunz anlam veremiyorum.Kesin ya aklınızdan sorununuz var ya da Honda çalışanı trollersiniz

Bırakın cam tavanı manueli vs yi

Bu adamlar halen binbir türlü bahane ile c sutunu kendiliğinden göçen araç satmaya çalışıyorlar

Bakin facebook grubuna bu kadar insan yalan söylüyor olamaz

Grubun mevcudu 20 bine dayandı ve hergün birileri geliyor ağzı yanan

Yapmayın etmeyin

Almayın aldırmayın

Bu rezilligin arkasında insan gibi dursunlar once

Servise gidiyorsunuz araca bakmadan direkt " fabrikasyon hatasi yoktur "seklinde cıktı verip yolluyorlar

Bir marka ancak bu kadar kendini basitlestirebilir

Şu anda fiat reno hyundai dahil gerek satis politikası gerek servis hizmetleriyle en amatör müşterisini en çok magdur eden firma hondadır

Biz aldık yanlış yaptık. Siz gelmeyin bu tezgaha .Civic model araçların hepsinde istisnasiz bu sorun var .Yok diyen st lere şu teklifte bulunun :

Notere gidelim çıkarsa para iadesi isterim diyin bir tanesi kabul ederse insan değilim

Coluk çocuğunuzun rızkını çöpe atmayın

Gidin reno alın skoda alın vw hyundai egea alın bu teneke civiclere para vermeyin verdirtmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allizzwell27 -- 26 Kasım 2017; 22:54:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allizzwell27 A kullanıcısına yanıt
    Hocam problem sedanlarda var HB'lerde yok benim bildiğim. O yüzden gider HB alır ya da CRV alır, Jazz alır v.s.
    Benim araç 8600km oldu daha birşey gözükmüyor. He gözükse bir daha Honda alır mısın diye sorsan düşünürüm tabiki. (ki ilerde CRV almak istiyordum.)
    Ama markanın diğer modellerinde böyle bir problem yok. O yüzden insanlar almaya devam eder. Bu da çok normal.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Hb tede var once bunu belirteyim

Bayideki sıfır km typer da var

Burada asıl mesele bu değil .Böyle bir sorun olabilir .Önemli olan büyük markayım diyen bir kurumun "hadi canım dis etkendir kedidir o " gibi ipe sapa gelmez bahanelerle bu sorunun arkasında durmamasidir

Bu şu anlama gelir :

Sen o bahsettigin modelleri aldığında başına bir sorun gelirse bu kurumun sana yine hadi canım hadi diyerek kapıyı göstereceği anlamına gelir

Ha sen bundan hoşlanıyorsan al tabi

Ama benim gözümde Honda Türkiye şu an mevcut markalar icinde gerek satis gerek servis hizmeti olarak en amatör kurumdur .Bunun birebir onlarca yasanmış örneği vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

O facebook grubunda 500 tane araç sahibi yoktur. Ayrıca göçük sorunu olmayan 6 aylıkta 1 yıllıkta bir dünya araç gördüm. Bu sorunu yaşayan araçlarıda gördüm tabi o ayrı konu fakat hepsinde var demek doğru değil. Ayrıca fiyat bandında ikamesi neredeyse olmayan bir araç iç, dış dizayn ve sürüş keyfi olarak. O yüzden sorun bir şekilde çözülür ve insanlar bu araçtan satın almaya devam eder.
    İyi forumlar.

Fiyat bilgisinden haberdar değiliz sanırım , tüplü 100 küsür rs 120 küsür belki 130 şuan

İnsanlar fiyatını 60-70 sanabilir böyle yazınca .

• quote:

Orijinalden alıntı: trancenden

Hocam problem sedanlarda var HB'lerde yok benim bildiğim. O yüzden gider HB alır ya da CRV alır, Jazz alır v.s.
    Benim araç 8600km oldu daha birşey gözükmüyor. He gözükse bir daha Honda alır mısın diye sorsan düşünürüm tabiki. (ki ilerde CRV almak istiyordum.)
    Ama markanın diğer modellerinde böyle bir problem yok. O yüzden insanlar almaya devam eder. Bu da çok normal.

Şikayet videolarının birinde sanırım Noyan videosunda civciv HB de bile var denildi , hani İngiltere üretiminde yoktu falan diye dalga geçtiler hatta , sanırım sacın dandikliği ve o bölümün ayarsız oluşu ;) düzeltemiyorlar bile yeni kasaya ( makyaj ) bu böyle gider abd tr farketmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Hb tede var once bunu belirteyim

Bayideki sıfır km typer da var

Burada asıl mesele bu değil .Böyle bir sorun olabilir .Önemli olan büyük markayım diyen bir kurumun "hadi canım dis etkendir kedidir o " gibi ipe sapa gelmez bahanelerle bu sorunun arkasında durmamasidir

Bu şu anlama gelir :

Sen o bahsettigin modelleri aldığında başına bir sorun gelirse bu kurumun sana yine hadi canım hadi diyerek kapıyı göstereceği anlamına gelir

Ha sen bundan hoşlanıyorsan al tabi

Ama benim gözümde Honda Türkiye şu an mevcut markalar icinde gerek satis gerek servis hizmeti olarak en amatör kurumdur .Bunun birebir onlarca yasanmış örneği vardır

6 yıl garantisi var diye alınan aracın 1. Gününde garantiden yararlanamaması

Ticaret - tüketici ilişkisi asına Dünyaya örnek olacak bir olay

1. Günde garantiden yalanlamazsın çünkü top çarpmıştır

Motor Eline gelse benzine suç bulacaklar benzin pahalı ondan araba bozuldu 😆

• xendaba kullanıcısına yanıt
    Fiyatlardan haberim var. Citroen c eylsee ful düz 85 bin. C4 easy düz 110 bin. Renault symbol olmuş 85 bin. Clio 95 bin. Megane 120 bin. Memlekette 60 70 bine araba mı kaldı sıfır? Evet 105 bine full civic en iyisi içlerinde.

Yanlıs hatırlamıyorsam 4 5 ay önce araç sizde de varken öyle demiyordunuz. Forum çok seviyesiz olduğu için bir daha girmem arabaya saçma sapan laflar söyleniyor diyordunuz ne değişti?

• BjKs1903 B kullanıcısına yanıt
    O zaman troller vardı gereksiz araç karalamaya yönelik tutulmuş sahsiyetsizler vardı. Şu anda konu bu değil .Konu tüm araçlarda olduğu gibi benim aracimda da bu saçma mevzunun olması

Buraya tekrar girdim çünkü insanların kaldırılmasını istemiyorum

Bu araçlar kronik sorunlu

Bu markaya bulaşmayın

Bunlar için daha ne cümleler kurardım ama burasi müsade etmiyor

Bunu civic sahibi birisi olarak yazıyorum

Bunu da her şekild e ispata hazırım

Civic alacak olanlar gidip şunu yapsın:

Hadi notere gidelim araçta bu sorun olursa iade talebini imzalayalım desin

Yanaşırlarsa alsın

.Coluk çocuğunuzun rızkını bunlara dökmeyin

• Honda kullanıcısı değilim ama şunları belirteyim. Adamlar dişinden tırnağından arttırarak senin 1.6 atmosferik aracına sırf şekil diye 100.000 TL veriyor. Sonuç arabanın çeliğini döken firma ucuza kaçtığı için araçların c sütunu çöküyor. Taksicilik yapan kişilerde ise tavan ve kaputta göçmeler başlamış. Bu araçlar zaman geçtikçe yollarda her tarafı çökecek. Yaptıkları hata büyük. Bu sorunun kalkması için aracın komple şasesi değişmesi lazım ama kimse sıfır aldığı aracına böyle bir işlem yaptırmak istemez. Honda halen susuyor. Gidipte bu araç sahiplerini mağdur ettikleri için 3000-5000 TL vererek bu konuyu kapatamaz. Tüm araçları toplayıp herkese sıfır araç vermeli. Bunu yapamıyorsa araç fiyatının en az yarısını iade etmek zorunda. Çoğu kişi 10.000-20.000 TL zararına satma peşinde. Para kolay kazanılmıyor. Tüm honda kullanıcıları toplanıp aynı şikayeti bimere yazmalı. Bunun yanında ek olarak mağdur edildiklerine dair araçlarına büyük şekilde kaporta ve arka cama sticker yapıştırmalı. Kimse bu aracı almasın. Baktılar satışlar durdu. Mecburen bu fc5 kasa alanlarının mağduriyetini gidermek zorunda kalır.

Peki kardes merak ediyorum: aracını sattin mi duruyor mu?

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Duruyor

Binecez artık buna .Göçüyor diye ikinci eli de bitik

• bursagsli B kullanıcısına yanıt
    Bunların hepsi yapıldı ama malum firma o kadar duyarsizlasmis ki hala gelen müşterilere "hepi topu 120 araçta var .Onlar da çağrıldı,facebooktaki gurubun kurucuları bizden bedava araç talep etti "gibi palavralarla insanları kandırmaya devam ettiklerine şahit oluyoruz .Bir defasında bir arkadaş alıcı gibi arıyor bunları gocuk muhabbetini soruyor karşıdaki bayan 6.aydan sonra satılan araçlarda yok eskidendi diyor .Arkadaş da peki geçen ay aldığım civicte niçin var diye sorunca telefon yüzüne kapatılıyor.

Işte bunlar böyle insanlar

Büyük firma aracının hatasının arkasında durabilen firmadır

Ulaşabildiğim herkese ulaşıp bunların maskesini düşürmek de bizlere kalıyor

Almayın aldırtmayın

Iyi de millet cayır cayır alıyor. Filo satışı olmamasına rağmen gecen ay 1250 civarı satışı var, şubat ayına kadar da sıfır siparişleri doluymus. Ikinci elde de fiyatları yüksek.

• hala göçük problemi olan bu aracı satın alanlar var malesef peynir ekmek gibi satıyor bayiler.
  • Nedir bu göcük sorunu diyecektim 2-3 yorum okuyana kadar birden akıllı telefon sorunları aklıma geldi insaf be araba yapıyorsun araba nası göçükler meydana gelir bu araba hiç mi test edilmiyor.

Koskoca Japon devi Hondo nasıl bi rezillikle başı belada yakışmadı bu Alman devlerinden örnek alıp maddi ödeme yapılmayı veya hepsini geri çağırcak.

• adige13 A kullanıcısına yanıt
    Demek ki yurdum İnsanı bu olaya öyle ciddi bir anlam yuklemiyor, göçerse duzelttiririz; arabanın şekli karizması yeter falan diyorlar sanırım. Zira bayilerde araç yok, şubata falan gün veriyorlar.

• Selamlar,
    Bu bahsedilen sorun standart sedanlarda mu, rs lar damı var ?
  • Civic HB ler hava yastığı güncellemesi ile 5 yıldıza kavuştu...

• 
Sayfa: önceki 14921493149414951496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.