Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (1221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.963
Cevap
304
Favori
2.225.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende gördüm yaw çok ilginç yemin ederim. hayır herhangi bir honda servisine fiyat sorsaydı keşke diyecek bişeyim yok valla
  • Araca multimedya taktiran varmı suan çok fazla satış linki de bulamıyorum taktiranlar ne marka taktırdi yorumyabilirlerse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ifcoskun -- 29 Mart 2017; 23:2:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    25-30 $,40 _45 siterlin, sis lambası sitelerde mesela ebay de var,gg ve n11 dede ucuza vardır tahminim.1000 tl ye sis mi alınır .bmw mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: warmengel

hoparlorü nasıl patlattınız :)

Hocam aracta ki tek sikinti sol hoparlorun patlamasi :)

4 defa garantiden degisti..Yani sol tarafta bir sikinti var..Sasiden dolayimidir kacakmi var bilemedim..Adamlar sorunu cozmek yerine direk hoparlor degistiriyor :)

Bende 8 ayda bir ziyaret edip degistiriyorum Hoparloru,yarim saat surmuyor takmasi :)

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    şase falan yapmasın araba dikkat et Allah korusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso

Bir arkadaş 98 de aldım ayni motor 2017 ayni motor yazmıştı.

Su anda %80 Atm Benzin, %10 Dizel, %10 da Turbo alan olsa...

Bu kadar sayfa konuşulmasının tek nedeni Lpg denilen meretin 2.47 TL lik fiyatı bu Lpg denilen yakıt 3.15 ya da 3.50 olsa zaten su sayfaların %90 i olmayacak.

Arkadaş 7 Lt s dışı ort demiş.7*5.2 desen 36 kuruş yapıyor.Ama bu Lpg alâmeti farikası 2.47 olunca herşey değişiyor.

Yoksa 80,100.000 atm motora veriyorsun.Ayrıca nasıl bir lamba da 10.000 isteniyor.

Aynı mantıkla mazotta benzinle aynı fiyata gelse dizeli de doğru düzgün kimse almaz. Seninde % 90 ın olmaz sevgili dizel fiat sahibi kardeşim.
  • merhaba arkadaşlar.
    dün itibariyle honda civic executive 1.6 eco cvt lpg sahibi oldum. fiyat 100.500
    aracı samsun kamer otomotivden aldım. yozgata gelene kadar yaklaşık 290 km kullandım. yakıt, yol tutuşu, konforu vs. her şeyiyle memnun kaldım.
    50 liralık benzin aldım yaklaşık 30 litrelikte gaz aldım (litre 2.75 tl) 8 kademe lpg göstergesi var aracın
    230 km den sonra 4 ya da 5 kademe depo hala dolu gösteriyordu. tahminim bir depo lpg ile şehir dışı 450-460
    km yapabilir kullanıma bağlı olarak. hızımda samsundan çıkana kadar 140-150 sonrasında 95-100 yer yer 110.
    daha önce punto sahibiydim. araç alışana kadar çok heybetli geldi ama sonra zevkini almaya başladım.
    bayiden kabut koruma cam filmi ve bagaj havuzu aldım 1000 lira ödedim bunlar için.
    lpg de araç gayet iyiydi bana göre. bıraksam gitmek istiyo ama hanım korktu biraz 110 u geçme dedi

öğretmenim. benim için arabanın kalitesi, garanti durumu, yakıt durumu gibi şeyler ön plana çıktığı için uzun yıllar kullanabilmek adına bu aracı aldım. Allah kimseye kaza bela vermesin inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

quote:

Bir arkadaş 98 de aldım ayni motor 2017 ayni motor yazmıştı.

Su anda %80 Atm Benzin, %10 Dizel, %10 da Turbo alan olsa...

Bu kadar sayfa konuşulmasının tek nedeni Lpg denilen meretin 2.47 TL lik fiyatı bu Lpg denilen yakıt 3.15 ya da 3.50 olsa zaten su sayfaların %90 i olmayacak.

Arkadaş 7 Lt s dışı ort demiş.7*5.2 desen 36 kuruş yapıyor.Ama bu Lpg alâmeti farikası 2.47 olunca herşey değişiyor.

Yoksa 80,100.000 atm motora veriyorsun.Ayrıca nasıl bir lamba da 10.000 isteniyor.

Aynı mantıkla mazotta benzinle aynı fiyata gelse dizeli de doğru düzgün kimse almaz. Seninde % 90 ın olmaz sevgili dizel fiat sahibi kardeşim.

Zaten Dizel ile Benzin ayni para 5 , 4.5 Lpg denen madde de 3.15 devlet 5,4.5,3.5 yapsa su sayfaların %80 i olmaz.

Ama bu Lpg denen madde 2.47 den satılıyor.Madem %30 indirim var yap diğerlerine yine olmaz bu sayfalar sonuçta Sudan üretmiyorsun Lpg yi...

Evet Fiat Dizel sahibi olarak yazıyorum.Var mi Honda Dizel Bmw,Mercedes,Vag olunca mi fikir belirtme hakkimiz oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 30 Mart 2017; 10:39:28 >

• Yazdıklarındaki mantık hatasını anlayamıyorsun sanırım. Dizel ile benzin aynı paraysa senin yazdığın farklı lpg fiyatları da aynı para o zaman. Devler lpg nin fiyatını artırsa kimse almaz diyorsun. Bende diyorum ki devlet mazotu da artırsa kimse almaz aynı mantıkla, öyle değil mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chevymel1 -- 30 Mart 2017; 10:46:40 >
  • quote:

Yazdıklarındaki mantık hatasını anlayamıyorsun sanırım. Dizel ile benzin aynı paraysa senin yazdığın farklı lpg fiyatları da aynı para o zaman. Devler lpg nin fiyatını artırsa kimse almaz diyorsun. Bende diyorum ki devlet mazotu da artırsa kimse almaz aynı mantıkla, öyle değil mi.

Benzin 5.16 Dizel 4.48 LPG de 3.10 Dolayısı ile zaten NSA da ya da NKA da Benzin ile Motorin arasında ciddi fark yok.Arada %12 lik bir fark var.Velev ki aynı olsa yine Dizel alan alır.Cunku %25 gibi bir tuketim farkı var.
    LPG ise hem fiyatı ucuz hem de fiyat uzerinden %30 a yakın bir indirim var.
    Ben diyorum ki Benzin,Dizel aynı kalsın indirim yapma,LPG yi duz 3.5 yap.Ya da 3.15 den satılsın.Ondan sonra gorelim kac sayfa LPG muhabbeti donuyor.
    Burada mantık hatası nerede?Velev ki LPG den %30 İndirim yapabiliyorsun nasıl bir madde ise maliyeti ne ise o zaman Benzin,Motirin de de ben<er indirimi yap.Yine bakalım LPG muh. oluyor mu diyorum.
    Demek istedigim bu artık anlatabildiysem de anlatamadıysam da...

• quote:

Orijinalden alıntı: peaceb

biz ironi yapinca agzimiza laf carpanlarada islem yapilsa keske.

Ne demek istediğinizi konuyu daha fazla kirletmemek adına pm den açıkça yazarsanız değerlendirir yapılması gereken bir işlem varsa yaparız....
  • Yaziyor Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam umarim iyi gunlerde kullanmak nasip olur.

• civicin yüksek fiyatı ve dizeli olmaması beni aşağıdaki aracı almaya zorluyor....
    clio symbol Touch 1.5 dCi 90bg Easy-R 83.600 TL....

hayırlısı bakalım..
  • quote:

quote:

Yazdıklarındaki mantık hatasını anlayamıyorsun sanırım. Dizel ile benzin aynı paraysa senin yazdığın farklı lpg fiyatları da aynı para o zaman. Devler lpg nin fiyatını artırsa kimse almaz diyorsun. Bende diyorum ki devlet mazotu da artırsa kimse almaz aynı mantıkla, öyle değil mi.

Benzin 5.16 Dizel 4.48 LPG de 3.10 Dolayısı ile zaten NSA da ya da NKA da Benzin ile Motorin arasında ciddi fark yok.Arada %12 lik bir fark var.Velev ki aynı olsa yine Dizel alan alır.Cunku %25 gibi bir tuketim farkı var.
    LPG ise hem fiyatı ucuz hem de fiyat uzerinden %30 a yakın bir indirim var.
    Ben diyorum ki Benzin,Dizel aynı kalsın indirim yapma,LPG yi duz 3.5 yap.Ya da 3.15 den satılsın.Ondan sonra gorelim kac sayfa LPG muhabbeti donuyor.
    Burada mantık hatası nerede?Velev ki LPG den %30 İndirim yapabiliyorsun nasıl bir madde ise maliyeti ne ise o zaman Benzin,Motirin de de ben<er indirimi yap.Yine bakalım LPG muh. oluyor mu diyorum.
    Demek istedigim bu artık anlatabildiysem de anlatamadıysam da...

Kardeş gözünü seveyim bu forum bu kadar tartışmanın üstüne birde lpg benzin mazot mukayesesi kaldırmaz.

• hurma10 H kullanıcısına yanıt
    Bazı şeyler hiç değişmiyor.
    Honda Civic2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2021- 2023 Honda Civic  | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayduthaydut -- 30 Mart 2017; 19:57:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hurma10

civicin yüksek fiyatı ve dizeli olmaması beni aşağıdaki aracı almaya zorluyor....
    clio symbol Touch 1.5 dCi 90bg Easy-R 83.600 TL....

hayırlısı bakalım..

Uzak dur çok pişman olursun, motorda yetersiz şanzımanda tek kavrama

• huso kullanıcısına yanıt
    Hocam ben senin yakıt hesabından inan bişey anlamıyorum.

Benzin bugün 3 lt olsa ki olmaması için hiç sebep yok çok büyük bir kitle benzinli araç kullanır.

Ben 2.7 TL den LPG alıyorum. Araç en çok yakacağı şekilde yakmasına rağmen 33 krş yakıyor. Bu değeri benzinli araç uzun yolda sakin kullanmak koşulu ile yakalıyor.

• Rs ya da hb alan yok galiba forum kullanıcıları içerisinde. Hiç geri dönüş bilgi paylaşımı alamıyoruz.

Uzun süreli yakıt türketimini merak ediyorum özellikle. Tahminim normal kullanımda 7-7.5 lt olur

• honda civic hatchback alırsak lastikleri 225/40R18 Jantı OZ Ultraleggera 18x8 almayı düşünüyorum.böylece araba 11 kg hafifleyecek.birde açık hava filtresi ve yazılımda var tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResulMert

honda civic hatchback alırsak lastikleri 225/40R18 Jantı OZ Ultraleggera 18x8 almayı düşünüyorum.böylece araba 11 kg hafifleyecek.birde açık hava filtresi ve yazılımda var tabi.

Yazılım atınca garanti gidiyor sanırım?
    Yazılım beygir veriyor, ama karşılığında daha çok yakacak sanırım? Pc'ler de overclock oluyor, ama tüketim artıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.