Şimdi Ara

Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
162
Cevap
12
Favori
57.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben de bu deri koltuk yüzünden elegance modeline bakıyorum ama aklım executive de kalmıyor değil.
  • gokhan_keskin55 G kullanıcısına yanıt
    Keşke arka koltuklara da ısıtma koysalarmış hocam. arkada oturanların canı yok mu sırf bu yüzden deri koltuklu araç almaya hiç sıcak bakmıyorum.
  • Hocam aslında bu tip paspas, bagaj havuzu veya her türlü aksesuar ilk mesaja konulsa çok iyi olur. almayı düşünen insanlar sürekli sürekli konuda soracaklarına ilk mesaja bakarlar. @optiarc
  • Tam bir trajikomik olay işte. Ben istiyorum diye benim arabama 4 tane kumaş koltuk koyamıyorlar. Yani, banttaki otomobillerin belli sahipleri yok. Bunu tanımlayacak, ona göre üretecek kapasiteleri yok halen daha.

Nike bile kişiye özel ayakkabı üretebiliyorken...
  • haacar kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda olmasını istediğiniz paylaşımları kendiniz normal şekilde paylaşın hocam. Mesajın mention kısmına beni eklediğinizde, ilk mesaja sizin mesajınızın linkini eklerim.
  • Diğer ülkelerde satılan sedan civiclerin yan aynalarında kör nokta denilen bölgeyi gösteren kameralar varken, bize bu bile ÇOK GÖRÜLMÜŞ! Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleri

• ABABA2307 kullanıcısına yanıt
    Kameradan geçtik aynaya nikelaj şeriti bile koymamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Ortalama hızınız kaç hocam ?

ortalama hız elgancelerde yok ama normal trafik diyebilirim çok sıkışık değil benzin kullanımı cok az 30 derecede geciyor lpgye kapalı otoparkta durunca hemen devreye giriyor brc sequent 32 bu konuda başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Hocam ekran ve xenon far konusunda size katılıyorum ancak jant konusunda katılmıyorum. büyük çaplı jantlar sadece dış görünüme katkı sağlıyor. dezavantajları ise daha fazla. jant çapı büyüdüğü için lastik yanak genişliği azalıyor. bu da konforu olumsuz etkiliyor. ayırca derin bir çukura girince lastiğin deforme olma olasılığı da artıyor. ayrıca kış aylarında dar yanaklı kış lastikleri daha da konforsuz oluyorlar. tabi bir de işin maliyet yönü var. 17 inç jantlara göre olan kış lastikleri çok pahalı oluyor. bence 16 inç jant iyidir.

dokunmatik akran için yukarıda fiyat bilgisi vardı. navigasyonlu dokunmatik ekran 2250 tl.

Büyük jantların konforu olumsuz etkilediği konusunda haklısınız

Görünüş olarak degerlendırmıstım ben

Lpg için önerilen istasyon var mı?

• oozcann O kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    ben gümüş gri aldım. ön yan camlar 2 numara, yan arka ve en arkalar en koyusundan yaptırdım ama 2015 kullanıyormuşum gibi hesap ettim ama yeni civiclerin arka camları biraz daha yatay ve geride kalıyor. normalde 2015 lerde arka camdan gelen ışık füme aracımda arkada oturanı kavurma yapıyordu ama keşke yeni civicimde arka camı 2 numara yaptırsaydım çünkü gece görüşü ve yağmurluysa çok etkiliyor.
    bilginiz olsun
  • Ben bir şey sormak istiyorum,
    yeni civiclerde pencereleri kapatınca içeri ses almıyor ve bu ses sorununu halletmişler gibi görünüyor ama yerden ses almasını azaltamamışlar.
    bunun için ziftleme v.s. işlemi yaptıranlar var mı?
    varsa nereden yaptırırız ve garantiyi etkiliyor mu?
    paylaşır mısınız.
    teşekkürler
  • 2A merkez servisi tavsiye ederim. 5 yil önce taktirdim memnundum.
  • Yeni araç alan arkadaşlar muayenede hafif kusur yazıyor mu.?
  • Aracıma kavuştum sonunda gerçekten çok beğendim bugun tam kullanmaya vaktim olmadı yarın deniycem ... bu arada honda resmen Tasarım olsun görsellik iç mekan olsun Çağ atlamıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 5 Ocak 2017; 22:45:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • l_a_b kullanıcısına yanıt
    ben de 3 tane hafif kusur var :)

stepne yok, lpg olduğunu belirten yapıştırmalar ve far ayarıydı galiba... sıfır araçta çıkınca şaşırmıştım..

bu arada Lpg li olanlarda stepne yok dimi arkadaşlar, ince birşey koysalar fena olmazdı lastik yarılsa ne yapacağız..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda46 H kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

Ziftleme işlemi garantiyi bozmaz. satın aldığınız bayinin yetkili servisi yapıyor olması lazım.
  • l_a_b kullanıcısına yanıt
    Hocam muayeneye giren her araçta mutlaka hafif kusur yazar. yazacak hiçbir şey bulamazlarsa far ayarı bozuk yazarlar.
  • Hocam hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_keskin55

ben de 3 tane hafif kusur var :)

stepne yok, lpg olduğunu belirten yapıştırmalar ve far ayarıydı galiba... sıfır araçta çıkınca şaşırmıştım..

bu arada Lpg li olanlarda stepne yok dimi arkadaşlar, ince birşey koysalar fena olmazdı lastik yarılsa ne yapacağız..

Benimki benzinli bendede yok benimde dikkatimi çekti cd çalar olmamasıda saçmaundefined teşekkürler hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 6 Ocak 2017; 9:53:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan_keskin55 G kullanıcısına yanıt
    Showroomlardaki araçlarda lpgsiz olanlarda da stepne yoktu. lastik tamir kiti gibi birşey vardı. lastik yarılırsa bir şekilde çekici çağırmak gerekir başka çare yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.