Şimdi Ara

Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
12
Favori
57.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haacar

Hocam maşallah nazar değmesin çok güzel duruyor. bu araç led farla bir başka görünüyor gerçekten. ben sırf deri koltuk sevmediğimden elegance almayı tercih ederim ancak bu led farlarda insanın aklı kalıyor.

Sağolasın Hocam eleganceda ekran cok kötü duruyor kalite görünüş açısından deri koltuklarda çok güzel yapmıslar vücüda oturuyor onun dısında farlara hasta oldum zaten adamlar önceki kasadan itibaren hem kalite hem tasarım çağ atlamışlar..11sene vtec2 kullandım manuel bu otomatik bakalım inş alısırım tek derdim bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oozcann O kullanıcısına yanıt
    Tabi exe ekranı daha şık hocam ama bence hem dokunmatik ekran hem de navigasyon için iyi fiyat.

Klimayı ekrandan kontrol etmek sıkıntılı iş özellikle hareket halinde iken dokunmatik ekranı kullanmak çok zor oluyor.
  • Deri koltukların konforu ve rahatlığı ile ilgili şüphem yok ancak oturma hissi bana hoş gelmiyor. koltuğa sürtününce gıcırdamasını sevmiyorum. ayrıca yazın çok terletiyor kışın da üşütüyor. tabi civicte koltuk ısıtma var ama sadece ön koltuklarda. kışın arka koltuğa oturanlara yazık valla.

Hocam tek derdiniz o olsun. merak etmeyin bi kullanmaya başlayın neden daha önce otomatik araba almamışım dersiniz. ben öyle diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haacar -- 3 Ocak 2017; 16:5:6 >
  • Film konusunda fikirlerinizi alabilirmiyim. Füme renk içi siyah olacak aracın camlarına kaç numara gider sizce. Ben tüm camı 2 numara diye düşünüyorum sizce nasıl olur. ( görüş netliğide önemli tabi çok etkilermi)
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Deri benide bu konulardan dolayı tedirgin ediyor ama bir iki arkadaşa sordum çok sorun yaratmayacağını hiç değilse üzerine özel örtülerden serdiğimde rahatsızlık vermeyeceğini söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haacar

Deri koltukların konforu ve rahatlığı ile ilgili şüphem yok ancak oturma hissi bana hoş gelmiyor. koltuğa sürtününce gıcırdamasını sevmiyorum. ayrıca yazın çok terletiyor kışın da üşütüyor. tabi civicte koltuk ısıtma var ama sadece ön koltuklarda. kışın arka koltuğa oturanlara yazık valla.

Hocam tek derdiniz o olsun. merak etmeyin bi kullanmaya başlayın neden daha önce otomatik araba almamışım dersiniz. ben öyle diyorum

İnşallah hocam bu arada yakıtı nedir bilmiyorum eski kasa civiğimde (manuel es7) full depoyla 400 450 km görüyodum şehir içinde acaba bu nasıl gitcek inşallah eski kasadan az yakıyodur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 3 Ocak 2017; 16:30:18 >

• Hocam yakıt tüketimini ben de merak ediyorum. alıp kullanan arkadaşlar paylaşım yaparlarsa bilgi sahibi oluruz.
  • Konu hayırlı olsun aracı 2 aydır kullanıyorum sorularınız olursa yanıtlamaya

Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleriç çalışırım. ..
  • Yakıt benzinde ort 7.5 civarı lpg 9.5.... suan sehirici 1 litre lpg ile 10 km rahat gidiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ifcoskun -- 3 Ocak 2017; 22:31:50 >
  • Maşallah kazasız belasız mavide çok hoşuma giden bi renk

• Çok tesekkurler mavinin çok ozel bir tonu var o yüzden çok farklı duruyor diğer aracınm beyazdi birde çok beyaz araç var farklı olsun istedim ...
  • Beyaz-elegance eco sahibi olarak keşke olsaydı dediğim 3 özellik sırasıyla

1. Executıve dokunmatik ekran

2. Xenon far

3. 17 jant

Dokunmatik ekran uygun fiyat olursa taktırmayı düşünüyorum.

Bir de gosterge panelındekı ekranı degıstıren ekran bilgi tuşu sadece executıve de mi var?
  • Merhabalar Elegance alsaydım şu ekranı almayı düşünüyordum. Exe aldım. Link birilerine faydalı olabilir.
    https://www.aliexpress.com/item/Free-shippping-9inch-1024-600-Android-5-1-Car-DVD-Multimedia-with-GPS-For-Honda-Civic/32753963600.html?spm=2114.13010208.99999999.421.AS8aGJ

Honda Civic 2016-... FC5 Sahipleri

17 Jant almayı düşünüyorum. Jant alan arkadaslar fotolarını paylaşsalar cok iyi olur. Fikir vermesi açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eniaccroy -- 4 Ocak 2017; 0:46:47 >

• Yakıt bilgisini ben vereyim. Elegance eco için 88 TL lpgyi 25 TL benzini fulledim. 305 km yol yaptım şehiriçi. Ancak kış mevsimindeyiz ve hava Ankara'da çok soğuk. İlerleyen zamanlarda daha da düşecektir. Herkesin arabası hayırlı olsun bu arada.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Koltuk ısıtmalar gerçekten 10 numara ne kadar soğuk olursa olsun hemen ısınmaya başlıyor alışkanlık yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 45 gün kadar önce Honda Türkiye'ye mail atıp executive civici kumaş koltuklu alıp alamayacağımı sormuştum. Dün sabah yine dalga geçen bir mail atınca hemen aradılar. Yok 3 defa aramışlar da, ulaşamamışlar da...

Bende 2004 civic ES/AT var. Şubatta çıkacak turbo motoru bekliyorum arabayı değiştirmek için. Almışken de executive olsun istiyorum. Ama deri koltuğu da hiç sevmem ve Antalyada yazın işkence olur arabaya binmek. Dün aradıklarında durumu izah ettim. Arayan bayan daha "executive" kelimesini bile telaffuz edemezken burnundan kıl aldırmadan yapacak bir şey olmadığını, araç seri üretim olduğu için bu tip sipariş alamadıklarını bildirdi. E dedim, Mercedes - BMW yıllardır sipariş üretim yapıyor. İstediğin-istemediğin özellikleri ekleyip çıkarabiliyorken Hondaya ne oluyor dedim. Adamlar "unique" şahsa özel dünyada tek otomobil yapıyorlar; onlar da seri üretim yapıyorlar. Siz 4 tane koltuğu mu değiştiremiyorsunuz yani, bu kadar mı zor dedim? Üstelik elektrik soketleri falan da aynı...

Kadın nuh dedi peygamber demedi. Ben de teşekkür edip kapattım telefonu. Japonya'ya mail atsam mı diye düşünüyorum şimdi.

Madem konu açılmış, executive alacak olursam, o tarihlerde de elegance alacak olup deri koltuk isteyen arkadaş olursa koltuk takasına girmek ister mi?

• Havuzlu paspas almayı düşünenler diğer başlıkta paylaşmıştım burada da paylaşayım ürün gayet kaliteli ve tam uyumlu birebir uyuyor...güzel parfümsü bir kokusu var lastik kokmuyor tavsiye ederim..

http://urun.n11.com/3d-oto-paspas/honda-civic-sd-4d-havuzlu-paspas-2015-uzeri-akalite-P150264061

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oozcann O kullanıcısına yanıt
    yeni executive'lerin deri koltuğu delikli (havalandırmalı) ve sert bir dokusu var. Yani hem rahat hem terletmiyor, en azından gacır gucur ses hissedilmiyor.
  • ifcoskun kullanıcısına yanıt
    Ortalama hızınız kaç hocam ?
  • Hocam ekran ve xenon far konusunda size katılıyorum ancak jant konusunda katılmıyorum. büyük çaplı jantlar sadece dış görünüme katkı sağlıyor. dezavantajları ise daha fazla. jant çapı büyüdüğü için lastik yanak genişliği azalıyor. bu da konforu olumsuz etkiliyor. ayırca derin bir çukura girince lastiğin deforme olma olasılığı da artıyor. ayrıca kış aylarında dar yanaklı kış lastikleri daha da konforsuz oluyorlar. tabi bir de işin maliyet yönü var. 17 inç jantlara göre olan kış lastikleri çok pahalı oluyor. bence 16 inç jant iyidir.

dokunmatik akran için yukarıda fiyat bilgisi vardı. navigasyonlu dokunmatik ekran 2250 tl.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.