Şimdi Ara

HONDA CİVİC 2001 VTEC ARACIMA ÖN AMORTİSÖR ÖNERİLERİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar herkese iyi paylaşımlar .HONDA VTEC 2001 ÖN-SAĞ VE SOL amortisörlerim komple öldüler mefta oldu.
    arabamı uzun süre idare edecek-sağlam süspansiyon verecek amortisör önerilerinizi bekliyorum. monroe veyahut mayaka markaları civic için idealmidir?
    mersinden veya adanadan SIFIR parça temin edecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.yada link verebilirsiniz başka şehirdende olabilir..sağlıcakla kalın..

• arkadaş aynı dert bende de var... yeni aynı model bir araba aldım ve ön soldan kasislerde tok bir ses geliyor. amortisörler güzel esniyor sence başka nerden yapabilir bu sesi..... yardımcı olursan sevinirim sonuçta bildiğin bindiğin bir araç...
    sana tavsiyeme gelince kesinlikle parçacıların ya abi buda işini fazlasıyla görür boşuna bir dünya para verme diye sattıkları amortisörleri alma...(ucuz mal alacak kadar zenginsen ben gibi bilemem ) babamdaki toyotadan biliyorum o şekilde iki takım amortisör değiştirdik arkalar için ve iki takımda bir kaç ayı geçmeden geri meftah oldular... malum türkiyemizin yolları. sonrasında araştırıp bunun orjinali ne diye gittim paraya kıydım kyb marka aldım 2 senedir hatta geçti 3 sene oldu nerdeyse ağız tadıyla kullanıyoruz...

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.