Şimdi Ara

Honda civic 111 bin ...indirim yok..satislar dusmemis (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
6.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O segementte o fiyatta sofır en fazla satan araç

Halen göçük ebele lübeleeee oooo

Eski motor ebele lübeleee ooo

Bitmediniz ya cidden civic alanada egitim seviyesi düşük demeye kadar getirdiniz olayı adam 100 bine sıfır araba alıyor derdi size düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu civic mevzusunda sunu cok iyi anladım ki,2013 2015 arasi dsg sanzimanin fetret devrinde bile o arabalar peynir ekmek gibi satti,ve bu vw kullanicilari soyle boyle su partiye oy verir bunu yapar stockholm falan filan deniyordu.Demek ki bu stockholm olayi bizim insanimiz dnasinda varmis markadan bagimsiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

Monşerler gelmiş iki forum yazısı ve fotosu ile millete faşistlik yapıyorlar. Civic sahibiyim inşaat mühendisiyim, şu anda üçüncü üniversitemi okuyorum. Beni nasıl bir konuma yaftalarsınız acaba.

Üç üniversite okumuş cahil denilebilir.

Malum burası Türkiye lise gibi üniversite var.

Cahil profesörler var.Seni eğitenler neki onlardan aldığın eğitimle ağalık taslıyorsun.

Yorumunuz yeterince cahilce,

Tahminen tercihiniz vag grubu.

Ben her ne kadar universite mezunu olmasam da 3 universite okumus mezun olmus, murekkep yalamis her kimseler icin boyle bir ithamda bulunmaniz tamamen yanlis.

Tercihim vag grubu felan değil.Olsada bu neyi belirlerki?

Yukarıda yazdığım tamamen doğru olmayacağı gibi tamamen yanlışta olmayabilir.

Türkiye'de üniversite okumak için mürekkep yalamanıza gerek yok.Paranız olması yeterlidir.Hem mürekkep yalasanızda bu sizi bir dahi yapmaz.

Türkiye'deki üniversitelerdeki verilen eğitim belli.Birkaç üniversite dışında hemen hepsi lise düzeyinde eğitim veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• satışlarımız çok iyi diyen, bayi ve dağıtıcıları 2018'de görmek isterim.

2018'de gelecek zam ve vergi yağmurundan ötürü talep öncelendi. kazığın sivri tarafı daha topraktayken her halükarda araç alacak kişi ve şirketler araçları aldı. malum mtv bile değişecek 01.01.2018'den itibaren.

şahsen 2018'de ölüm sessizliği bekliyorum bayilerde.
  • Eylül ayında , B sınıfı diğer modeller henüz fiyatını yakalamamışken Honda Jazz arayışındaydım. 1 kuruş indirim yapılmadığı halde hiçbir bayi de bulamıyordum.Hem az geldiğini ve gelecek olanlarında bayiye inmeden satıldığını söylüyordu nereyle konuştuysam.Rotayı Honda'dan çevirip başka bir araçla yola devam ettik.Kendine has kusurlarına ve fiyatına göre alıcısı hazır bir marka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

quote:

Orijinalden alıntı: individual

111’e makyajlı golf highline var. Biri sedan biri gb ama golf’ün fiyatı çok iyi aslında

civic tipi ile golfü top diye oynar derim de.

golfü de beğeniyor olabilirsiniz.

ben civic beğendiğim için taraflı oluyorum doğal olarak. golf araba değil, yarım daire.

Civicin kasasındaki buruşukluklar ütülense aslında fena değil tabi.

• copycat kullanıcısına yanıt
    Civige her türlü tercih edilir ama hocam aile için s60 hacimsel olarak problem. Üstelik bakımları premium olduğu için pahalı. Ağırlıktan dolayı modern turbo motora rağmen az yakmıyor şehiriçi. Kasko falan illa pahalı. Yani özellikle ikinci el alırken zor değil ama yürütürken problem. 450lt bagaj olsa yine de alırdım o ayrı.

• Onlar gamze

Ayrıca eğilip dikkatli bakmadan, hatta belli bir ışık açısı yakalanmadan görünmüyor. Kolay değil onu görmek.

Yani arabanın tipine bakarken görünen, tipi değiştiren bir şey değil.

• copycat kullanıcısına yanıt
    Çok büyütüyorsunuz bu mtv artışını. Çok çok aşırı derecede hem de.

100 bin lira verip araç alan adam 6 ayda bir 300 değil de 400 lira öderim diye vazgeçer mi sanıyorsunuz?

Bu şekilde hesap yapınca size de çok saçma gelmiyor mu?

• Bazen hayal ediyorum, Honda civic Amerika da $111.000 olsaydi ne olurdu...

Sonra tekrar dusunuyorum o halde $110.000 fiyat etiketine sahip GT-R $666.000 olmasi gerekirdi.

Sonra bir daha dusunuyorum, $330.000 olan ferrari 458 de $1.980.000 olurdu.

Dahada ilginci, ayda $200 e sifir bmw 3 serisine binen bir millete, $1600 asgari ucretinle $111.000 honda civic satmaya kalkisirsan...
    Gerisini siz tahmin edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanoona -- 30 Aralık 2017; 6:37:20 >
  • Benim ironi yorumumu da herkes beğendi beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 30 Aralık 2017; 8:9:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Orijinalden alıntı: chevymel1

Monşerler gelmiş iki forum yazısı ve fotosu ile millete faşistlik yapıyorlar. Civic sahibiyim inşaat mühendisiyim, şu anda üçüncü üniversitemi okuyorum. Beni nasıl bir konuma yaftalarsınız acaba.

Üç üniversite okumuş cahil denilebilir.

Malum burası Türkiye lise gibi üniversite var.

Cahil profesörler var.Seni eğitenler neki onlardan aldığın eğitimle ağalık taslıyorsun.

Haklısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz88

Sorunsuz şanzımandan başka hiç birşey sunmayan ve 15 senedir yerinde sayan motora ve 110 bin liraya rağmen he?

tek kavrama, çift kavrama, yağsız kavrama, yağlı kavrama gibi ilk yoğun trafikte arıza veren yarı otomatik saçmalıklardan kurtaran ölümsüz bir markadır Honda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyKalDa -- 30 Aralık 2017; 10:30:44 >
  • CVT de o kadar masum ve ömürlük değil...
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Peki.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Peki

Peki tabi ki!! Ne olacaktı?
  • superegoid S kullanıcısına yanıt
    Mantıklı tespit,altına imzamı atarım.civic,leon tayfasında biraz apaçilik var.

• trojana T kullanıcısına yanıt
    Kuzeniniz akıllı adammış,polo fiyatına daha güzel bir araba almış.

• Skandalek kullanıcısına yanıt
    38 de benden olsun. Espri süperdi ama. Gamzeli civic, tuttum bunu 😂😂

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.