Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
21.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pc ci

DUYARLILIGIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM . AMA ŞÖYLE ANLATAYIM BURDA KİMSE BİLİR KİŞİ DEGİL HERKES BANA YARDIMCI OLABİLMEK İÇİN SAGOLSUNLAR TAVSİYELERDE BULUNUYOR . TABİKİDE HER SÖYLENENİ YAPMIYORUM . AMA BENİ BİR ŞEKİLDE DOGRU HAREKET ETMEMİ SAGLADILAR . HONDA KONUSUNA GELEYİM HONDA MOTOR OLARAK GERÇEKTEN DÜNYADA İLK 5 DE OLDUGU BURDAN YAZDIGIM YAZI DEGİŞTİRMEZ . KALİTELİ BİR MOTORA SAHİP . FAKAT ! GEREK KAPORTA , GEREK SALF MALZEME ( DPF , FİLTRE GURUBU VS ) BUNLARDA KENDİLERİNİ GELİŞTİREMEDİLER VE İNSANLARI MAGDUR EDİYORLAR HE BUNU ZAMANLA DÜZELTECEKLERİNİ ÜMİT EDİYORUM BU DÜZELTME SIRASINDA DA BİZİM GİBİ HONDAYI SEVENLERİ MAGDUR ETMESİNLER İSTİYORUZ . ŞUAN BİZ BİR KOBAY IZ VE KULLANILIYORUZ BİZİ AR-GE OLARAK KULLANIP SONRASINDA HATALARINI DÜZELTECEKLER FAKAT BİZİM MAGDURİYETLERİMİZ KALICI OLACAK VE SİLSİLE HALİNDE BU DUYULACAK HONDA NIN BU PAZARDAKİ YERİ DARALACAK ! BUNU ŞÖYLE ANLAYANLAR VAR BİZ BURDAN BİŞEYLER PAYLAŞIP HONDAYI KÖTÜLEMEYE ÇALIŞIYORUZ FALAN GİBİ SAÇMA SAPAN DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR VAR YA ŞUNU İYİ BİLSİNLER BİZİM BURDAKİ PAYLAŞIMIMIZ SADECE MAGDURİYETİMİZİ DİLE GETİRİP İNSANLARI DOGRU YÖNLENDİRMEK BU YÖNLENDİRME NEDİR ; MESELA GENE GİT HONDA AL AMA DİZEL ALMA LPG/BENZİN AL VEYA RS AL DİYORUZ . HE BUNU ALIRKENDE GÖÇÜK OLAYINI , BOYA KALKMALARINI , ARKA SPOT LAMBALARININ SU ALMALARINI VS DE UNUTMA DİYORUZ . BİZ BURDAN OTOMOBİL SEKTÖRÜNE YÖN VEREN İNSANLARDA DEGİLİZ SADECE NACİZANE TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ .
    1-Turbo dizel i-DTEC (Kronik DPF çatlatma )

2-Turbo benzinli 184 PS (Kronik yağ-yakıt karıştırma ve kabine benzin kokusu verme sorunu 1.5 Civic RS'te TR araçlarda da tescillendi)

3-2 litre atmosferikte piston arızası var

4-FC5 kasada göçük sorunu var.

Toplam 400 bin geri çağırma oldu ülkemide tık yok.

BUNLARIN HEPS YETERSİZ AR-GE İLE GELİŞTİRİLMİŞ VE SORUNLU MOTORLARDIR.BU HATALARIN BEDELİNİN FATURASINI TÜRK MÜŞTERİLER ÖDEMEKTEDİR SADECE HONDA TR BÖYLE,HONDA ALAN ARKADAŞLARIN DA KÖRÜ KÖRÜNE FANATİKLİK YAPTIĞI AŞİKAR.

BU ARKADAŞLARIN BİREYSEL KULLANICI OLMASI PEK MÜMKÜN DEĞİL,HONDA TÜRKİYE'YE BU KADAR GÖNÜLDEN BAĞLANMANIN MASUM BİR NEDENİ OLAMAZ.

5-Turbo benzinli CR-V'lerde hortum patlıyor ,insanlar artık garantiden vaz geçti paralarıyla yaptırmak istiyor bu sefer yedek parça yok insanların halen haberi yok bu sorunlardan paylaşımlar siliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 17 Ocak 2019; 14:4:34 >

• quote:

çok teşekkür ederim bu forumdan bir arkadaş yardımcı oldu açtı . Duyarlılıgın için teşekkür ederim

https://eksisozluk.com/14-eylul-2018-honda-ayisigi-rezaleti--5785428?p=1

Alıntıları Göster
    Merhaba

Aracınızdaki bu sorun halloldumu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• realistic34 R kullanıcısına yanıt
    Hayır sorun devam ediyor . Dava açtım dava süreci devam ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anladım bende Civic dizel alacaktım sırf bu yüzden almaktan vazgeçtim.

• 12.11.2018 TARİHİNDE İLGİLİ FİRMAYA DAVA AÇTIK , İLK DURUŞMA GÜNÜMÜZ OLARAK 14.05.2019 TARİHİ VERİLDİ.
  • İlk celseden sonrada adli tatil falan deyip Ekim ayına falan verirler herhalde.
    Bu memlekette bir tane düzgün giden bir iş var mı acaba.
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    Sabırla bekliyorum yapacak bişey yok

• quote:

Sabırla bekliyorum yapacak bişey yok
    Aracınızı tekrar iade etmeye veya ikinci el olarak aldığınız bayiye satmaya çalıştınız mı ?

Aynı fiyata geri alıp sıfır araç verme imkanları yok mu ?

Bu konuda sesinizi sosyal medya üzerinden duyurmaya çalıştınız mı belki bir Youtuber sizin mağduriyetinizi çekip Youtube'a yüklerse Honda TR iade alabilir bir galericinin yüklediği göçük videosunu sildirmek için fabrikaya çağırmışlardı.
  • JNG9O J kullanıcısına yanıt
    ilgili firma hiç bir şekilde yardımcı olmadığı için konuyu yargıya taşıdım . dh ve ekşi sözlükte konu açtım . Bahsettiginiz sanal alem fenomenleri benim konum gibi kendisine para kazandırmayacak konularla ilgilenmezler genelde para kazanacakları ve bir firmanın reklamını yapacakları konularla ilgilenirler.
  • quote:

ilgili firma hiç bir şekilde yardımcı olmadığı için konuyu yargıya taşıdım . dh ve ekşi sözlükte konu açtım . Bahsettiginiz sanal alem fenomenleri benim konum gibi kendisine para kazandırmayacak konularla ilgilenmezler genelde para kazanacakları ve bir firmanın reklamını yapacakları konularla ilgilenirler.
    geçmiş olsun kardeşim inşallah davayı kazanırsın bu adamları sosyal medyada rezil etmeli herkes mail atsın ve baskı yapsın destek olalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • azreften A kullanıcısına yanıt
    Duyarlı davranışınız için çok teşekkür ederim .

• Hocam kullaniyor musunuz araci? Uzlasma icin aradilar mi ya da geri donus sagladilar mi mahkeme icin?

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Aracı kullanmıyorum . İlgili firmadan Uzlaşma için veya herhangi bir şey için kesinlikle geri dönüş olmadı .

• pc ci kullanıcısına yanıt
    Kullanmayin Hocam iyi yapmissiniz...Ben ararlar diye dusundum ama mahkeme olacak sanirim..

• Hocam Honda Türkiye'de durmayacak,birkaç yıl sonra Honda TR diye birşey olmayabilir.

Aracın ikinci eli iyice zarar görmeden elinizden çıkarsanız daha iyi olabilir satın kurtulun hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.05.2019 ( BUGÜN ) İLK DURUŞMAMIZ YAPILDI . HAKİM 12/06/2019 TARİHİNE 3 KİŞİLİK BİLİRKİŞİ HEYETİ ATADI
  • gelişmeleri yazarsınız hocam (dizel fc5 kullanıcısı olarak merak ediyorum)
  • quote:

Aracı kullanmıyorum . İlgili firmadan Uzlaşma için veya herhangi bir şey için kesinlikle geri dönüş olmadı .
    Üstad geçmiş olsun. Dpf nin fiyatı ikramsız indirimsiz olarak mı 15 bin küsür TL idi?

• tilsimonline kullanıcısına yanıt
    Gelişmeleri buradan yazacağım . Duyarlı bütün arkadaşlara teşekkür ederim .

• deliyurek569 D kullanıcısına yanıt
    Şuan 15.040 tl den de fazladır . İlanda resimleri paylaştım orada da tutar yazıyor bakabilirsiniz .

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.