Şimdi Ara

KONU SİLİNEBİLİR (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
14
Favori
60.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
308 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçük hacim binek araçlara kullanılan sorunsuz hangi dizel var ? Okulda japon yapamaz diye öğretmiyorlar tüm makineleri inceleyip bildiğim için japonlar küçük hacimli dizel yapamıyor diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göçük olayındaki tavırdan sonra hala Honda alan insan olması ilginç gerçekten.
    Sinir bozucu bir durum. O kadar sinirlendim ki hatta yarın o bayiyi arayıp kendilerine bir güzel cümleler kurmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustNaiR__

Geçmiş olsun hocam

Sizin yerinizde olsam aracı şekerpınar da bulunan honda fabrikasına götürüp başlarına çalardım
    Hahaha hocam valla uzun zamandir boyle gulmemistim, allah razi olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen ben bu arabanın malzeme kalitesinin yerlerde olduğunu düşünüyorum. İç mekan kalitesinden bahsetmiyorum. Tamamen arabanın hareket halinde iken sürekli çalışması gereken parçalarından bahsediyorum. Sen o arabayı cidden 6.ooo km dağa taşa vursan yinede o hale getiremezsin. Bunlar göçük olayından sonra sağlam darbe aldılar bence. Motor arızasını normalde yakıtın tam pompalanmasından da verebilir ama senin problem çok farklı bir yerden çıkmış geçmiş olsun. Hakkını aramaya devam et bakalım neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Lodgyde sorun varmı sen onu söyle başlatma markana Bende 1.5dci var daha bir yeri tıkanmadı .hemde devirsiz kullanılır genelde ..

Alıntıları Göster
    Güzel motor hocam. Ama güzel olan sadece motor işte sıkıntı orda. Motorun değeri komple arabadan bile daha değerli olabilir.

Not: Akrabalarda 2 adet 7 koltuklu lodgy var. Tecrübe ettim.

• honda şşak geçiyor artık iyice milletle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında Honda Civic almıştık Ayışığı'ndan ve memnunduk da, fakat bundan sonraki arabamız (umarım olmaz ama) Honda olursak kapısının önünden bile geçmem. Geçmiş olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Lee

Caydırıcı cezalar olmadığı için firmalar tüketiciye böyle davranabiliyor. Bakın amerika emisyon skandalında cezayı nasıl kesti. Böyle olmazsa firmalar tepemize çıkar, paramızla rezil oluruz.

Kesinlikle haklısın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • filitreti sök gez bütüm şahinciler hondacılar öyle yapıyor egoz sesi için[&:

• burakcankose B kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım okulda öğrendiğinden ibaret değil dünya, bunca ar-ge yapılıyor artık ne okudun bilmiyorum ama biraz evvel tüm mühendislik temellerini çöpe attın. Önce mühendis gibi düşünmeyi sonra araştırmayı ogren görürsün dizel motorlari.

Japon yapamazmış, sanki adam kendi evde hergun dizel motor yapıyorda atip tutuyor .. 4 yil okul okuyan motor profesörü kesiliyor basimiza, bu yeni mezunlarin , juniorlarin anlamsız tavirlarindan is yapamaz hale geldik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 17 Eylül 2018; 5:48:47 >
  • Honda şakşak geçiyor hakaten milletle

• ユーザーエラー
  • geçmiş olsun. resmen komedi. bu nasıl kullanıcı hatası olabilir? bariz malzemede sıkıntı var. techturkey foruma da konuyu açarsanız orada da ses getirir.
  • Paranla rezil oluyorsun arkadaş bu nedir ya? Kime güvenip araç alacağız biz?
  • kardesim bir arkadaşım benzer bir sureci opelle yasamisti. cozum bulamayinca almanyaya mail atmisti.2-3 gune sorunu cozulmustu.bence bu yazdiklarini japonca yazsan ve mail atsan cozum olabilir gercek bir magduriyet var cunku. Mahkeme yolundan once bunuda deneyebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ömer1244 Ö kullanıcısına yanıt
    Honda global e cumartesi günü mail attım onlardan da geri dönüş bekliyorum .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonuna kadar git kardeşim olayın peşini bırakma ne olursa olsun

• dsg yüzünden doğuşa laf etmıcem bundan sonra..hiç olmazsa garantisi bitmiş araca cuzi fiyata 20k lık malzeme değişimi yapıyorlar...rezalet gercektende...bu belli ki malzeme kalitesizliği..göçükten sonra dpf...
  • çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede mağduriyeti giderirler.

bu honda 'nın değil emin olun türkiyedeki garanti anlayışının hatası. maalesef sadece honda değil diğer birçok firma garanti sistemini bu şekilde kafalarına göre işletiyorlar. diğer ülkelerde böyle işlemiyor. özellikle uzak doğu firmaları (japon ve kore firmaları) garanti ve müşteri memnuniyetine, ürettikleri ürünün sorunsuz kullanılmasına çok önem verir ve bunu kültürleri gereği gurur meselesi olarak görürler.

gel gelelim bizde böyle bir kültür ve gurur olmadığından kendi vatandaşını değil anlamsız şekilde honda'yı savunuyor. bu konu japonyaya iletilse eminim farklı şekilde değer görürdü.
  • 2016 model sıfır km Opel İnsignia 1.6 dizel araç almıştı. Aracı hala kullanmaktayım.

Bu dediğiniz dizel partikül filtresi tıkalı uyarısını bende senin gibi 6 ayında falan ilk kez karşılaştım. ortalama her 6 ayda bir tekrar etti(ve tekrar etmeye başlamadımı 2günde bir çıkıyor). ilk başlarda sorun olduğunda ışık sönene kadar arabayı sürdüm. bir süre sonra sikerim deyip takmamamaya başladım.(ör: halı saha maçına gidiyorum maç başlamasına 5 dakika var, araba bana motoru kapatmayın sürün diyor.)

kirli yakıttan kaynaklandığı söyleniyor. Ama insignia araçtan öncede hep aynı yerden alırdım mazotu. ha belki önceki araçlarımda bu uyarıları algılayacak sistem bu kadar hassas değildi bilemiyorum.

Özetle;
    Bu durum bende de markaya karşı güvenimi azalttı.
    Araç henüz yolda kalmadı umarım kalmaz :)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.