Şimdi Ara

Honda City Türkiye fiyatı açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
4
Favori
35.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Honda City Türkiye fiyatı açıklandı Honda City Türkiye fiyatı açıklandı Honda City Türkiye fiyatı açıklandı 

Honda City Türkiye fiyatı açıklandı

5-6bin devir cevirmeden ortaya cikmayan gizli guc.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Bu paraya çok araç var 2. Elde. Bunu almak için ciddi bir sıfır km takıntısına veya honda amblemi aşkına sahip olmak lazım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu aracada o kadar para verilmez be.

• Egea'nın tipi bundan iyi yalnız. Honda City Türkiye fiyatı açıklandı 

• bu çöp kutusunu nasıl kullanıyolar anlamıyorum tek kazada organlarınız gider. mercedesten aşağı kullanmayın, sağlığınız için sağlam araba kullanın

• CVT yazıp bırakmak yerine otomatik mi manuel mi, kaç vitesli olduğu da eklenmeliydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Golden Gate

Sadece ekonomi yaparsın. 2 kişiyle uzun bir rampa çıkarken bile bütün araçların arkasından bakarsın. Yada düşersin vitesi bağırta bağırta hizlanmaya çalışırsın. Arabada 3 4 kişi varsa, cikmayacaksa inelim yuruyelim esprilerine mariz kalırsın.

Otomatikse, cvt nin yürüyebilmek için devamlı 6000 7000 devir çeviriyor sesiyle, 220 bin liranın çöp olduğu hissiyatı ile araçtan soğursun.

Başına gelecek budur.

Alıntıları Göster

Hiç cvtli araç kullandınız mı?

• Ucuz olsun yok cvt miş yok görüntüymüş hiçbirine bakmadan alırdım. Artık 200 bin neredeyse aracların başlangıc fiyatı oldu. Cok degil daha iki sene öncesine kadar 100 bin tl ye bile sıfır araca binebiliyorduk. Hala ulkenin iyiye gittiğini ve Turkiyenin şahlandığını düşünen kesim acaba Turkiye demi yaşıyor merak ediyorum. Bu hızla 3-5 sene sonrasını düşünemiyorum bile.

• Gayet güzel olmuş. Beğendim. Motorda güzel, şanzımanda.

• İlk videosu

Honda City Türkiye fiyatı açıklandıYalın Gülmez - Kim Geçer?youtube
    Honda uzun süreden sonra B sedanı City'i Türkiye'de satışa sundu. Civic'in dönüşümünün arifesinde fiyat rekabetini daha güçlü bir şekilde yapması için tasarlanan City ile tanışma zamanı.
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3Djs4iiJDgv0E&q=EgQuLZpEGMPCxIkGIhAG9HCdKVtIuUH1crW2y68UMgFy
  • Honda City Türkiye fiyatı açıklandı

doğru kabin mi acaba?

• honda kadar cirkin arac ureten baska firma yoktur muhtemelen dunya uzerinde.. civic olsun, bu city olsun... insan igreniyor... kusma istegi uyandiriyor goruntu...

• Arka tampon tasarımı kötü, bir önceki kasada da kötüydü. Şu tampon tasarımlarını bir tık daha iyileştirseler, çok iyi görünecek araç. Difüzör kısmı bir tık daha çıkıntılı olsa mesela. İç ve dış tasarım Egea'ya göre bir tık iyi gibi, Egea arka tampon tasarımında geçebilir. Tabi tasarım göreceli. Egea segmentinde iyi bir rakip belki ancak fiyat olarak biraz daha üstüne koyarak ile C segmentindeki araçlara bakılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R_DeNiro -- 2 Eylül 2021; 23:15:24 >
  • kabakara61 kullanıcısına yanıt

Mercedes ile bu aracın fiyatını karşılaştırınca bunu bir şaka olarak görüyorum.

• cemturk kullanıcısına yanıt

Benim havamı kirleten markaya para vermem,ha bedava verirler dakikasında sarı siteye koyarım iki güne elden çıkarırımHonda City Türkiye fiyatı açıklandı 

• Honda yı bilmem de devlet diyor ki bunu bile rüyanızda görürsünüz. Elalemin pazar arabasına benim milletim kredi çekiyor 10 yıl ödüyor ne güzel ülkeyiz maşallah Allah kanatlarımıza zeval vermesin

• Otomatik şanzıman olarak kim ne derse desin fiyatı baya uygun.

Ama ne var bir sorun var, Türkiye'deki Honda bayileri o kadar ş..z ki bu aracı yok seramik kaplama yok cart yok curt aksesuarla 250'ye satmaya kalkarlar bu araç da Egea başarısını yakalayamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

1.4 motor D sınıfı passat kaza boya tramer 0 dusuk km 2017 modeller koltuk ısıtma dahil cogu donanım standart (ilanlar sadece 42 k kılometre falan)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-satilik-sifir-ayarinda-passat-842805747/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2018-cikisli-hatasiz-boyasiz-tramersiz-opsiyonlu-922096437/detay

edit:honda bayi fiyatı 220 .000 tl demıs ama hondayı bılenler bilir ; arac bayılerde yok ,, olursa da ekstra donanımlı var diyip seramik boyama metalik renk motor kaput koruma ses yalıtımı cart curt paketsiz satmıyolar onlarıda ekstra 40.000 tl ye verdikleri soylenıyor guncel otv indirimi forumlarında hatta hondaya sorusturma bıle baslatıldı haberı vardı donanımhaberde

Alıntıları Göster

fiyat neden çıkmıyor ?

Honda City Türkiye fiyatı açıklandı

• bu araç daha ucuza gelmesi imkansız. uzakdoğudan geldiği için gümrük vergisine takılıyor. citreon c-elyese bile 212.000. renault taliantın bu modeldeki fiyatları da joy xtronic 213.000, touch xtronic 227.000. güzel kardeşim arabalar pahalı ama esas biz fakiriz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.