Şimdi Ara

Honda City Teyp Arızaları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
64
Cevap
1
Favori
33.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim radyo da bozuldu. Sadece cd'yi kullanabiliyorum. Radyoyu geçtim hadi bari şu aux olayını halletsem iyi olacak. İzmir'de nerede yaptırabilirim veya radyoyu tamir ettireblirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 TL ye bujileri değiştirdim, bir sorun kalmadı, tekleme falan yok
  • Honda Jazz ve Honda City radyo problemi tarafımızdan garantili yapılmaktadır
    meka oto elektronik kartal istanbul 0216.389.70.12

Honda City Teyp Arızaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 4 Temmuz 2016; 11:36:32 >

• ulan bi daha da jazz alırsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

ulan bi daha da jazz alırsam...

ne oldu ya kafayı vuruyon. Ben 13 aydır 2006 model jazz kullanıyom bir sıkıntısını görmedim. Hatta para biriktirip daha üst model jazz almayı bile düşünüyom.
  • Taşak geçiyom yaaa... Jazın ne olduğunu bile bilmem, ben civic kullanıcısıyım
  • hadi ben zaten inanmamaştımda , millet gerçek sanacak.
  • Benim 2007 Honda City de aynı problem oldu, servise gittim, radyo modülünü söküp istanbula göndereceğiz, büyük ihtimalle modülü değiştirirler, 900 tl masrafı olur dediler.
    Ankarada honda servislerinden bir hayır görmedim zaten. Bu aracı satıp bir daha hondanın kapısından geçmem. böyle rezil bir servis politikası hayal bile edemezdim.

Ankarada radyo tamiri için oto elektrikçi arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axtrew

Benim 2007 Honda City de aynı problem oldu, servise gittim, radyo modülünü söküp istanbula göndereceğiz, büyük ihtimalle modülü değiştirirler, 900 tl masrafı olur dediler.
    Ankarada honda servislerinden bir hayır görmedim zaten. Bu aracı satıp bir daha hondanın kapısından geçmem. böyle rezil bir servis politikası hayal bile edemezdim.

Ankarada radyo tamiri için oto elektrikçi arıyorum.

merhaba
    kargo yapın bana istanbula aynı gun yapıp garantili geri göndereyım irtıbat tel 0216.389.70.12 meka elektronık
    iyi gunler
  • Sonuç nedir arkadaşlar ? Teyp arızası benimde başıma gelmiş bulunmaktadır.
  • Ankara Demetevler de ersin elektronik adında bir yeri bulabildim, hemen hemen bütün oto ses sistemlerinin yetkili servisi olarak hizmet veriyorlar. telefonda sorunu anlatınca hemen ana kartın değişmesi gerektiği bu araçlarda kronik arıza olduğunu söylediler. Honda City araçların teybini sökmek gerçekten ustalık istiyor. İşlem 40 -45 dk sürdü. Kart değişimi yapıldı açılmışken aux girişi için kablo çektirdim toplam 250 tl ödedim.

https://goo.gl/maps/h2gZEpmsE812
  • Teşekkür ederim , İstanbul içi tanıdığınız yerler var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pizdies

Teşekkür ederim , İstanbul içi tanıdığınız yerler var mıdır ?

merhaba
    ben garantili tamırını yaparım irtıbat tel 0216.389.70.12 meka elektronık
    iyi gunler

Honda jazz kronik radyoda ses yok tuşlar çalışmıyor arizasi garantili yapılır aux girişi açılır jaklı aux girişi yapıır

#hondacity #hondajazz #ORJİNAL #TEYP #TAMİRİ İŞİ BİZİM İŞİMİZ
    me-ka elektronik kartal istanbul
    tel: 0216.389.70.12
    WhatsApp 0541.712.99.74

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 6 Mart 2018; 18:32:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axtrew

Ankara Demetevler de ersin elektronik adında bir yeri bulabildim, hemen hemen bütün oto ses sistemlerinin yetkili servisi olarak hizmet veriyorlar. telefonda sorunu anlatınca hemen ana kartın değişmesi gerektiği bu araçlarda kronik arıza olduğunu söylediler. Honda City araçların teybini sökmek gerçekten ustalık istiyor. İşlem 40 -45 dk sürdü. Kart değişimi yapıldı açılmışken aux girişi için kablo çektirdim toplam 250 tl ödedim.

https://goo.gl/maps/h2gZEpmsE812

Bende de 2006 elite otomatik var. Teyp problemi benim de başıma geldi, 110 bin km de.
    Tamir ettirmek yerine güzel bir multimedya sistemi ile değiştireyim diyorum, ne önerirsiniz acaba ve antalyada bu işleri yapan bir yer var mıdır ?

• Merhaba benim 2007 Honda City de aynı problem oldu. Aux kablosunu YouTube'deki videodan izleyerek kendim takmıştım, fakat insan yinede radyoyu arıyor araçta. Aydın Nazilli'de yaşayan elektronikçi arkadaşıma durumu anlattım ve sağolsun bir hafta içerisinde defalarca test ederek teypi eski haline getirdi. Arkadaşıma bu forum sitesinde aynı arızadan dertli insanlar olduğundan bahsedince, kendisine teypi ulaştırabilen herkese yardımcı olabileceğini söyledi.

Bu arızayla ilgi yardıma ihtiyacı olan öncelikle vereceğim numaradan bana ulaşırlarsa teypin sökümüyle ilgili vede arkadaşımla nasıl irtibata geçebileceğiniz konusunda yardımcı olurum. İrtibat no: 0532 561 39 44

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün araçların orjinal cıhazını yapan bir firmayız internette adresimiz ve cep telefonumuz var yaptığımız cihaz tamirlerine 1 yıl garanti vermekteyiz cihazla ilgili şikayetleri olanları bekleriz...

ŞİRKET İSMİ:ERSİN ELECTRONIC

ADRES:DEMETEVLER 3.CADDE

• ERSİN_ELECTRONIC E kullanıcısına yanıt
    Sa iyi akşamlar arkadaşlar instagram sayfamız açılmıştır.Ersin Elektronik
    Tüm araçların orjinal-fabrikasyon cihaz tamirlerini yapan firmayız.Cihazları bozulan arkadaşları bekleriz.Bu arada yapılan her tamire işe 1 YIL garanti vermekteyiz.

İNSTAGRAM ADRESİMİZ:ersinelectronic
  • Kolay gelsin herkese, valla şu reklam veren elektronikçi arkadaşlar hiç darılmasın ama burası paylaşım sitesi olduğuna göre bende çözdüğüm arızayı paylaşmak istiyorum bu sıkıntıyı yaşayanlar için.

Öncelikle aracım honda city 2007 cd li teyp, benimde sadece cd çalışıyordu, radyoda hiçbir tuş çalışmıyor radyoda ses gelmiyordu.

Teyp sökme ile ilgili bilgiler resimleriyle forumda bulabilirsiniz.

Radyoyu elinize aldıktan sonra ana devreyi elinize alana kadar sökmek gerekiyor, rahat çalışmak amacıyla.

Fm radyo modülünün hemen yanında NJM4558V (SSOP8) opampı yanmış, bu yandığı içinde bunu ve fm modülünü besleyen BA00AS (TO252-5) regüle entegresi yanmış,

Bu malzemeler türkiyede olmadığı için regüle entegresinin 2 ile 4. Bacaklarını kısa devre yapıp fm modüle ve direk 12 v gönderdim, 4558 entegresinin yerinede 15 volt ile çalışan daha büyük olanını taktım, kabloyla bacaklarını devreye bağladım onuda silikonla kasaya tutturdum.

Tek sıkıntı araba çalıştığında motor devrine göre fm e parazit karışıyor. Ve muhtemelen fm modülü besleyen kondansatörler birsüre sonra yüksek voltajdan patlayacaktır.

Çinden orjinal parçaları sipariş ettim gelince orjinalleriyle değiştireceğim. Hepinize kolay gelsin. Saygılarımla.

• Honda jazz kronik radyoda ses yok tuşlar çalışmıyor arizasi garantili yapılır aux girişi açıldı jaklı aux girişi yapılır

#hondacity #hondajazz #ORJİNAL #TEYP #TAMİRİ İŞİ BİZİM İŞİMİZ
    me-ka elektronik kartal istanbul
    tel: 0216.389.70.12
    WhatsApp 0541.712.99.74

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locked13 -- 6 Mart 2018; 18:30:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aynı sorun benim 2007 honda city aracımda da oldu. Aydın Nazilli'deki arkadaşa yaptırdım. Montajını da yapabileceğini söyledi, ben başka yere söktürdüğüm için söken arkadaşa taktırırım diye düşündüm, henüz yeni tamir oldu bağlatamadım. İhtiyacı olan olursa telefon numarası 05323357284.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.