Şimdi Ara

Honda City Teyp Arızaları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
1
Favori
33.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değiştiremedim. Vakit ayıramıyorum aracı götürmeye. Zamanım yok.
    Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: aferins

Değiştiremedim. Vakit ayıramıyorum aracı götürmeye. Zamanım yok.
    Selamlar
    hala değişmedi sanırsam parça
  • Artık iyicene ihtiyaç duyuyorum ben de. Fırsatını bulduğum en kısa zamanda gidip yaptıracağım :)
  • quote:

Artık iyicene ihtiyaç duyuyorum ben de. Fırsatını bulduğum en kısa zamanda gidip yaptıracağım :)
    merhaba, halen yaptırmadın galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: altaneryasar

merhaba, halen yaptırmadın galiba

Alıntıları Göster
    eee... hadi ama... yaptır şunu
    biz bile stresse girdik burada

• quote:

Aux çıkışı yapmak kolay fakat teybi sökmek çok zahmetli bir iş. Çok dikkat edilmesi gerekli. Çünkü torpidoya gömme bir teyp olduğundan çok zor sökülüyor. Anlamayan bilmeyen kesinlikle kalkışmasın en ufak bir tornavida darbesi çok kötü durur. Forum içerisinde Aux çıkışı ile ilgili ayrı bir tag var. Merak eden arkadaşlar,oradan resimlerle beraber sökme işlemine bakabilirsiniz.

hangi başlıkta...link varmı
  • Gidemedüm arkadaşlar, alttan finallerim var. İşlerde çok yoğun ilgilenemedim.
    Aux ile ilgili link,https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=28470946&p=2&f=430
  • quote:

Orijinalden alıntı: caucass

hakket ya
  • quote:

quote:

hakket ya

Alıntıları Göster
    finaller bitince başka bahane bulmasa bari

• :)
  • Ben 2 .500 liraya tesisat kurdum komple değiştirdin 10 numara oldu geri görüş bile var
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Atletli

Ben 2 .500 liraya tesisat kurdum komple değiştirdin 10 numara oldu geri görüş bile var
    resim atabilir misin hocam
  • quote:

resim atabilir misin hocam

Alıntıları Göster
    tesisat dediğin navgasyonlu teyp mi
  • quote:

tesisat dediğin navgasyonlu teyp mi

Alıntıları Göster
    15 gündür kimse yazmamış :)
  • Vallahi arkadaşlar kusura bakmayın, dediğim yere götürüp de yaptırmaya fırsat bulamadım. Aracımı da 3 hafta önce değiştirdim. Teybi o şekilde aracı servise sattım, tamir edip satmışlardır diye düşünüyorum.
    Selamlar
  • quote:

Vallahi arkadaşlar kusura bakmayın, dediğim yere götürüp de yaptırmaya fırsat bulamadım. Aracımı da 3 hafta önce değiştirdim. Teybi o şekilde aracı servise sattım, tamir edip satmışlardır diye düşünüyorum.
    Selamlar
    rastgele girdim konuya okudum sayfanın başından sonuna kadar yorumları,sürekli bekliyorum o teyp tamir olacak diye arkadaş en sonununda arabayı sattı,hayırlı olsun.
  • Sağol. Tekrar kusura bakmayın! Bu arada dip not olarak belirteyim. Honda City aracınızda lpg varsa ve km 90.000 geçtiyse araç tekleme yapıyor. Kronik bir arızası var. Boşuna masraf yapıp bujilerini vb. Parçalarını değiştirmeyin çünkü düzelmiyor. Çözüm lpg de kullanmamak.Bilginize
  • altaneryasar kullanıcısına yanıt
    slm benim citiye de aux takdirdim 3gün sonra siziki gibi oldu cd de aux da bi sorun yok fakadyo bazen çalişiyor bazen hiç bi tuş çalişmiyor donuyor son dinledigim kanalda kaliyor siz yaptirdinizmi neymiş sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cityosman

slm benim citiye de aux takdirdim 3gün sonra siziki gibi oldu cd de aux da bi sorun yok fakadyo bazen çalişiyor bazen hiç bi tuş çalişmiyor donuyor son dinledigim kanalda kaliyor siz yaptirdinizmi neymiş sorunu
    yok hemşerim yaptıramadım henüz, onun için vakit ayırmak lazım servise sordum 3 çeşit teyp var içinde hangisi çıkacağı belli olmuyor dedi, valla cd dolduruyorum paso :)
  • quote:

yok hemşerim yaptıramadım henüz, onun için vakit ayırmak lazım servise sordum 3 çeşit teyp var içinde hangisi çıkacağı belli olmuyor dedi, valla cd dolduruyorum paso :)

Alıntıları Göster
    Şu tekleme olayı bende de var 2. ve 5. viteste yapıyor genelde, sordum soruşturdum biraz ama buji ile alakalı gibi gözüküyor, normalde bunlarda buji kablosu yok, bobin var o yüzden bana da buji gibi geliyor ama bakalım şimdilik rahatsız edici değil, çok sıkıntı çıkarırsa anlayacağız ne olduğunu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.