Şimdi Ara

Honda CBR 600 RR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba. Çok pis honda cbr bağımlısıyım özellikle cbr repsol tanıtımlı olandan. Benim belli bir sermayem var ve çok çok büyük ihtimal 1.5 sene sonra inşallah honda cbr almayı düşünüyorum fakat benim aklıma takılan bi soru var sadece. Honda CVR 600 RR ' ın vites sistemi nasıl ? Yani kaç aşağıya kaç yukarı atmamız lazım ? Altın elbiseli adamdan CBR 600 RR videosunu izledim ve vites göstergesi yok o yüzden soruyorum arkadaşlar ? Aramızda illaki cbr 600 kullanan yada bilen abilerimiz vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim343

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Çok pis honda cbr bağımlısıyım özellikle cbr repsol tanıtımlı olandan. Benim belli bir sermayem var ve çok çok büyük ihtimal 1.5 sene sonra inşallah honda cbr almayı düşünüyorum fakat benim aklıma takılan bi soru var sadece. Honda CVR 600 RR ' ın vites sistemi nasıl ? Yani kaç aşağıya kaç yukarı atmamız lazım ? Altın elbiseli adamdan CBR 600 RR videosunu izledim ve vites göstergesi yok o yüzden soruyorum arkadaşlar ? Aramızda illaki cbr 600 kullanan yada bilen abilerimiz vardır.

Boştayken aşağı itince 1 oluyo sonra tek tek yukarı çekiyosun 6 ya kadar. Düşürürkende aynı şekilde aşağı ittiriyosun
  • kardeşim motorun şanzıman sistemini bilmeden cbr600rr mi alacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

kardeşim motorun şanzıman sistemini bilmeden cbr600rr mi alacaksın

Abicim sadece 600 lük motorların şanzımanını bilmiyorum

• Bi farkı yok ama bence max 250 lik al sen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

kardeşim motorun şanzıman sistemini bilmeden cbr600rr mi alacaksın

Abicim sadece 600 lük motorların şanzımanını bilmiyorum

böyle bir konu açıyor isen hiç bir şey bilmiyorsun demektir
  • Daha yolun çok başındayken, yolun sonunda alman gereken makineyi alayım diyorsun. Kendini biraz düşünüyorsan, bunun gibi temel soruları kafanda netleştirmeden, sakın 600rr alma.

• quote:

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Çok pis honda cbr bağımlısıyım özellikle cbr repsol tanıtımlı olandan. Benim belli bir sermayem var ve çok çok büyük ihtimal 1.5 sene sonra inşallah honda cbr almayı düşünüyorum fakat benim aklıma takılan bi soru var sadece. Honda CVR 600 RR ' ın vites sistemi nasıl ? Yani kaç aşağıya kaç yukarı atmamız lazım ? Altın elbiseli adamdan CBR 600 RR videosunu izledim ve vites göstergesi yok o yüzden soruyorum arkadaşlar ? Aramızda illaki cbr 600 kullanan yada bilen abilerimiz vardır.

Hiç motor deneyimin olmayip 600cc alirsan
    Adina özel helvalar yapilir hele ki turkiye trafiginde

• Tabutun ne renk olsun?
  • ibrahim343 İ kullanıcısına yanıt
    kardeş vites sistemini bilmiyorsun 600 cc motosiklette vites göstergesi arıyorsun bence uzak dur o motosıkletten
    onun yerıne cbr 125 al oda cbr nasıl olsa zamanla büyütürsün hem daha erken alırsın
    bu arada 1.5 seneye alıcam diyorsan daha çook var önce parayı biriktir ekipman araştırması yap yeni modeller gelicek belki seni cezbeden başkaları olur biraz bekle derim ben hem saglıgın hem paran için
  • quote:

Orijinalden alıntı: dishchy

Tabutun ne renk olsun?

Repsol olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR 600RR A MUŞIRDAN VİTES GÖSTERGESİ TAKILABİLİR Mİ? VEYA SAĞLIKLI BİR YOLDAN UCUZ BİR YÖNTEMİ VAR MI ACABA?
  • nuridervisoglu N kullanıcısına yanıt
    Selam dostum, bir arkadaşım 600rr a cinden vites göstergesi alıp motosiklet elektrik isleriyle uğrasan bi yerde taktirmisti ve güzel olmuştu. Yalnız bi ay sonra pisman oldu verdiği paraya çünkü gereksiz demişti. Bi zaman sonra kas hafizasi herseyi hallediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • motosiklette acemi olmayan kişi zaten hangi viteste olduğunu bilir, bu tür şeylere hiç mi hiç gerek yoktur. Zaten motosiklet üzerindeyken dikkatinizin tamamını yola ve çevreye vermeniz gerekiyor, vitesle şunla bunla ilgilenmek yanlış olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.