Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Honda cbr 250 vs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2437 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar Motosiklet almak istiyorum aklımda şuan honda cbr 250 veya ninja 250 var. aslında tip olarak ninja 250 hoşuma gidiyor. Max bütçe 10 bin tl.
    Şunu belirleteyim fazla motosiklet kullanmadım. birkaç kere kullandım fakat büyük motor değildi. Alsam öğrenmem zor olur mu ?
    birde vergisi, Yakıtı vs nasıl olur. motorsiklet hakkında çok az bilgiye sahibim yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada öğrenciyim

|
    |

Fotoğraf Makinası : Canon Eos 1100D 18-55mm + EF 75-300mm SLR & SjCam Sj4000 Action Cam & Telefon : Samsung Note 5 Beyaz

MSI Z77A-G43 & CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 600W & SAPPHIRE R9 270X TOXIC GDDR5 B 256Bit
    SAMSUNG120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD &İntel Core i5-2400 3.1 Ghz Cpu & Corsair 8 Gb Ram
    Masa içi Kasa Projem için Tıkla
    Doğa insan olmadan da yaşar; ama insan doğa yok olduktan sonra yaşayamaz.
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj
    Al kardeşim albzorlanirsin ama ogrenrsn merak etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: MotoStunt

Al kardeşim albzorlanirsin ama ogrenrsn merak etme

Sadece öğrenmek değil konu. bunun yakıtı vs nasıldır hocam. Bu ilk motorum olacak. 100 km'de ortalama yakıtı kaç litredir.

Fotoğraf Makinası : Canon Eos 1100D 18-55mm + EF 75-300mm SLR & SjCam Sj4000 Action Cam & Telefon : Samsung Note 5 Beyaz

MSI Z77A-G43 & CORSAIR CX SERİSİ 80PLUS 600W & SAPPHIRE R9 270X TOXIC GDDR5 B 256Bit
    SAMSUNG120GB 840 EVO SATA 3.0 SSD &İntel Core i5-2400 3.1 Ghz Cpu & Corsair 8 Gb Ram
  • Yarbay
    4205 Mesaj

CBR 250'den şaşma derim.. Bir arkadaşım da bu kararsızlıga düştü ve ninja aldi.. Bi müddet sonra CBR 250 ile değiştirdi ve Şuan ninja kullandığı zamana acıyor o kadar söyleyeyim.. Eğer yakıt tasarrufu senin için öncelikli ise CBR 250 İdeal olandır.. Ama yok biraz daha kalıpli olsun diyosan, CBR a göre biraz daha fazla benzin yakmasi sorun değilse ninja..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    pcexpertt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

. . . . >>> . . . Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene . . . <<< . . . .

• Yarbay
    2437 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

CBR 250'den şaşma derim.. Bir arkadaşım da bu kararsızlıga düştü ve ninja aldi.. Bi müddet sonra CBR 250 ile değiştirdi ve Şuan ninja kullandığı zamana acıyor o kadar söyleyeyim.. Eğer yakıt tasarrufu senin için öncelikli ise CBR 250 İdeal olandır.. Ama yok biraz daha kalıpli olsun diyosan, CBR a göre biraz daha fazla benzin yakmasi sorun değilse ninja..

Aslında hem yakıt açısından iyi hemde kalıplı heybetli dursun istiyorum kafam çok karıştı
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,194
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.