Şimdi Ara

Honda cbr 125 --- ktm 125 duke

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaşım 17 motosiklete başlamak istiyorum başlangıç motoru olarak hangisini tercih etmeliyim honda cbr 125 mi ktm 125 duke mu ?
    boyum 173 sorun yaşarmıyım ?

şimdiden herkese teşekkürler ::))

• ben supersportcu olduğum için cbr seçerdim senin tarzın senin kararın ikisi farklı türler.
  • ehliyet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

ehliyet?

ehliyeti aldıktan sonra diyorum zatende o sıkıntı olmaz sanırım gis akademide eğitimde veriyolarmış oraları araştırdım önceden
  • Sele yüksekliği olarak Duke çok az daha yüksek fiyatı sorun çıkarmazsa Duke alın derim Cbr SS olmasına rağmen çok çelimsiz duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G4LE

Sele yüksekliği olarak Duke çok az daha yüksek fiyatı sorun çıkarmazsa Duke alın derim Cbr SS olmasına rağmen çok çelimsiz duruyor

peki ağırlık konusunda sıkıntı olurmu birde ktm de birşey duydum 125,200 ve 390 dukelarda selede kayganlık varmış öne doğru kayıyormuşsun sıkıntı yaşarmıyım.. barkın bayoğlu ( altın elbiseli adam ) biliyosanız o söylüyordu incelemede.. 125 duke kullanan yokmu birde onun görüşlerini alsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hokicik

quote:

Orijinalden alıntı: G4LE

Sele yüksekliği olarak Duke çok az daha yüksek fiyatı sorun çıkarmazsa Duke alın derim Cbr SS olmasına rağmen çok çelimsiz duruyor

peki ağırlık konusunda sıkıntı olurmu birde ktm de birşey duydum 125,200 ve 390 dukelarda selede kayganlık varmış öne doğru kayıyormuşsun sıkıntı yaşarmıyım.. barkın bayoğlu ( altın elbiseli adam ) biliyosanız o söylüyordu incelemede.. 125 duke kullanan yokmu birde onun görüşlerini alsam

İki motorun ağırlıkları kuru 130-135 civarı yani hafif bir sorun yaşamazsın sele kayganlığını bilemiyorum ama depo kenarına yapıştırılan şeyler var dizinle oralardan tutacaksın ileride cc yükseltmek gibi bir amacın varsa şimdiden alıştır kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• naked motor istiyorsan duke ama supersport istiyosan cbr derim tabi tercih senin aralarında çok fark yok yeni cbr ın tipi fena değil ama duke bence daha güzel tip olarak
  • Duke ile başla.

Şehir içinde kıvrak alet istediğin gibi aralardan kaçarsın.
    Honda'ya göre daha sağlamdır.
    Dar vites aralıkları vardır. Yani ışıklarda kaltıktan sonra normal motorlarda 1-------2---------3 hızında atıyorsan duke'te 1---2------3 diye vites atarsın. Buda sana büyük motorlardı iyi vites zamanlaması yapmayı öğretir.
    Dar vites aralıkları sayesinde trafikte hep vitesle oynayacaksın. Vitesi en iyi öğrenebileceğin motor duke bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.