Şimdi Ara

HONDA BAGAJ HACMİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
114
Cevap
1
Favori
14.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: huseyinn06

Hwerhalde Honda 2010'da kasa değiştirecek. Kasayla birlikte bagaj hacmi de genişler herhalde. Ben şahsen 2010'u beklerim. Selamlar...
    quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

quote:

Orjinalden alıntı: huseyinn06

Arkadaşlar, Her zaman bir Honda sahibi olmak istiyorum. Çünkü, otomatik şanzımanda Honda çok iyi. Ancak, beni düşündüren bagajının 389 litre olması. Türk insanı için de bagaj çok önemli. Honda bu bagaj hacmini ne zaman büyütecek? Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz. Özellikle 2 çocuklu bir ailede bagaj çok önemli.

Honda bu bagaj hacmini 30/02/2010'da büyütecek.

bekleyen derviş.....

• bagaj istiyorsan stationvagon bir araç almalısın
  • Yeni kasalarda tavana afilli portbagaj takmak için kanallar var mı hocam?
  • ne yazıkki yok, ama olmaması daha iyi (Tavana takılan raylar) ses yapıyor ve aerodinamizmi etkiliyor
  • Bu 2010 da kasa değişeceği konusunda emin misiniz? Hani 2009'dak arabalara bazen 2010 model diyorlar yaa onun gibi gelecek sene değiştirebilirler mi sizce?
  • 2010 da da değişmeyebilir, genellikle 5 yılda bir yeniliyorlar, bu kasa 2007 de çıktığına göre 3 sene sonra değiştirmeleri biraz zor sanıyorum
  • yakın zamana kadar değişebileceğini sanmıyorum.
    çünkü kasa yok satıyor.
    tutulan bir modelde neden değişiklik yapılsın ki?
    belki
    birkaç aksesuar aklentisi yapar hepsi o kadar!!!!
  • abiler,kardeşler,arkadaşlar sizlere sorum olacak . benim araç 2005 model şu orjinal japon olanlardan yedek lastik sizin dediğiniz gibi küçük,mobilet tekeri gibi zannediyorum türkiye üretimlerinde normal teker var peki benim bagaj kaç litredir bilginiz varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: night_33

abiler,kardeşler,arkadaşlar sizlere sorum olacak . benim araç 2005 model şu orjinal japon olanlardan yedek lastik sizin dediğiniz gibi küçük,mobilet tekeri gibi zannediyorum türkiye üretimlerinde normal teker var peki benim bagaj kaç litredir bilginiz varmı?

o tekeri satmayı düşünürmüsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

quote:

Orjinalden alıntı: night_33

abiler,kardeşler,arkadaşlar sizlere sorum olacak . benim araç 2005 model şu orjinal japon olanlardan yedek lastik sizin dediğiniz gibi küçük,mobilet tekeri gibi zannediyorum türkiye üretimlerinde normal teker var peki benim bagaj kaç litredir bilginiz varmı?

o tekeri satmayı düşünürmüsün

hayır

• kaça dersen alırım , bir daha düşün
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

kaça dersen alırım , bir daha düşün

yok hocam kalsın ben memnunum , köye gidip geliyorum normal lastik sorun yaratıyorsa satmayı hiç ama hiç düşünmem.

benim aracın bagaj hacminin ne olduğu konusunda fikri olan yokmu? yukarda bir arkadaşınki 420 litre imiş . sayın cizbudak sizin araçtadamı küçük olanlardan var

• Arkadaşlar benim araçta LPG takıldığından beri stepne evin balkonunda. Bir hava kompresörü (25 ytl filan) ve bir de özel bir köpük(patlamaları tamir ederek şişiriyor: 10 ytl) var. Bunlardan birisi de yeterli ama garanti çözüm için ikisini bulunduruyorum. Lastikten dolayı yolda kalma riski çok az, bu iki zımbırtıyla da büyük yarılmalar hariç rahat tamir olur, hem de lastik değişimine göre çok konforlu şekilde.

Ama en kötüsünü düşünelim on binde bir de olsa, lastik tamir edilemeyecek kadar yarılırsa şehir içindeyse taksiye balkondan stepneyi getiririm, şehir dışındaysa en yakın lastikciye kadar jantın üzerinde yavaşca giderim. Tamirine katlanırım.
  • şehir içi olurda , şehir dışı kurtarmaz, jantıda rezil edersin arabayıda
  • quote:

Orjinalden alıntı: birtasarimci

Arkadaşlar benim araçta LPG takıldığından beri stepne evin balkonunda. Bir hava kompresörü (25 ytl filan) ve bir de özel bir köpük(patlamaları tamir ederek şişiriyor: 10 ytl) var. Bunlardan birisi de yeterli ama garanti çözüm için ikisini bulunduruyorum. Lastikten dolayı yolda kalma riski çok az, bu iki zımbırtıyla da büyük yarılmalar hariç rahat tamir olur, hem de lastik değişimine göre çok konforlu şekilde.

Ama en kötüsünü düşünelim on binde bir de olsa, lastik tamir edilemeyecek kadar yarılırsa şehir içindeyse taksiye balkondan stepneyi getiririm, şehir dışındaysa en yakın lastikciye kadar jantın üzerinde yavaşca giderim. Tamirine katlanırım.

arkadaşın aracında 4 kişi giderken, tabiri caizse kaymak gibi dümdüz yolda lastik yanaktan yarıldı, hiçbir şekilde tamiratı mümkün değildi. arabada tam boy stepne olduğuna şükretmiştik. 5 dakikada lastiği değiştirip yolumuza devam ettik. eğer stepne olmamış olsaydı sadece sürücü değil araçtaki diğer kişiler de rezil olacaktı. şehirler arası yolda araçta 4 kişi varken kaç km boyunca jantın üzerinde gidebilirsiniz? kısa süre sonra lastik janttan ayrılır ve siz de pişman olursunuz.
    stepne kesinlikle fazlalık değildir. Hatta bence lastik rotasyonu açısından tam boy olması avantaj.

• yeni araç kaymak gibi tabir edilen yolda nasıl yanak yarıyor
    tker demi sorun var yoksa kullanım hatası mı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: drmoz

quote:

Orjinalden alıntı: birtasarimci

Arkadaşlar benim araçta LPG takıldığından beri stepne evin balkonunda. Bir hava kompresörü (25 ytl filan) ve bir de özel bir köpük(patlamaları tamir ederek şişiriyor: 10 ytl) var. Bunlardan birisi de yeterli ama garanti çözüm için ikisini bulunduruyorum. Lastikten dolayı yolda kalma riski çok az, bu iki zımbırtıyla da büyük yarılmalar hariç rahat tamir olur, hem de lastik değişimine göre çok konforlu şekilde.

arkadaşın aracında 4 kişi giderken, tabiri caizse kaymak gibi dümdüz yolda lastik yanaktan yarıldı, hiçbir şekilde tamiratı mümkün değildi. arabada tam boy stepne olduğuna şükretmiştik. 5 dakikada lastiği değiştirip yolumuza devam ettik. eğer stepne olmamış olsaydı sadece sürücü değil araçtaki diğer kişiler de rezil olacaktı. şehirler arası yolda araçta 4 kişi varken kaç km boyunca jantın üzerinde gidebilirsiniz? kısa süre sonra lastik janttan ayrılır ve siz de pişman olursunuz.
    stepne kesinlikle fazlalık değildir. Hatta bence lastik rotasyonu açısından tam boy olması avantaj.

rotasyonda ben stepneyi elltmiyorum, hiç kullanılmamış olması satarken artı değer kazandırıyor

• Köpükleri çıkarsanıza bizim arabanın bagajı azda olsa büyüdü ortada tümsek oluştu ama kenarlarına baya alçaldı yinede idare ediyor.Uzun yolculuklarda stepnenin içine de az da olsa eşya koyuyoruz çok rahat oluyo
  • jetta megane c4 le fln karşılaştırınca bagajı biraz ufak kalıyor.....
    onlarda da tam boy stepne olması lazım....

japon tabi adamların hiç eşya fln yok evlerinde de raht rahat yaşıyolar....
  • Bugün bir Audi A3 gördüm yolda, sağ öne stepne takmıştı ve küçük-ince boydu. İsterseniz VW servislerine de sorun bakalım, kaça satıyorlarmış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.