Şimdi Ara

Honda, Avrupa'da satışa sunacağı ilk elektrikli otomobilin teaser görselini yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
3.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Honda, Avrupa pazarına sunmaya hazırlandığı ilk elektrikli otomobilinin teaser görselini yayınladı. Aracın üretim versiyonu önümüzdeki Mart ayında gerçekleştirilecek 2019 Cenevre Otomobil Fuarı'nda prototip olarak görücüye çıkacak.

Ayrıca Bkz.2019 Ford Ranger tanıtıldı: Yeni 2.0L EcoBlue dizel ve 10 ileri otomatik şanzıman
    Japon otomobil devi yeni elektrikli otomobilin ön gösterimini 2017 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sahneye çıkardığı Urban EV konseptiyle yapmıştı. Yayınlanan görselden de anlaşılabileceği üzere üretim versiyonu, yuvarlak farlar da dahil olmak üzere konseptin bazı tasarım özelliklerini koruyacak.

2025'e kadar modellerin üçte ikisi elektrikli olacak

Yeni elektrikli otomobil, Honda'nın 2025'e kadar Avrupa'daki modellerinin üçte ikisini elektrikli hale getirme vizyonunun bir parçasını oluşturuyor. Cenevre'de prömiyeri yapılacak otomobil bu yıl içerisinde Avrupa pazarında satışa sunulacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Honda Urban EV Concept
    Honda Urban EV Concept
    Honda Urban EV Concept
    Honda Urban EV Concept

• Ne çirkin bir şeydir bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Japonlar sağlam araba yapıyorlar da estetik anlayışları berbat...

• Dış tasarımı güzel bence, şirin buldum. Ama iç tasarımı hiç beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PurposeLess sinan

Bu Japonlar sağlam araba yapıyorlar da estetik anlayışları berbat...
    Genel olarak abartılı araç tasarımlarını seviyorlar. Ama Mazda'nın tasarımlarını çok beğeniyorum açıkçası.
  • eski golf lan bu :D (golf-2)

• Tasarımı tek kelimeyle iğrenç.

Golf II olmuş hakikaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musty3535123

eski golf lan bu :D (golf-2)
    Bende eski bmw lere benzettim..

Honda, Avrupa'da satışa sunacağı ilk elektrikli otomobilin teaser görselini yayınladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcebi001 -- 24 Ocak 2019; 10:11:33 >
  • 18 Yaş altı için çok uygun bir araç olmuş !

• Golf, Audi, Bmw, Fiat 500... bir çok araca benzetmek mümkün. Bir tek Egea'ya benzetemedim
  • Golf Mk2 japan Edition 🇯🇵

• kaç promil alkolle çalışıyor bu alet?
  • Adam burada "Bu Japonlar sağlam araba yapıyorlar da estetik anlayışları berbat..." yazmış ya. Ama Bunun aynısını on yıllar önce tok kapı sesi markası yaptı desen abi klasik estetik harika der. mal evrensel maldır.
  • Bunu VW yenilenen Golf olarak çıkarsaydı daha yerinde olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sezer.E

Adam burada "Bu Japonlar sağlam araba yapıyorlar da estetik anlayışları berbat..." yazmış ya. Ama Bunun aynısını on yıllar önce tok kapı sesi markası yaptı desen abi klasik estetik harika der. mal evrensel maldır.

Bunun aynısını yaptı dediğiniz tok kapı sesli firma 25 sene evvel yaptı o tasarımı.. Tabiki zamana göre değerlendirmek lazım..

• neo01470 N kullanıcısına yanıt
    Ona dedigim birşey yokki. bu tasarımı begenmeyen adam bu tasarımı alman yapınca begeniyo oluyor ya. ona dedim ayrıca. honda burada klasik ve gelecegi birleştirmiş şu iç tasarıma bakın. bu arada geçen senenin haberi bu da webtekno gibi yerler ufacık bilgi kırıntısını eski haberle birleştrip yeni haber gibi sunuyor. adamlar taslaktan bahsediyor araç yapıldı bile.
    https://www.youtube.com/watch?v=pZcW8Wvciys
  • Neden surekli şarj gerekiyor.Bir dinamo yardımı ile hareket halinde iken gerekli olan elektriği araç kendisi ürerebilir.Bilim insanları bunun için çalısabilirler.

• Bu araba Avrupa’da gitmez, Asya pazarına sürsünler bunu Avrupa’da o kadar rekabetin arasında patlayacak bir araç gibi durmuyor, performans bakımından da zayıf olacağını düşünüyorum. Bunun yerine Citroen veya Mercedes elektrikli otomobil Avrupa’da daha çok tercih edilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hintlilermi tasarladı bu ucubeyi?

• Bu ne
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.