Şimdi Ara

Honda Accord tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba daha önce bir yardım konusu açmıştım ama seçenek çok olduğundan sanırım okuyan arkadaşlarda ikilemde kaldı pek cevap gelmedi :)

özetle eylül ayında mesleğim olan öğretmenliğe başlıyacağım, herhangi bir bağımlı alışkanlığım yok sigara alkol v.s gibi.27 29 bin tl arası kredi çekip ilk arabamı almayı düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-accord-plus-2.0-sport-plus125-bin-km-plussirali-sistem-lpg-175634647/detay

bu ilanda kmsi düşük 1 2 parça değişeni var, ilk aracım olacağı için beni üzermi ne gibi sorunlar çıkarır tavsiye verebilirseniz sevinirim.

• Kocaman adamsınız karışmak bana düşmez ama gördüğüm kadarıyla söyleyeyim kredi çekmeyip 2 3 ayda ucuz yollu bir araba alıp sonra satsanız olmaz mı ?
  • accord'ların bilinen kronik sorunu yok hocam almadan önce ekspertizini yaptırın sonra içiniz rahat olsun.

Bizde var lpg'li 100-110 arası depo doluyor. Klima + ş.içi 300km, sadece ş.içi 400 km, uzun yol 500 km gidiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saahin

accord'ların bilinen kronik sorunu yok hocam almadan önce ekspertizini yaptırın sonra içiniz rahat olsun.

Bizde var lpg'li 100-110 arası depo doluyor. Klima + ş.içi 300km, sadece ş.içi 400 km, uzun yol 500 km gidiyoruz.

yani yakıt olarak pek fazla yakmıyor, yorumunuz için teşekkür ederim :) sürüş kalitesi açısından memnun musunuz gerçi d sınıfı bir araç ve sürüşünün çok keyifli olduğunu duydum ama
  • ş.içinde nasıl olduğunu anlamadan 80'e çıkıyor. Dip gaz yaptığınızda ufaktan koltuğa yapışma hissi, motorun hırıltısı çok güzel. Uzun yolda boşluk bulduğunuzda 200+ hiç zor değil.

araç babamın bende ehliyeti alalı 6 ay oldu, yaklaşık 1000 km. civarı ben kullanmışımdır.

direksiyonun küçüklüğü ve sertliği çok güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.