Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (825. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.214
Cevap
142
Favori
1.333.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aracımı seviyorum satma niyetimde yoktu ama fiyat normalse hiç satma işine girmeyim diyorum ama kar edeceksem satayım diye düşünüyorum ikilemde kaldım valla satsam aynı temizlikte bulamam bile fiyatlar hep artmış 50 55 olan arabalar 60 65 olmuş valla ne yapacağımı saşırdım
  • Merhaba
    Bir konuda desteğinize ihtiyacım var.

2009 Honda Accord um var.
    Sunroof un lastiğinde yıpranma var ve 90 km den sonraki hızlarda rüzgar sesi alıyor araç.
    Bu sunroof prolemini düşük maliyet ile nasıl çözerim ?
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erten34

Merhaba
    Bir konuda desteğinize ihtiyacım var.

2009 Honda Accord um var.
    Sunroof un lastiğinde yıpranma var ve 90 km den sonraki hızlarda rüzgar sesi alıyor araç.
    Bu sunroof prolemini düşük maliyet ile nasıl çözerim ?
    Teşekkürler

Merhabalar,

Yıpranmadan kastınız ortasına dogru, hafifçe yerinden kalkma ise bende de aynı sorun var. Kuvvetlice bastırarak yerine oturtabilirsin
    iz.

Bu arada @volvole hocam, Ay Otogaz'a gittim. Sebahattin Usta yoktu. Baska bir arkadas ilgilendi. Sorun basıncın azalmasıymış. Ücret talep etmeden yaptılar.

edit : ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spoon! -- 9 Şubat 2014; 0:44:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkarayel24

arkadaşlar slmlar 2oo4 2.4 exe. 150 km.deki aracıma 35 bin veriyorlar sizce nasıl satmalımıyım aracı sahibindende fiyatlar artmış 36 39 arası isteyenler olmuş kafam karıştı ne yapmalıyım sizce

Hocam kalsın.
    Satıp da ne alacaksınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

quote:

arkadaşlar slmlar 2oo4 2.4 exe. 150 km.deki aracıma 35 bin veriyorlar sizce nasıl satmalımıyım aracı sahibindende fiyatlar artmış 36 39 arası isteyenler olmuş kafam karıştı ne yapmalıyım sizce

Hocam kalsın.
    Satıp da ne alacaksınız?

üstadım bu Dodge nitro jeepler var 2008 model 165 bn kmde 2.8 motor dizel buldum bir tane 51 e bırakacak ona gidip bakıcam fırsat bulursam araç İstanbul ataşehirdeymiş
    birde infinity fx35,audi a6,bmw5.30 v.s araçlardan bulursam satayım diyorum şimdilik bir dodgeyi buldum bakalım ne olacak bu arada ne düşünüyorsunuz bu nitro hakkında.
  • @xxkarayel24

Valla hocam hiç fikrim yok.
    İyi araştırmak lazım.

• xxkarayel24 X kullanıcısına yanıt
    Hocam ne alacaginiza emin degilseniz temiz aracinizi satmayin bence, yazdiginiz araclar hakkinda hicbir bilgim yok ama dıs gorunum olarak fx35 benimde hosuma gidiyor, nitro önden güzel ama arkadan doblo gibi, ote yandan yakit tuketimi konusunda tamami accordu aratır...

• quote:

quote:

quote:

Hocam kalsın.
    Satıp da ne alacaksınız?

üstadım bu Dodge nitro jeepler var 2008 model 165 bn kmde 2.8 motor dizel buldum bir tane 51 e bırakacak ona gidip bakıcam fırsat bulursam araç İstanbul ataşehirdeymiş
    birde infinity fx35,audi a6,bmw5.30 v.s araçlardan bulursam satayım diyorum şimdilik bir dodgeyi buldum bakalım ne olacak bu arada ne düşünüyorsunuz bu nitro hakkında.

Merhaba karayel. Bır arkadasımda nıtro vardı. Kamyon gibi olduğunu söylüyordu. Tıpı çok güzel ama çok kaba ve çok yakıyordu diyordu. Bır test yapmanı öneririm. Ama tipine hastayım daha önce kullanmamış olsam hemen bir tane alırdım diyordu. Tabi onun para sorunu yok ...

• Merhabalar,

Az once tekrar sunroof'a baktım. Plastiğini kaldırınca altında paslanma oldugunu farkettim. Sizde boyle bir sorun var mı ? Periyodik bakım gelince sunroof'a da baktıracagım. Honda'nın paslanmazlık garantisi kac yıl arkadaslar bilen var mı ?
  • İsimSoyisim kullanıcısına yanıt
    Eski aracın nesini özleyeceksin ? Konfor,donanım,performans,güvenlik ve aklına ne geliyorsa Accord üstündür. Aynı sınıfta bile değiller. Accord'un sizdeki rakibi Camry'dir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectaküler

Eski aracın nesini özleyeceksin ? Konfor,donanım,performans,güvenlik ve aklına ne geliyorsa Accord üstündür. Aynı sınıfta bile değiller. Accord'un sizdeki rakibi Camry'dir...

Çok fazla yakar diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Desin dursunlar...

Araclar cok yakmiyor, yakit cok pahali, bizler bosuna kasıp duriyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: İsimSoyisim

98 model 1.3 efsane kasa toyota corolla aracımız var 120.000 km de araç bize hiç sorun çıkarmadı aküsünü bile 2-3 yıl önce değiştirdik memnunuz yani araçtan sizce bu aracı 12 gibi bir fiyata satıp 200.000 km de 21 bin tl ye honda accord(oto vites,deri koltuk,sunroof vs) alınır mı eski aracı özler miyiz? 

Hocam siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz.
    İsteklerinizi bir netleştirin, sonra bakarız...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İsimSoyisim

98 model 1.3 efsane kasa toyota corolla aracımız var 120.000 km de araç bize hiç sorun çıkarmadı aküsünü bile 2-3 yıl önce değiştirdik memnunuz yani araçtan sizce bu aracı 12 gibi bir fiyata satıp 200.000 km de 21 bin tl ye honda accord(oto vites,deri koltuk,sunroof vs) alınır mı eski aracı özler miyiz? 

Hocam siz ne istediğinizi bilmiyorsunuz.
    İsteklerinizi bir netleştirin, sonra bakarız...

Accord istediğimden değil araba eskidi değiştirmek istiyorduk karşımıza bu accord fırsatı çıktı , tanıdık satıyor yani

• Forumda biraz araştırma ile araçların ne kadar yaktigini bulabilirsiniz. Gayet ekonomik araçlar oldugunu kendinizde gorebilirsiniz.
  • Arkadaşlar aracım 2003 Honda Accord 2.0 Sport. Tüp fazla yaktığını düşünüyorum; şehir içi 108 TL'e tüp doluyor 275 km ancak yapıyorum. Ara ara klima açtım. Hızlı basarakta asla sürmedim.

Arkadaşlar honda accord'un subap ayarlarının yapılması gerektiği, bunun kronik olduğu ve her 10bin km de bir yapmak gerektiğini söylediler. Bununla beraber yakıt tüketimimin de azalacağını söylediler.

Sizlerin düşünceleri nelerdir? Yakıt normal mi yoksa çok mu yakıyorum? azaltmak için ne yapabilirim?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejurerak

Arkadaşlar aracım 2003 Honda Accord 2.0 Sport. Tüp fazla yaktığını düşünüyorum; şehir içi 108 TL'e tüp doluyor 275 km ancak yapıyorum. Ara ara klima açtım. Hızlı basarakta asla sürmedim.

Arkadaşlar honda accord'un subap ayarlarının yapılması gerektiği, bunun kronik olduğu ve her 10bin km de bir yapmak gerektiğini söylediler. Bununla beraber yakıt tüketimimin de azalacağını söylediler.

Sizlerin düşünceleri nelerdir? Yakıt normal mi yoksa çok mu yakıyorum? azaltmak için ne yapabilirim?

Teşekkürler

Arama butonunu kullanınız.

7534131235 kere konusu geçmiştir.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dejurerak

Arkadaşlar aracım 2003 Honda Accord 2.0 Sport. Tüp fazla yaktığını düşünüyorum; şehir içi 108 TL'e tüp doluyor 275 km ancak yapıyorum. Ara ara klima açtım. Hızlı basarakta asla sürmedim.

Teşekkürler

Günaydın,

Aynı problem bendede vardı 50 kuruş civarında yakıyordu lpg de aracım saolsun forumdan arkadaşların yönlendirmeleri ile aşağıda belirtmiş olduğum işlemleri yaptırdım aracıma ve ciddi oranda farketti.şuan ş.içinde genelde sakin kullanımla 40 kuruş yakıyor aracım.uzun yol tüketim değeri zaten fevkaladenin fevkinde desem hakkını vermiş olurum aracımın😃

Orjinal ürünler ile genel bakım ( hava,yağ,polen filtresi değişimi, motor yağı değişimi )
    Önce subap ayarı yaptırdım
    Lpg ayar ve enjektör temizliği yaptırdım

Saygılarımla

• Küçük bir öpüşme yaşadık...
    Tamamı kaportacının elinden çıkacak, düzeltme işini layıkı ile ve uygun fiyata yapabilecek istanbul - anadolu yakasında önerebileceğiniz neresi vardır ?

Edit:
    İkilere gideceğim büyük ihtimalle ancak kusur oranım yüksek çıkabilir o nedenle uygun yapacak bir yer arayışındayım...

.:: HONDA Accord Kulübü ::.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganbaris -- 10 Şubat 2014; 16:03:04 >

• 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.