Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.214
Cevap
142
Favori
1.332.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7. nesil (CL7 ve CL9) Accord amma çok var.

Neredeyse başka kasa yok forumda.

@müco77 huuu.

Ses ver hocaaaa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkesee slm. arkadaslar ben 2008-2009 accord almayı düşünüyorum. ancak kafama takılan birkaç nokta var
    1- kasko bedeli nedir? (Günümüz şartlarında)
    2- yakıt durumu ş.içi ş.dışı nasıl ?
    3- yıllık bakım için ortalama kaç lira bedel çıkıyor.?
    4- lpg li araçlarda performans düşüklüğü oluyor mu?
    ilgilenen arkadaşlar olursa cvp bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent02

herkesee slm. arkadaslar ben 2008-2009 accord almayı düşünüyorum. ancak kafama takılan birkaç nokta var
    1- kasko bedeli nedir? (Günümüz şartlarında)
    2- yakıt durumu ş.içi ş.dışı nasıl ?
    3- yıllık bakım için ortalama kaç lira bedel çıkıyor.?
    4- lpg li araçlarda performans düşüklüğü oluyor mu?
    ilgilenen arkadaşlar olursa cvp bekliyorum

Foruma zaman zaman giren Cem Arı arkadaşımız var . Yeni kasa Accord hakkında ondan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz . Buradakilerin çoğu 2003-2008 kasa Accord kullanıcıları .
  • ghgoksu 2003 2400 izmir lacivert.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mileri

beyin jimnastiği

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-er-motors-dan-mercedes-e-320-elegance-tam-dolu-128621472/detay

Hocam, güzel araç ancak temizini o fiyata vermezler diye düşünüyorum. Bence vardır bir bit yeniği o araçta.

Peki Hyundai Sonata'lar hakkında düşünceleriniz nedir? Şu araç güzel gözüküyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sonata-full-plusfulll-kazasiz-boyasiz-128161404/detay
  • @Trigresive

hocam zaten accord 2.4 kullanıcıları olarak piyasada çok fazla anlaşılamayan ve herhangi bir rasyoya oturmayan bir profil sergiliyoruz:), sonataya yönelirsek marjinal diye nitelendirilmekten korkuyorum:) ayrıca sonatanın gayet kişiliksiz ve ruhsuz olduğunu düşünüyorum ama mazda6'yı çok beğeniyorum, her ne kadar piyasası olmasa da bizimkiler kadar sağlam olduğunu düşündüğüm bir araç.

yine de accorddan sonra bu türler için maceraya değmez diye düşünüyorum. şahsen ileride sadece mercedes düşünüyorum. bmw, vw grubu, volvo, saab, opel, kore grubu hiç ilgimi çekmiyor.

3 sene daha mevcut 2.4'üme binmeyi sonra güncel kasa accorda geçmeyi, sonrasında da yıldızın tadına bakmayı düşünüyorum(e kasa ve yukarısı) nasipse.

selamlar.
  • quote:

@Trigresive

hocam zaten accord 2.4 kullanıcıları olarak piyasada çok fazla anlaşılamayan ve herhangi bir rasyoya oturmayan bir profil sergiliyoruz:), sonataya yönelirsek marjinal diye nitelendirilmekten korkuyorum:) ayrıca sonatanın gayet kişiliksiz ve ruhsuz olduğunu düşünüyorum ama mazda6'yı çok beğeniyorum, her ne kadar piyasası olmasa da bizimkiler kadar sağlam olduğunu düşündüğüm bir araç.

yine de accorddan sonra bu türler için maceraya değmez diye düşünüyorum. şahsen ileride sadece mercedes düşünüyorum. bmw, vw grubu, volvo, saab, opel, kore grubu hiç ilgimi çekmiyor.

3 sene daha mevcut 2.4'üme binmeyi sonra güncel kasa accorda geçmeyi, sonrasında da yıldızın tadına bakmayı düşünüyorum(e kasa ve yukarısı) nasipse.

selamlar.

Yıldızın tadına herkes bakmak ister, ancak alacak para var mı bizde onu konuşmak lazım

Paran varsa merso-Bmw, yoksa japon'a kalacan yine
  • o işi de şöyle planlıyorum, model yılımı seçtim, bundan sonra hep 2004 model araba alacağım, ama araba markasını değiştircem
  • quote:

o işi de şöyle planlıyorum, model yılımı seçtim, bundan sonra hep 2004 model araba alacağım, ama araba markasını değiştircem

O da iyiymiş

Mersodan sonra da Masserati alırsın artık, 2004 model
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trigresive

Bir de Mazda 6 ların en son makyajlı kasaları var. Bence fiyatına göre çok iyi bir seçim olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-2011-mazda-6-sport-makyajli-hatasiz-sedefli-siyah-128071481/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-2011-mazda-6-sport-makyajli-inci-beyazi-hatasiz-127936239/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ebi-car-dan-2011-mazda-6-2.0-sport-deri-hafiza-sunrof-isitma-128734803/detay

Hocam bu Mazda 6'ların bizim yeni kasa Accordlardan tip olarak aşağı kalır tarafı yok.
    Gerçekten cok spor diz mesafeleri Accordan daha iyi gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: informatiker

quote:

Bir de Mazda 6 ların en son makyajlı kasaları var. Bence fiyatına göre çok iyi bir seçim olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-2011-mazda-6-sport-makyajli-hatasiz-sedefli-siyah-128071481/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-ozan-dan-2011-mazda-6-sport-makyajli-inci-beyazi-hatasiz-127936239/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ebi-car-dan-2011-mazda-6-2.0-sport-deri-hafiza-sunrof-isitma-128734803/detay

Hocam bu Mazda 6'ların bizim yeni kasa Accordlardan tip olarak aşağı kalır tarafı yok.
    Gerçekten cok spor diz mesafeleri Accordan daha iyi gibi görünüyor.

Ben da aynı fikirdeyim. Ayrıca aynı model Accord'lardan daha uygun fiyata bulunuyor. Zaten Mazda, en az sorun çıkaran araçlarda genelde hep ilk sırada.

2000 motor üstü modelleri ülkemizde bulunsaydı, tercih listemde ilk sırayı alırdı diye düşünüyorum. Yurtdışında 2300 motor olanları var mesela.

Tek tereddüt edilecek nokta LPG uyumu bence. Onu iyi araştırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trigresive -- 21 Haziran 2013; 14:05:00 >
  • mileri M kullanıcısına yanıt
    Hocam 2014 Mondeo ve yeni Mazda 6.

Gerçekten uzun zaman sonra bu iki arabanın tasarımına ihtiyaç vardı.
    İnsignia'nın hırçınlığı bu iki aracı yollarda gördüğümüzde düşecektir.

Bence 2014 Mondeo ve Mazda 6 birçok arabaya(Premiumlar hariç) alterntif olacak.
  • ms.ylmz / 2005 / 2.0 / Siyah / İstanbul
  • @mileri;

Hocam, Mondeo çok güzel olmuş. Oldukça kaslı bir görüntüsü var. Ve kokpit tasarımını da iyi yapmışlar bu sefer

Güçlü ve verimli bir 1.6 dizel-powershift çift kavrama şanzıman kombinasyonu çok güzel olurdu.

@Informatiker;

Hocam, Mazda'nın şu anda satılmakta olan makyajlı kasası bile çok albenili iken, yeni tasarımlı ve Skyactiv motorlusuna kimse hayır diyemez

İki aracı da takibimize alalım. Ancak 2. ellerinin biraz düşmesini bekliyeceğimiz için, sanırım bir 5 yıl sonra ancak alırız
  • quote:

@Informatiker;

Hocam, Mazda'nın şu anda satılmakta olan makyajlı kasası bile çok albenili iken, yeni tasarımlı ve Skyactiv motorlusuna kimse hayır diyemez

İki aracı da takibimize alalım. Ancak 2. ellerinin biraz düşmesini bekliyeceğimiz için, sanırım bir 5 yıl sonra ancak alırız

Yok hocam öyle deme.

2015 en geç 2016 da bu iki araçtan birisi elimizin altında ;)
    Biliyorsun ikiside ikinci elde çabuk değer kaybediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi informatiker -- 21 Haziran 2013; 15:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: informatiker

quote:

@Informatiker;

Yok hocam öyle deme.

2015 en geç 2016 da bu iki araçtan birisi elimizin altında ;)
    Biliyorsun ikiside ikinci elde çabuk değer kaybediyor.

İnşallah dediğin gibi olur. Ancak Mondeo 1.6 dizel-powershift gelirse fiyatının düşmesi imkansız gibi birşey.

Yalnız Mazda'dan umudum var. Herzaman ikinci elde çok kaybetmiş bir markadır (6 serisi için konuşuyorum).

Artık Honda'nın da bir atak yapma zamanı geldi diye düşünüyorum. 1.6 Dizel-çift kavrama şanzımanlı Accord istiyoruz
  • hocam 5 sene dizel araba kullandım, daha da dizelle işim olmaz, yüksek beygirlisine ok ama onlar da çok pahalı, 100 bin lira. artık bizi 1.6 dizel grubu kesmez diye düşünüyorum.

mondeo 1.6 ecoboost 184 beygir, tam otomatik şanzıman çok güzel bir kombinasyon. lpg henüz takılmasa da biz alıncaya kadar kesin takılır.

ama unutmamak lazım accord bu piyasada lider herşeyiyle. ilk önceliğim her zaman accordda.
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.