Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (330. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.214
Cevap
142
Favori
1.333.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ABABA2307

Pozitif Enerji diyelim biz buna

Başına vurmuş mu desek

• HOU HOU HOUUU, MEEERY XMASSSS

• pazartesi sendromundan nefret ediyorum.. senede bir kez olsa da...

• herkese merhabalar honda accord araştırması yaparken sayfanıza rastladım ve üye oldum çok araç değiştirdim son sattığım araç audi q7 3 yıl kullandım 10 önce honda accord makyajlı kasa aldım hoş bir araba izlediğim kadarıyla çok da sağlammış eğer audi 6 yıl garanti verirse iflas eder diye düşünüyorum herkese saygılar.
  • @şenol163, hayırlı olsun,kazasız, belasız, keyifli sürüşler dilerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

@ABABA2307

Geyikte 1 numarasın

/>
  • 2.4'ü olupta PRİNS kiti olan arkadaşlar.

Sizin prinsteki enjektörleriniz turuncu mu mavi mi kahverengi mi?
  • merhaba arkadaşım c 180 mercedes almak istiyorsunuz ben ml 320 cdı sini 3 yıl kullandım onun dışında audi a6 bmv x5 3 tane pasat 20 gün önce sattığım araç audi q7 inanın etiket dışında bir şey değiller yani o parayı hak edecek birşey ben görmedim audi a6 70 bin de motor yaktı 15000 tl pişman olursunuz takdir sizin.
  • spectaküler teşekükür ederim.
  • @şeno163

hocam bu kadar araçtan sonra accord mu tercih ettiniz? bu birinci sorum

ikinci sorum: bir de bunu deneyim diyemi accord aldınız, yoksa önce araştırıp ben en iyisi
    accord alayım diyip mi accord aldınız?

saygılar...
  • LPG takılabilir 2003-2006 arası toyota avensis ile honda accordu karşılaştırabilecek varmı.artı ve eksi yönleri hangisi tercih edilmeli.nedenleri ile kullanan arkadaşlardan yorumlarını paylaşmalarını bekliyorum.saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonaskar

LPG takılabilir 2003-2006 arası toyota avensis ile honda accordu karşılaştırabilecek varmı.artı ve eksi yönleri hangisi tercih edilmeli.nedenleri ile kullanan arkadaşlardan yorumlarını paylaşmalarını bekliyorum.saygılar..

Benim bundan önceki aracımdı avensis..
    1.6 motordu ama yine de şöyle kıyaslayabilirim :
    Avensis daha sakin ağarbaşlı bir arac, süspansiyonları daha yumuşak,rahat bir araç ..
    Accord ise daha agresif , spor , insanı tahrik edici bir yapısı var.Yol tutuşu bence Accord un daha iyi..
    İç dizaynı Avensis in daha güzel.
    Bizim 2004-2009 arası Accord ların iç dizaynı maalesef bence çok iyi değil..Son kasalar ise hakkaten süper..

Sorunsuzluk olarak avensis de iyi..50binde aldım 120 bin km de sattım , hemen hemen hiçbir sorun yaşamadım..

• 2601cuneyt cevabın için teşşekkür ederim.performans yönünden 2.0 motoru olan accordun avensisten daha iyi olması bence normal.varmı eklicek bişeyleri olan.
  • Hocam 2.o da olsa araçların karakterleri farklı onu anlatmaya çalıştım..
  • Değerli Accord Kulübü müdavimleri ( Accord sahipleri, sahip olmak isteyenler, kumcular ) hepinize sağlıklı, mutlu, bol kazançlı bir yıl dilerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spectaküler

Değerli Accord Kulübü müdavimleri ( Accord sahipleri, sahip olmak isteyenler, kumcular ) hepinize sağlıklı, mutlu, bol kazançlı bir yıl dilerim...

İnşallah.. hepimize bol kazanç saglık dolu bir yıl nasip olur inşallah
  • sevgili forumdaşlarım, dostlar, hepinize sağlıklı, mutlu her şeyin gönlünüzce olacağı yeni bir yıl diliyorum
    forumun hastasıyız!!!
    fatih hocam seninde tabiiki her nerde bulunuyor isen sağ salim ülkene dönmen dileğiyle...
  • Bende iyi yıl dileklerinize katılmakla birlikte artı olarak

Daha üst model Accordlara binmek dileğiyle yeni yılınızın hayırlı olmasını temenni ederim.
  • Herkesin korktuğundan emin, umduğuna nail olan bir sene geçirmesi dileği ile hayırlı yeni seneler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hulusi

@ABABA2307

Geyikte 1 numarasın

Ewet o konuda tartışmasız süperdir arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.