Şimdi Ara

.:: HONDA Accord Kulübü ::. (1038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.214
Cevap
142
Favori
1.332.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 1995 model honda accord 2.2ies coupe american bir araç var ve bu araçtan türkiyede benim bildiğim sadece 3 tane var ve bu araç ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorum ve bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.başlıca sorunlarim şunlar.
    1.araç ile giderken boşa aldığımda rölanti yükselme sorunu
    2.araç 2500 devire geldiğinde motor silkelemeye başlıyor sanki kesiciye gidiyormuş gibi
    3.büyük viteste düşük devirde giderken birden gaza yuklendigimde motor arıza lambasini yakıyor ve rölanti yükselmesi ve 2500 devirdeki eksiklik ortadan kalkıyor ama bu seferde arabam 1. Viteste kalktığımda 3000 devire kadar gaz yemiyor 3000 devirden sonra açılıyor ve bide yedek parcasi cok büyük sıkıntı bana bu konularla ilgili fikirlerinizi sunarsaniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roy kullanıcısına yanıt
    1995 honda accord 2.2ies coupe bordo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2009 ve üzeri araç arıyorum. aracını satan temiz arabası olan mantıklı fiyatlarda satmak isteyen var ise bana ulaşabilir mi
  • Arkadaşlar merhaba ..

Accord için 16" jant veya 225*45*17 kışlık lastik arıyorum .

Aracını satmış olup elinde olan vardır belki diye yazdım . Varsa benimle iletişime geçmenizi rica ederim..
  • Merhaba arkadaşlar
    aracım 2004 model 2.4 accord aracıma yeni motor yapıldı ve kalorifer peteğinden su sızıntısı dolayı ile beyin değişti. Rodaj sonrası araçla gazlamaya çıktım 4. vitese kadar her sey çok iyi fakat araç 4. viteste 190km hıza geliyor ve orada kalıyor devir 5000 - 5500 arası 5. vitese atıyorum devir 4000 e düşüyor fakat hız kesinlikle 190km yi geçmiyor. Ustalar 2 seçenek sunuyor ya şanzuman kendini korumaya alıyor yada aldığım motor beyninde hız limiti var ve kesin cevap alamıyorum. Yardım edin lütfen fikirlerinize çok ACİL ihtiyacım var.
  • arkadaşlar merhaba,

2004-2007 accord aracımı sattım. fakat elimde 2 adet orjinal cam krikosu mevcut. çok sık arıza verdiği için yurtdışından yedek getirtmiştim şoför ve yan koltuğu.
    ilgilenen arkadaşlar pm den ulaşabilir
  • selamunaleykum arkadaşlar 2012 accord aracım var 47 binde servis direksiyon kutusunda boşluk var diyip garantiden honda türkiyeden talep etti fakat honda türkiye ret veriyor ne yapmalıyım.servisde fiyatı 10 bin tlye çıkıyor.sorunsuz diye aldık patladı
  • iyi günler arkadaşlar 2004 model 2.0 sport otomatik accordumuz var. 200 binde. tahminimizce şanzuman yağı hiç değişmemiş. değişimde hangi yağı kullanmamız gerekir? değişmesi gereken filtre vs başka bişey varmı? teşekkürler.

• Bunu kullaniyorum..2 lt. 2006 makyajli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar bir sorum olacaktı 2011 accord sahibiyim maalesef yedek anahtarı kaybettim servise sordum acaip bir ücret istediler şimdi ben bu anahtarı piyasadaki anahtarcilardan çoğalttirsam bir sorun çıkarır mı bilen cevaplarsa sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Accord dan iyi anlayan bi arkadaş varmı? 2005 2.0 sport modeli var aracı almak istiyorum bilgileri paylaşsam yardımcı olabilirler?

• tyfn85 kullanıcısına yanıt
    ben yaptırdım 50 tlye ancak kapı açma tuşları yok sıradan bir anahtar gibi içerisindeki çipi aracın beynine tanıtıyorlar kullanıyorsun her anahtarcı yapıyor

• 2005 accord 2.0 sport 150000 km de 42.5 fiyat nasıl sizce?

• Chompiras C kullanıcısına yanıt
    Maslak'daki araç mı ?
  • Hayır. Bu farklı bi araç

• Merhaba ..

Accord 2003-2007 model aralığında olupta aracına multimedia ekran taktıran var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis biri -- 27 Şubat 2018; 13:57:28 >
  • Arkadaşlar 2.4 kullanıcısıyım aracın ön tamponunu böyle yapmak istiyorum kibar ek olmuş nerden bulurum acaba

• Arkadaşlar bugün bana Honda tr den böyle bir SMS geldi. Bu sınıfa giren arkadaşlar servisle görüşsün.

Ben de yarın servis ile görüşeceğim.

Bu arada Honda yı bir kez daha taktir ettim.

Kaç yıl geçmiş hala malının arkasında..

Teşekkürler Honda..

• Sevgili accord kullanan arkadaşlarım, donanım haberde yeni sayılırım ama eski bir hondacı olarak buraya da yazayım dedim.

Kendime ait 2000 2.0 accordum var, aynı zamanda bakım vs işleri ile de uğraşıyuorum.

Burada sizlerle bilgi paylaşımı yapmak için takipte olacağım.

Geçen hafta şöyle bir şey yaptım bilgi olsun diye linki şuracığa koyuyorum :https://www.youtube.com/watch?v=t-WmsB3lwI0&t=426s

Kanalımı takip edip, yorumlarda bulunabilirseniz memnun olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesajim bulunsun

• 
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.