Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.402
Cevap
45
Favori
166.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Allah Rızası için yardım edin. Tablete format attım yanlışlıkla recovery bölümünü de sildim. Driverları kurdum fakat klavye ile ekranı ayırınca otomatik olarak tablet moduna geçmek istermisiniz diye sağ altta bir ibare çıkması lazım o ibare çıkmadığı için hiçbir şekilde tabler moduna giremiyorum. Tablet modu ayarlarıda kurcaladım nafile. Hangi Sürücü veya programı kurmam gerekir lütfen cevaplarınızı bekliyorum.
  • Ürünü kullanan arkadaşlar sizlerden ricam driverlarını yedekleyim bir indirme sitesine atabilirler mi çok rica ediyorum sizden recoveryi sildiğimden internetten verilen sürücüler sanırım tam uyumlu değil sıkıntı yaşıyorum hem otomatik tablet moduna geçmesi ve bilgisayar açılışında ekranın yan yatması vb.
  • nemre_5056 N kullanıcısına yanıt
    Recovery i sildiysen tekrar nasıl windows kurdun? Normal bilgisayarlar için olan windows sürümünü mü kurdun? Aygıt yöneticisinde tanınmayan aygıt var mı?
    Driverları nereden buldun? Aşağıdaki adresi mi kullandın?
    https://yadi.sk/d/8qeILOr9mPuoF
  • tachyon kullanıcısına yanıt
    http://www.digitalcitizen.life/how-boot-uefi-bios-any-windows-81-tablet-or-device
    istediğiniz şey yapılabilir mi bilmiyorum ama belki faydası olur.
  • Elimde usb rufus şeklinde Windows 10 home single languege var orijinal Microsoft sürüm bölümleri silerek format atmıştım etkinleştirmede sıkıntı olmadı hometech sitesinden sürücüleride indirdim kurdum buraya kadar hiç bir problem oluşmadı lakin klavye ve ekranı birbirinden ayırdığımda tablet moduna geçiyodu şimdi bir türlü olmuyo aygıt yöneticisnde bilinmeyen aygıtta yok o kadar uğraşmama rağmen bi türlü çözemedim ayrıca bilgisayar ilk açılışta zaman zaman ekran yan dönerek açılıyo bu arada yön kilitini istediğim gibi açıp kapatabiliyorum formattan önce bu sekme aktif değildi mutlaka sitesinde eksik sürücüler yayınlandı.
  • ürün içindeki gelen işletim sistemi bildiğimiz Windows 10 home sl değilmi Windows 10 tablet ve normal pc diye bir ayrımı yokki eğer yanlış biliyorsam lütfen düzeltiniz.
  • Ses olayı benimde hiç hoşuma gitmedi güncelleme vs.ilede çok fazla değişen bişey olacağını zannetmiyorum :(
    Sanırım iade edeceğim yada almak isteyen varsa satabilirim bugün aldım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuko S kullanıcısına yanıt
    Bende de aldım . Beklentim çok düşüktü fakat beklentimin üzerinde bir deneyim sunuyor.Kablosuz ekran aktarma desteği var mı? Dark HD EZCast Kablosuz HDMI Görüntü Aktarım Kiti gibi bir kablosuz görüntü aktarıyor mu?
  • Solert kullanıcısına yanıt
    Windows mobility Center ı aratın oradan ekran ile ilgili sağ üsteki ekran şekline tklayın ekran çözünürlüğü diye bir yer var denetim masasından da ulaşırsıbız.
    ora üzerinden ekranı otomatik döndüre tik koyun yalnız tablet modunda yani klavye bağlı değilken yapın. klavye takılıyken otomatik döndürme iptal oluyor.
  • Vectra-gt V kullanıcısına yanıt
    işlemci 64 bit destekliyor. bende Windows 8.1 kurup Windows update mi yapsam diyor.
  • Aldık kullandık bir hafta geçti arkadaşlar nasıl iade şansımız var, sonuçta kullanılmış ürün, fabrika ayarlarına çevirsek bile kutusu açılmış ürün.

• Arkadaşlar hiç yardımcı olanınız yok mu sizlerden tekrar rica ediyorum driverların yedeğini alıp indirme yükleyebilirmisiniz.
  • nemre_5056 N kullanıcısına yanıt
    Tabletler için özel bir işletim sistemi oluşturulmuş olabilir.

http://img.irulu.com/driver/W1005%20OS--WH.zip
    Wi101 eşleniği tabletin windows image'i.
    Ürün de bu:
    https://www.irulu.com/tablet/p-irulu-walknbook-3-notebook-tablet-2-in-1-10.1-inch-32gb-convertible-laptop-tablet-hybrid-with-detachable-keyboard_1533400.html

• İndirmeye başladım deneyip sonuçları yazarım benzer problemler yaşayan arkadaşlara yardımcı olması açısından. Çok teşekkür ediyorum ilgi alakanız ve kıymetli vaktinizi ayırdığınız için.
  • İade almıyorlar arkadaşlar,garantiye gidip gelmesi gerekiyormuş onuda satın alan kişi yapacakmış falan filan edebiyat yaptılar.
    Alacak olanlar varsa iki kere düşünsün iade ederim nasıl olsa diye almayın sakin.Ben şimdi tüketici hakem heyetine gidiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

İade almıyorlar arkadaşlar,garantiye gidip gelmesi gerekiyormuş onuda satın alan kişi yapacakmış falan filan edebiyat yaptılar.
    Alacak olanlar varsa iki kere düşünsün iade ederim nasıl olsa diye almayın sakin.Ben şimdi tüketici hakem heyetine gidiyorum.

Hocamhttp://www.n11.com/genel/cayma-hakki-65205 burasının çıktısını falan alsaydınız, ben de gidip uğraşmadım daha, belki de iade etmem ama.
  • HDMİ ile tv de tam ekran online film dizi actim. Anlik takilmalar yapiyor internet yeterli islemci %70 ram 1.5gb de Sorunun sebebini cozemedim sizdede ayni problem varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

quote:

Orijinalden alıntı: lewent20

İade almıyorlar arkadaşlar,garantiye gidip gelmesi gerekiyormuş onuda satın alan kişi yapacakmış falan filan edebiyat yaptılar.

Hocamhttp://www.n11.com/genel/cayma-hakki-65205 burasının çıktısını falan alsaydınız, ben de gidip uğraşmadım daha, belki de iade etmem ama.

Bu yeni tüketici kanununda tlf lara sim kart takılması ve pc lerin wifi ile internete bağlanması durumunda 2.el kapsamına girdiği mağazanın iade alamayacağı ancak yetkili servisin düzenleyeceği rapor doğrultusunda iade alınabileceği diye birşey var ama en net işi Hakem heyetinden ogrencez anlaşılan.
    Ses çok az çıkıyor cihazdan gece 1 de ortam sesi sifirken bile film müzik dinlemek işkence gibi,keza kamerası berbat ötesi yıl olmuş 2016 hala ucuza kaçmak için caldiklari şeyler şaka gibi.Beni tatmin etmedi açıkçası cihaz

• merhaba arkadaşlar yön kilidi sorununu aşabilen oldumu acaba? recovery yaptım fakat ototmatik güncellemeden sonra gene pasif duruma düştü

• mirac53 kullanıcısına yanıt
    Bende de ilk aldığımda hep dik konuma geliyor ve pasif duruma düşüyordu. Masa üstüne sağ tıklayıp grafik özelliklerinden ekranı seçip ekran döndürmeyi 270'e alarak çözmüştüm.

Bu arada tabletin setup menüsüne girmeyi servisinden ısrarla sorarak sonunda öğrendim. Açma düğmesine basılı tutarken seri olarak esc tuşuna basarsanız setup'a erişebiliyorsunuz. Şimdi tek sorun efi setup'lı tabletlere Linux/Android nasıl kurulur onu çözmede.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.