Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
1.358
Cevap
54
Favori
129.836
Tıklama
Giriş
    59 Mesaj
    arkadaşlar. ben bu cihazdan almayı düşünüyorum fakat harici disk görüyor mu. harici diskin uzun siüreli takılı kalacak sorun çıkartır mı.

Orijinalden alıntı: jordik2002

arkadaşlar. ben bu cihazdan almayı düşünüyorum fakat harici disk görüyor mu. harici diskin uzun siüreli takılı kalacak sorun çıkartır mı.

sıkıntı çıkmıyor kardeşim gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin. ben 1tb kullanıyorum bu zamana kadar sıkıntı vermedi tabi uzun süreli takmadım ama sıkıntı olacağını sanmam.
    |
    |

sıkıntı yok kardeşim. hatta harici cd rom taktım o da çalıştı.
    |
    |

Çünkü yakınlık sensörü yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fireman34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadşlar bende perşembe sabahtan aldım teknolojinin çokta meraklısı değilim ama heves ettim.fazla da bilgim yok.burdan yorumları takip ettim ona göre aldım.kutuyu bugn açtım 8 saat şajdan bahsediyo.usb yi adaptöre bağlayın diyo ama adaptörde usb girişi yok.bende direk taktım deneme yanılma yoluyla.ama taktığım girişe adaptörün ucu tamamen girmiyo biraz boşluk kalıyo kulaklık girişide öyle.taktığımda kırmızı ışık yanıyodu ama şimdi bir ışık yanmıyo.şarj oluyomu acaba sizde de böyle oldu mu?yoksa benim ki sıkıntılı mı? öyle ise iade edicem.
    |
    |

Orijinalden alıntı: tenorberk

recovery işlemi nasıl yapılıyor bu tablette ? bios kısmından falan var mı böyle bir işlem ?

Bios üzerinde yok sanırım. Windows üzerinden sıfırlamak isterseniz http://10.enpedi.com/2015/08/windows-10-bilgisayar-sfrlama.html
    |
    |
    --------------

Şarj bittiğinde(dolduğunda) ışık söner.
    Girişleri kafana takma bizim cihazlarda böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w835 -- 23 Ekim 2016; 19:46:34 >
    |
    |
    redstone 2 için microsoftun sitesinden windows 10 isosu indirip rufus ile uefi olarak usb belleğe yazdırıp tablete format attım. hometechin sitesinde olan driverları sorunsuz bi şekilde kurdum tertemiz oldu tablet. redstone ile daha hızlı açılıp kapanıyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: djcool

quote:

Orijinalden alıntı: tenorberk

redstone 2 için microsoftun sitesinden windows 10 isosu indirip rufus ile uefi olarak usb belleğe yazdırıp tablete format attım. hometechin sitesinde olan driverları sorunsuz bi şekilde kurdum tertemiz oldu tablet. redstone ile daha hızlı açılıp kapanıyor.

Cihaz açılırken Esc'ye basınca 4-5 menü çıkıyor. Fazla inceleyemedim ama birkaç gün sonra ben de redstone kurayım diyorum. Açılışta hangi menüyü seçtiniz usb'den yükleme için?

Bir de tableti alırken fiş kesildi, garantisi için ne yapıyoruz?

Son soru :) virüs programı ne kurdunuz? Ofis programları içinde Word, Excel mobil yüklü. Ofis 2013-2016 falan kurmaya gerek yok sanırım.

garanti için bilen aydınlatsın benimde fiş var ama başka napıcaz ben de bilmiyorum.

escye basın sonra boot var ikincide onu seçin oradan usbyi seçip devam edin. çok kolay zaten :)

• Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

harici harddiskim işim gereği hergün günde 11-12 saat açık kalacak. o yüzden sıkıntı yapar mı. enerji yetersizliği olur mu gibisinden.

PC pil kullanımdayken çalışan harici hdd, PC güç kaynağına bağlıyken hiç sorun etmez. Lakin PC pil kullanımındayken uzun süre HDD takılı kalması pili erken bitirecektir. Malum HDD içinde disk dönüyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: imkansizlar

Çünkü yakınlık sensörü yok

Sensör aklıma geldi fakat olmayacağını hiç düşünmemiştim. Belki kronik bir sıkıntıdır diye sorayım demiştim. Ondan bile tasarruf etmişler demek.
    |
    |
    |
    |
    Bu zıkkımın kökünü LCD TV veya ekran bağlayan oldu mu?
    Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    749 Mesaj

Disk temizleyicisi ile diskinizi temizleyin hocam, eski Windows dosyalarını vs. silecektir böylelikle. Eski Windows 8 - 9 GB tutuyor bildiğim kadarı ile.
    |
    |
    Fireman34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aybey

Arkadşlar Micro HDMI üzeridnen Monitör ve LCD TV'ye bağlamaya çalışıyorum. Ekran paylaşma seçeneğini işaretliyorum ancak USB aygıt atanınmadı diey bir hata mesajı alıyorum.
    Bu zıkkımın kökünü LCD TV veya ekran bağlayan oldu mu?

Ben uğraştım o işle cihazı bağladım, hdmi takar takmaz pc'de seçenekler çıkıyor. Gerisi tv ayarlarına kalıyor, tv'dende ufak tefrk ayarlar yapmak gerekiyor. Ekran taşması tv'den, full hd çıkışı pc'den ayarlıyorsunuz.

Ben windows magazadan uygulama indiremedim. Magazayi aciyorum, bi uygulamayi secince 2 saniye sonra magaza kapaniyor. Internetten de denedim, uygulamaya tiklayinca magaza uygulamasinda aciyor ve 2 saniye sonra yine kapaniyor.

Bu sorunu bilen, yasayan var mi? Ya da mumkunse tabletinizde deneyebilir misiniz magazadan bi uygulama kurmayi?

Reklamlar
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.