Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.402
Cevap
45
Favori
166.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batarya testi nasil yapabilirim bu cihaza, uygulama vs var mi ? Bir de normalde batarya performansi nasil ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nfs underground 2 kurdum en full'de kasmadan oynatıyor, şaşırttı beni açıkçası .
  • 128gb hafıza kartı denedinizm arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tenorberk

Batarya testi nasil yapabilirim bu cihaza, uygulama vs var mi ? Bir de normalde batarya performansi nasil ?

4,5 maximum süre aldım. Bana zayıf geldi.
  • Hafızası son windows güncellemesiyle 9.5 gb a düştü.
  • Çok ilginç,benim cihaz saat gibi çalışırken,neden sizlerde bu kadar sorun çıkmasına hayret ediyorum.Tamam belki beklentiniz daha yüksek performans diyebilirim,normaldir.Ama bu cihaz fiyat ve performans olarak tam tamına hakkını veren bir aygıt.Üst seviye oyunlar yada programlar beklenmediği sürece tıkır tıkır işler.
    Bunu aldıktan sonra ,yüklemesini ,kurulumunu yaptıktan sonra,istemediğiniz uygulamaları sildikten(tamam,bazıları silinmiyor,ee ne yapalım,öyle kalsın;mesela xbox..vs gibi)gereksiz hizmetler ve arka plandaki işlem ve uygulamalar ve programlar (başlangıçta açılan da dahil)devre dışı bırakıldıktan sonra,ayriyeten disk temizleme,diski hata düzeltmek ve onarmak için,işte;sfc/scannow veyahut chkdsk/f gibi komutlar(CMD)verilip tarandığında cihaz kendine gelip yağ gibi kayar.
    Bu bende böyle ve hiç bir sıkıntım yok(işte mavi ekran hataları,takılıp donmalar,çakışmalar vs,vs)
    Bende Tabletin hafızası şu anda tam 20 gb.Diskteki boş alan yani.Şarjıda sırf internette gezersen 6-7,film izlersen 4.5-5 saat gidiyor ve 3,5 saatte doluyor.
    Yani tam tamına yeterli bir cihaz.(ee tabiki dediğimiz gibi beklentiye göre değişir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w835 -- 23 Ekim 2016; 11:33:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar. ben bu cihazdan almayı düşünüyorum fakat harici disk görüyor mu. harici diskin uzun siüreli takılı kalacak sorun çıkartır mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jordik2002

arkadaşlar. ben bu cihazdan almayı düşünüyorum fakat harici disk görüyor mu. harici diskin uzun siüreli takılı kalacak sorun çıkartır mı.

sıkıntı çıkmıyor kardeşim gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin. ben 1tb kullanıyorum bu zamana kadar sıkıntı vermedi tabi uzun süreli takmadım ama sıkıntı olacağını sanmam.
  • Arkadaşlar bu tablet kapağı kapatılınca diğer laptoplar gibi uyku moduna geçmiyor. Halbuki ayarlardan yapmıştım ama neden geçmiyor acaba?
  • quote:

arkadaşlar. ben bu cihazdan almayı düşünüyorum fakat harici disk görüyor mu. harici diskin uzun siüreli takılı kalacak sorun çıkartır mı.

sıkıntı yok kardeşim. hatta harici cd rom taktım o da çalıştı.
  • harici harddiskim işim gereği hergün günde 11-12 saat açık kalacak. o yüzden sıkıntı yapar mı. enerji yetersizliği olur mu gibisinden.
  • Fireman34 kullanıcısına yanıt
    Çünkü yakınlık sensörü yok

• arkadşlar bende perşembe sabahtan aldım teknolojinin çokta meraklısı değilim ama heves ettim.fazla da bilgim yok.burdan yorumları takip ettim ona göre aldım.kutuyu bugn açtım 8 saat şajdan bahsediyo.usb yi adaptöre bağlayın diyo ama adaptörde usb girişi yok.bende direk taktım deneme yanılma yoluyla.ama taktığım girişe adaptörün ucu tamamen girmiyo biraz boşluk kalıyo kulaklık girişide öyle.taktığımda kırmızı ışık yanıyodu ama şimdi bir ışık yanmıyo.şarj oluyomu acaba sizde de böyle oldu mu?yoksa benim ki sıkıntılı mı? öyle ise iade edicem.
  • recovery işlemi nasıl yapılıyor bu tablette ? bios kısmından falan var mı böyle bir işlem ?
  • quote:

recovery işlemi nasıl yapılıyor bu tablette ? bios kısmından falan var mı böyle bir işlem ?

Bios üzerinde yok sanırım. Windows üzerinden sıfırlamak istersenizhttp://10.enpedi.com/2015/08/windows-10-bilgisayar-sfrlama.html
  • pye ---'ye Cevap:
    --------------

Şarj bittiğinde(dolduğunda) ışık söner.
    Girişleri kafana takma bizim cihazlarda böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w835 -- 23 Ekim 2016; 19:46:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • redstone 2 için microsoftun sitesinden windows 10 isosu indirip rufus ile uefi olarak usb belleğe yazdırıp tablete format attım. hometechin sitesinde olan driverları sorunsuz bi şekilde kurdum tertemiz oldu tablet. redstone ile daha hızlı açılıp kapanıyor.
  • Merhaba istanbul avrupa yakasında bulunduğu çevredeki A101 de bu bilgisayardan gören varmı bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

quote:

redstone 2 için microsoftun sitesinden windows 10 isosu indirip rufus ile uefi olarak usb belleğe yazdırıp tablete format attım. hometechin sitesinde olan driverları sorunsuz bi şekilde kurdum tertemiz oldu tablet. redstone ile daha hızlı açılıp kapanıyor.

Cihaz açılırken Esc'ye basınca 4-5 menü çıkıyor. Fazla inceleyemedim ama birkaç gün sonra ben de redstone kurayım diyorum. Açılışta hangi menüyü seçtiniz usb'den yükleme için?

Bir de tableti alırken fiş kesildi, garantisi için ne yapıyoruz?

Son soru :) virüs programı ne kurdunuz? Ofis programları içinde Word, Excel mobil yüklü. Ofis 2013-2016 falan kurmaya gerek yok sanırım.

garanti için bilen aydınlatsın benimde fiş var ama başka napıcaz ben de bilmiyorum.

escye basın sonra boot var ikincide onu seçin oradan usbyi seçip devam edin. çok kolay zaten :)

• quote:

harici harddiskim işim gereği hergün günde 11-12 saat açık kalacak. o yüzden sıkıntı yapar mı. enerji yetersizliği olur mu gibisinden.

PC pil kullanımdayken çalışan harici hdd, PC güç kaynağına bağlıyken hiç sorun etmez. Lakin PC pil kullanımındayken uzun süre HDD takılı kalması pili erken bitirecektir. Malum HDD içinde disk dönüyor.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.