Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
1.361
Cevap
54
Favori
130.112
Tıklama
Giriş
    10 Mesaj

ekranin klavyeye tam oturmamasi genel bir sorun gibi. benimkide taktigimda cekince geri cikiyordu. ama taktiktan sonra baglanti yerindeki cikarma tusuna bir iki defa basarak dislerin oturmasini sagliyorum ve cikmiyor. birde oyle deneyin. 2 aydir kullaniyorum ve cok memnunum. parasinin hakkini fazlasiyla veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WuLKaS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: WuLKaS

Öncelikle teşekkür ederim bilgilendirmen için, Ama bendeki şarj problemi cihazdan da kaynaklı sanırım. Hiç kullanmadığım halde bakın sadece şarja bakmak için bakıp geri kapattım 1-2 kere, ( tabiki uyku haline alarak denedim) 1 saatte %15 civarı şarjım gitti. ki tablette tasarruf modu açık ve parlaklık %50deyken.

Bu sol tarafındaki tam oturmama olayını , bu problemi yaşayan diğer arkadaşlara da sordum. ileride tak çıkar yapa yapa daha kolay yerinden çıktığını belirten arkadaşlar oldu o yüzden riske atmak istemedim. o sol boşluğa birşey girmiş olacağını sanmıyorum çünkü alır almaz öyleydi ve ne kadar uğraşsamda halledemedim. o yüzden değiştirmeyi düşünüyorum. Tablet fiyat / performans oranına göre albenili bir ürün fakat batarya benim için ön planda ve tabiki klavyeninde düzgün takılmaması , hemen çıkması iade etmek veya değiştirmek için geçerli bir sebeptir. Ama eğer 2.ürünümü alırsam onda sizin dediğiniz şekilde birde mini usb den kendi telefon şarj aletiyle şarj edeceğim fakat onunda zarar vermesi ihtimalinden korkuyorum. bu durumlardan pek anlamıyorum ama kendi şarj aleti ile şarj olmayan telefonlarda bataryada sıkıntı olabileceğinden korkuyorum. ( İphoneler adına konuşmak gerekirse benim iphonede başka cihazdan şarj edince şarjı daha az gidiyordu sanki. Böyle bir deneyimim var tabiki doğrumudur yoksa bana mı öyle geldi bilemem ama deneyimlerim bunu gösteriyor )

Alıntıları Göster
    ürünü sabah aldım 399 TL ye , şuan kullandım ekran bu fiyata iyi ürün gayet hızlı tavsiye ederim
    |
    |

• Teğmen
    124 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: hikmettufekci

ürünü sabah aldım 399 TL ye , şuan kullandım ekran bu fiyata iyi ürün gayet hızlı tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    @es2015 Ne yaparsam yapayım klavyenin bir türlü sol tarafını tam olarak kilitleyemiyorum. sürekli çektiğin zaman çıkıyor tabiki ama neticede tam çıkması için birada çekmen gerekiyor yoksa normalde pek sıkıntı olmuyor

@tachyon evet dediğin gibi sorun şarj aletindeymiş micro usb ile şarj ettiğim zaman birazcık daha iyi gittiğini gördüm. internette batarya kalibrasyonu görmüştüm onu uygulayacağım bakalım etkisi olacakmı.

Tableti tekrar bi fabrika ayarlarına getirdim ama bu sefer de ekran klavyeyi takınca sapıtıyor sola yatıyordu bu güncelleme yaptıktan sonra oldu. fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce bu sıkıntı yoktu. tekrar sıfırlıyorum bakalım şimdi düzelirmi düzelmezmi göreceğiz.
    |
    |
    Bahsedilenler: tachyon , es2015

• Yüzbaşı
    537 Mesaj
    quote:

@es2015 Ne yaparsam yapayım klavyenin bir türlü sol tarafını tam olarak kilitleyemiyorum. sürekli çektiğin zaman çıkıyor tabiki ama neticede tam çıkması için birada çekmen gerekiyor yoksa normalde pek sıkıntı olmuyor

@tachyon evet dediğin gibi sorun şarj aletindeymiş micro usb ile şarj ettiğim zaman birazcık daha iyi gittiğini gördüm. internette batarya kalibrasyonu görmüştüm onu uygulayacağım bakalım etkisi olacakmı.

Tableti tekrar bi fabrika ayarlarına getirdim ama bu sefer de ekran klavyeyi takınca sapıtıyor sola yatıyordu bu güncelleme yaptıktan sonra oldu. fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce bu sıkıntı yoktu. tekrar sıfırlıyorum bakalım şimdi düzelirmi düzelmezmi göreceğiz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ürünün ön kamerası çok mu kötü ? Skype amaçlı kullanılmaz mı ?
    |
    |

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

Arkadaşlar ürünün ön kamerası çok mu kötü ? Skype amaçlı kullanılmaz mı ?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ürünü az önce aldım A101 den. Bir sorum olacaktı... Acil...

Ürünün ekranında çizikler var fakat bu ekranda ekran filmi var da filmde mi çizikler? Yoksa ekranın kendinde mi anlayamadım...

Eğer ekranda koruma filmi yoksa ürünü iade edeceğim... Çünkü koruma filmi yoksa bu çizikler ekranda demektir....

Bilgi verebilirseniz çok sevinirim...Acil...

• Yüzbaşı
    350 Mesaj

Ben de bugün aldım aynı şekilde ekranda çizik vardı. Kasiyere sordum ekrandaki jelatinin çiziği dedi.
    |
    |
    aykutgultekin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: aykutgultekin

Arkadaşlar ürünü az önce aldım A101 den. Bir sorum olacaktı... Acil...

Ürünün ekranında çizikler var fakat bu ekranda ekran filmi var da filmde mi çizikler? Yoksa ekranın kendinde mi anlayamadım...

Eğer ekranda koruma filmi yoksa ürünü iade edeceğim... Çünkü koruma filmi yoksa bu çizikler ekranda demektir....

Bilgi verebilirseniz çok sevinirim...Acil...

Alıntıları Göster
    ekranda film var. ama dikkat et belki ekranda sıkıntı vardır.

Arkadaşlar bir sorunum var. güncellemeleri yükledikten sonra ekran sola dönüyor ve şarjı %75 den sonra doldurmuyor gösteriyor.

bu iki soruna çözümü olan varmı ?
    |
    |
    Bahsedilenler: aykutgultekin

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    quote:

ekranda film var. ama dikkat et belki ekranda sıkıntı vardır.

Arkadaşlar bir sorunum var. güncellemeleri yükledikten sonra ekran sola dönüyor ve şarjı %75 den sonra doldurmuyor gösteriyor.

bu iki soruna çözümü olan varmı ?

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim arkadaşlar... Ekranda film varsa sıkıntı yok çünkü dikkatlice baktım çizikler yüzeyde... EEE yüzeyde de ekran filmi varsa çizikler flmde demektir...

Kurulum bitsin akşam yazılım ile ilgili incelemelerimi yapar ve fikirlerimi paylaşırım...
    |
    |

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aykutgultekin

Çok teşekkür ederim arkadaşlar... Ekranda film varsa sıkıntı yok çünkü dikkatlice baktım çizikler yüzeyde... EEE yüzeyde de ekran filmi varsa çizikler flmde demektir...

Kurulum bitsin akşam yazılım ile ilgili incelemelerimi yapar ve fikirlerimi paylaşırım...

Alıntıları Göster
    Yanlış alarm... Kusura bakmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutgultekin -- 25 Şubat 2016; 13:22:50 >
    |
    |

|
    |

İçinde gelen office mobile hocam bilginiz olsun

|
    |
    I am Tony Montana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Atatürkçü Düşünce Topluluğu
  • Teğmen
    133 Mesaj
    Siverekteki şubelere gelmemiş

|
    |

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

İçinde gelen office mobile hocam bilginiz olsun

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ürünü sabah aldım. bendeki sıkıntı office açmak için tıkladığımda açılıyor yuvarlak dönüyor sonra geri kapanıyor kendiliğinden. hazır dosya da açmak istesem sıfır dan belge de yapmak istesem yuvarlak dönüyor ama tam açılacakken kapanıyor. Birde daha önceki ekran görüntülerinden gördüğüm C sürücüsü boş alanı 28 gb olarak gözüküyordu ama benim cihazımda 19 gb olarak gözüküyor daha hiçbirşey yüklemedim. Cihazı yeni alan arkadaşlara sorum sizde de aynı mı boş alan yoksa bende mi az gözüküyor tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzozz -- 25 Şubat 2016; 16:11:34 >
    |
    |

• Binbaşı
    1217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: imkansizlar

Siverekteki şubelere gelmemiş
    Aldım ürünü . Ürün çok güzel tam dizi ve film izlemelik kaliteli sağlam. dokumatiği filanda iyi donanım olarakda iyi beğendim fp ürünü sarjıda iyi gidiyor 400 tlye bu kadar iyi ürün olacağını sanmıyordum 2-3 sene götürse yeterli
    |
    |

Orijinalden alıntı: Blood Seeker

Aldım ürünü . Ürün çok güzel tam dizi ve film izlemelik kaliteli sağlam. dokumatiği filanda iyi donanım olarakda iyi beğendim fp ürünü sarjıda iyi gidiyor 400 tlye bu kadar iyi ürün olacağını sanmıyordum 2-3 sene götürse yeterli

Alıntıları Göster
    bende buğu aldım. ekranı nassıl yan döndürüyoruz? Office açarken kapanıyor. bu sorunları nasıl hallederiz..

.

Ben su ana kadar iki sorunla karsilastim

1. Kamera bir ara acilmadi donanim aygiti ekle gibi bir yerden yazilimini yuklemeye calisirken mavi ekran verdi. Ama yeniden baslatinca kamera acildi

2. Tabletin ekraninin ust bolumu biraz bastirinca iceri dogru giriyor bu bir sorun mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Per Aspera -- 25 Şubat 2016; 16:57:23 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: K-RAL

bende buğu aldım. ekranı nassıl yan döndürüyoruz? Office açarken kapanıyor. bu sorunları nasıl hallederiz..

.

ctrl alt yan oklara bas
    Arkadaşlar bugün aldım kurulumu yaptım fakat kurulumu yaparken cihazı fişe takın diye yazı çıktı taktım şarja taktım %90 gösterdi şu an takılı dolmak üzere acaba dolunca şarjdan çıkarayımmı yoksa belli bi saat takılı kalmak zorunluluğu varmı

|
    |

VARLIĞIMLA YETİNMEYENİ YOKLUĞUMLA TERBİYE EDERİM
  • Çavuş
    74 Mesaj

basınca ekran ters dönüyo yan dönmüyo
    |
    |
    I am Tony Montana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: K-RAL

basınca ekran ters dönüyo yan dönmüyo

üst alt oklara bas onlardan biri.

quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

Arkadaşlar bugün aldım kurulumu yaptım fakat kurulumu yaparken cihazı fişe takın diye yazı çıktı taktım şarja taktım %90 gösterdi şu an takılı dolmak üzere acaba dolunca şarjdan çıkarayımmı yoksa belli bi saat takılı kalmak zorunluluğu varmı

%100 olsun yeterli. bende %0 yaptıktan sonra fullicem.
Reklamlar
SEO
üniversite
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.