Şimdi Ara

Hometech WI101 | Ana Konu (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.402
Cevap
45
Favori
166.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üzerindeki film çizilmelere karşı koruyucu olsa da kullanım zevki ve ekran kalitesini düşüren bir şeydi. Aynı zamanda mat olduğu için parmak hareketleri biraz sıkıntılı oluyordu. Çıkarınca hem daha net bir görüntü hemde daha rahat bir kullanım olanağı ortaya çıktı. Filmi çıkaranlar çıkardıklarına pişman olmayacaklardır.
  • İstanbul Anadolu tarafından 350ye satan yer var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

İstanbul Anadolu tarafından 350ye satan yer var mı acaba?

ben de arıyorum. 350ye. bi yere sordum 450 dedi. indirim yapmadı. nasıl yaptırıcaz bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

İstanbul Anadolu tarafından 350ye satan yer var mı acaba?

ben de arıyorum. 350ye. bi yere sordum 450 dedi. indirim yapmadı. nasıl yaptırıcaz bilen var mı?

Boşuna uğraşmayın.Bir haftadır, gidiyorum.Fiyat değişmedi.Ellerinde uzun süre kalması lazım.Satılmayan malları da satılabilecek mağazalara gönderiyorlar.
  • Ben de pek çok A101 mağazasında 349 TL'ye aradım, bulamayınca 449 TL'ye aldım bir tane. Birkaç gündür kullanıyorum, almayı düşünenler için izlenimlerimi yazayım istedim.

Öncelikle kendim i7, GTX860M'li bir Acer Nitro V kullanıyorum. Eşimde de Wi101'e benzeyen bir Samsung Ativ Tab 700T var. O biraz daha kuvvetli bir cihaz, i5, 4GB RAM, 1080p ekran vs. Gözlemlerim bunlara kıyasla olacak.

Cihazın gördüğüm artıları şu şekilde:
    +Gayet hızlı, açılması-tepki vermesi günlük kullanım için oldukça iyi.
    +Lisanslı Windows 10 uyumu sorunsuz.
    +Harici klavyesi Türkçe Q diziliminde ve kullanımı sorunsuz.
    +Harici klavyedeki touchpad dahi çoklu dokunmatik destekli. Bu kadarını beklemiyordum açıkçası.
    +Ekranı gayet net ve dokunmatiği hassas. Öyle 100-200 liralık tabletlerden çok daha iyi bir ekrana sahip.
    +MicroUSB çıkışına bir telefon şarjı bağlanarak şarj olabiliyor. Bu beklemediğim ve çok memnun olduğum bir özellik.
    +Pil ömrü oldukça iyi. 6-8 saat arası normal kullanımda gidiyor.
    +Arka kamerası 2 MP ve iyi çekiyor.
    +Taktığım 32GB'lık MicroSD kartı hemen tanıdı ve kullanmaya başladı.
    +Cihaz kutusundan ekran koruyucu jelatin uygulanmış şekilde çıkıyor.
    +Cihazın dış malzemesi ele iyi oturan bir plastik malzeme. Bu sayede, özellikle klavyesi yokken oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Gayet hafif bir cihaz.

Gördüğüm eksiler çoğunlukla klavyesiyle ilgili.

-USB çıkışı sadece 1 adet ve o da biraz sert. Dahası, USB2.0. (MicroUSB girişi kutudan çıkan çevirici ile ikinci bir USB çıkışına dönüştürülebiliyor gerçi)
    -VGA ön kamerası hiç iyi değil.
    -Kendine ait bir dokunmatik kalemi yok. Gerçi, standart kapasitif kalemlerle kullanılabiliyor.
    -Klavye tuşları biraz kalitesiz. Kolayca yerinden çıkabilecek gibi duruyorlar.
    -Kablosuz çekim gücü diğer cihazlarımdan düşük.
    -Hoparlörleri stereo da olsa, ses kalitesi ve şiddeti düşük.
    -Klavyenin açısı 90 dereceden fazla değil, bu açıdan biraz sıkıntılı.
    -Klavyesinde herhangi bir çıkış yok.
    -Klavyeyi oturtması biraz zor. Belki kullandıkça açılır diye düşünüyorum.
    -Cihazı aldığımda dokunmatiği birkaç milimetre sapmayla algılıyordu. Tablet PC ayarlarından dokunmatiği yeniden kalibre ettim, sorun kalmadı.

Neticede bence parasını fazlasıyla hak eden bir cihaz. Ben gayet memnun kaldım. Oyun-film ihtiyacım olmayan zamanlarda bütün işimi görüyor.

• knight online oynatır mı ?
  • Yeni insertte 440 tl fiyat var. 28-31 ocak.

• quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

Yeni insertte 440 tl fiyat var. 28-31 ocak.

resım var mı kaynak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    Şimdi bana kapıyı açtırma hocam. Dışarısı soğuk, yerden kağıdı al. Foto çek falan filan :)
    Gerek var mı?

• quote:

Şimdi bana kapıyı açtırma hocam. Dışarısı soğuk, yerden kağıdı al. Foto çek falan filan :)
    Gerek var mı?

tamam tamam bir an unuttum herseyi 9 tl için değmez doğru diyorsun :)

Yok yaw aslında ondan değil.. Şimdi ben kapıyı açtım inserti aldım fotoyu çektim fakat foruma gönderemiyorum. Boyut büyük falan filan diyor...

• quote:

Yok yaw aslında ondan değil.. Şimdi ben kapıyı açtım inserti aldım fotoyu çektim fakat foruma gönderemiyorum. Boyut büyük falan filan diyor...

resim upload sitelerinden birine yüklemeyi deneyebilirsin

https://imageshack.com/i/p5t6bJVHj

• Mac adresinin çözümü ile ilgili pdf ve bir takım dosya yayınlanmış.

https://yadi.sk/d/OQorC3u6nU4xS

• Haber verdiğin için teşekkürler. bu benim için ciddi bir problemdi, üreticiden çözüm beklemeden 3. parti başka bir problem ile MAC adresimi sabitleyerek çözmüştüm. Sorunumu yazdığım önceki sayfalardaki mesajımı editleyerek çözümü anlattım. Hometech'in farkına varıp çözüm sunması da güzel olmuş (gerçi işe yarar mı test etmediğimden bilmiyorum). Umuyorum ki diğer irili ufaklı problemleri de çözerler..

Farkettiğiniz şikayetleri bir zahmet aşağıdaki yollar ile Hometech'e iletin, ilgileniyorlar galiba

http://www.destek.hometech.com.tr/index.php?/Tickets/Submit

Merkez Ofis
    Adres: Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Şener Sokak No : 7-8 Güneşli / İSTANBUL
    Telefon: +90 212 602 27 25
    Müşteri Hizmetleri: 0850 622 77 20
    Faks: +90 212 602 27 22

Fabrika / Lojistik / Teknik Servis
    Adres: Evren Mahallesi Bahar Caddesi No : 7 Güneşli / İSTANBUL
    Telefon: +90 212 630 80 20
    Müşteri Hizmetleri: 0850 622 77 20
    Faks: +90 212 630 90 15

Bu iletişim kanallarını ilk mesaja eklersen faydalı olabilir @Troll Kafa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 27 Ocak 2016; 20:12:56 >

• Ürünü alalı yaklaşık bir ay oldu. Buradaki olumsuz yorumları okuyup ona göre karar verip aldım. Cihaz fiyatına göre donanım olarak güzel lakin kendi kendine yarattığı sorunlar gerçekten de bitmiyor.
    Cihaz bazı günler kendi kafasına göre sorunlar çıkartıyor birkaç kere resetlemeyip tekrar açtığınızda problemler gidiyor.

Benim genel sıkıntım yön kilidi mevzuunun aktif olmaması idi. Gerek tablet modunda gerekse diğer modda yön kilidi çalışmıyor.

Şimdi açtığımda ise yeni ve önemli bir sorun ile karşı karşıyayım. Tablet hiçbir şekilde dokunmatik ekranı algılamıyor. Kaç defa resetlememe rağmen dün çalışan hiçbir sorunu olmayan ekran masanın üstünde durduğu yerde bugün hiç tepki vermiyor. Öylece kalakaldım.

Ürün yazdığınıza göre tekrar satışa girmiş sanırım. Alacak arkadaşlara tavsiyem karalama kampanyası yapmıyorum asla ama ürünün birtakım problemleri var kesinlikle bunu bilerek alın.

• diamondmonster kullanıcısına yanıt
    2 cihaz kullanıp ikisini de iade etmiş biri olarak görüşlerinize katılıyorum.

• İçim rahat etmedi ve klavyeyi takarak denemek istedim.Cihaz bu şekilde çalışıyor.Kurcalarken tesadüf eseri şunu gördüm dokunmatik ekranın sadece sol bölgedeki 3-4 cmlik kısmı dokunmayı algılıyor.
    Çok garip dün akşam baktığım ve herhangi bir sorun olmayan düşmeyen vurulmayan ıslanmayan bir tabletin bugün açınca böyle bir sorun yaratması çok saçma.Şimdi sürücülerini indirip deneyeceğim olmazsa a101'e verip iade isteyeceğim.
  • Kendi sürücülerini de indirdim ve kurdum arkadaşlar. Sonuç düzelmedi maalesef.
    Yarın iade işlemleri ile ilgili a101e gidip süreci başlatacağım. Alacak arkadaşlara tekrar uyarımdır cihaz sıkıntılı ve sorunlu. Benim gibi problem yaşamak istemiyorsanız yaklaşmayın derim.

• quote:

https://imageshack.com/i/p5t6bJVHj

hocam gerçekten gerek yoktu be zahmet oldu sağol :)
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.