Şimdi Ara

Hometech premium tab 7 kullananıcıları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
9
Favori
15.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    işin acayip tarafı kimse merak etmedi ama root yasal bi olay dır hatta bunun önü bayğı bi açıktır ama garantiden çıkmasının amacı rootlu bir uygulama örneğin GLTOOLS ( ekran kartını sanal başka bir ekran kartı olarak gösteriyor buda tableti baya değişik şeylere sokabiliyor) bu uygulama ile milyonlarca kişinin tableti mahvoldu bende dahil yani sakın bu uygulam ayı kullanma

bide allah aşkına şu hometech tabletinize bi gangstar yükleyin farka bakın abi kasa kasa oynanmıyor adeta ps3 oyununu ps2 de oynuyomuş gibi hissediceksiniz o tablet tam bir dolandırma amaçlı üretilmiş bende o tableti özelliklerine bakarak aldım sonra baktımki 2013 model tabletim daha iyi :D bi gangstarı yükle yorumunu yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahamud -- 26 Ocak 2015; 14:12:39 >
  • 140 liraya alabilecegin en eyi tabletleden biri neresi dolandirmaymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kellesh kullanıcısına yanıt
    2 tableti de aldım ama ilki(premium tab7 ips w7009) serviste. kulaklık ses çıkışı sorunluydu ve ekranda bir sürü ölü nokta vardı. ayrıca -belki genel bir sorundur- siyah gri ton ayrımı berbattı (kontrastlar yanlış) ve ekranın bir yerinde ışık sızması/patlaması artık ne derseniz ondan vardı.
    1 haftadır dönen olmadı. Şikayetvardaki şikayetleri okuyunca göndermeden önce iyice zırhlamıştım :) Kırıktı derlerse uğraşırım. Maillere cevap verilmiyor, telefonu açan yok.blogspottaki sorularım onaylanmadan siliniyor. Aralı direkt aramak zorunda kaldım.
    2 cihazı yan yana getirebilirsem bir karşılaştırma yapmaya çalışırım.
  • metep M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun
    Iyi haberleri bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: metep

2 tableti de aldım ama ilki(premium tab7 ips w7009) serviste. kulaklık ses çıkışı sorunluydu ve ekranda bir sürü ölü nokta vardı. ayrıca -belki genel bir sorundur- siyah gri ton ayrımı berbattı (kontrastlar yanlış) ve ekranın bir yerinde ışık sızması/patlaması artık ne derseniz ondan vardı.
    1 haftadır dönen olmadı. Şikayetvardaki şikayetleri okuyunca göndermeden önce iyice zırhlamıştım :) Kırıktı derlerse uğraşırım. Maillere cevap verilmiyor, telefonu açan yok.blogspottaki sorularım onaylanmadan siliniyor. Aralı direkt aramak zorunda kaldım.
    2 cihazı yan yana getirebilirsem bir karşılaştırma yapmaya çalışırım.

hocam burdan;
    https://aral.zendesk.com/anonymous_requests/new
    ya da burdan;
    http://www.hometechdestek.com/

destek alabilirsin bana dönüş yapmışlardı.

• gokhndgu G kullanıcısına yanıt
    Tableti ben a -101den yegenime hediye aldim 139 ama intel atom islemcili cift cekirdekli 2gb ram e sahip bluetooth wifi hepsi mevcut hatta ben gameloft un nova freedom ve spiderman amazing oyununu yukledim cok rahat oynatiyo yegene hediye aldik göyaa elimizden düşmüyor cihaz

• ferhatnuriilhan F kullanıcısına yanıt
    hahaha
    intel işlemci bir tablet ya hani bi dediğim oyunu yükle eğer oynayabilirsen bana yaz mümkünse ss at :D
  • Daha onceden tablete yuklemistim oyun oynaniyor ama arada kasma yapiyor zaten oyunun meraklisi olmadigim icin sildim. Gtsan varken boyle oyunlara luzum yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahamud

hahaha
    intel işlemci bir tablet ya hani bi dediğim oyunu yükle eğer oynayabilirsen bana yaz mümkünse ss at :D

Dostum sen neyin peşindesin? Burada insanlar para vererek istedikleri tableti almışlar gayet de memnunlar, sana ne düşer bunun üzerine? Karşılaştırdığın, geri verdiğin 2gb'lı model yerine almış olduğun kıytırık tablet çok üst düzey bir cihazmış gibi havalara sokuyorsun kendini. Alt tarafı Kapasitif ekranlı bir makine, buradaki çoğu insan senden daha bilgili bu konularda merak etme; cevap vermiyorlarsa da üslubundan belli olan yaş grubunu dikkate almadıkları içindir.

• Ssli inceleme linki varmi?

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    DOĞRULARI YAZ O ZAMAN !!!!!!!!!!!!!!

yok efendim harika yok efendim a101 10 numara neyin peşindesiniz diye bne size soruyorum adamlar gerizekalımı sizde milyon dolarlık tabletler bilgisayarlar üretiyorlar siz de a 101 den tablet alıp oyun kasıyor dediğim zaman öyle atarlanırsınız işte insalara a101 den tablet alın en mütiş tablet en güzel tablet yazın sonra admalr 1 -2 haftaya alsınlar sizede ana bacı sövsünler olurmu bana uyar yani doğruları yazmak .
  • Bahamud B kullanıcısına yanıt
    Evladım hadi işine bak lütfen, biz biliyoruz neyin ne olduğunu, alanların tamamı tablete birşey olsa da üzülmeyecek şekilde almıştır zaten çünkü üstüne basa basa söylüyorum; bu tabletler fiyatına göre en iyi tablet.

• CONCORD Teknoloji kullanıcısına yanıt
    anlayan anlar geçmiş olsun
  • Bahamud B kullanıcısına yanıt
    ALIN TABLETİNİZİ GÜLE GÜLE KULLANIN AMA SAKIN TERLİ ELLERLE TUTMEYIN KASA PLASTİK YA HANİ BELKİ ERİYEBİLİR OLAĞAN ÜSTÜ Bİ TABLET KOLAY GELSİN ROOTLAYAN VARSA ÖZELDEN MESAJ ATSIN
  • Benim concord tablete bi sey demiyorum tv reklamlarindaki yalanlaradir itirazim

• kellesh kullanıcısına yanıt
    Beklentiler farklı olduğundan kimine göre iyi kimine göre işe yaramaz oluyor tablet.

Açıkçası ben, geniş ekranı nedeniyle serviste kitap gazete okumak ve sosyal ağ takibi için aldım.

Ayrıca ara sıra birkaç oyun oynuyorum, onlar da fazla birşey istemiyor zaten:
    clash of clans - simcity - Perfect Kick - Dream League - Brainwars - Quizup - Punch Hero - Plague vs.

Yani anlayacağınız ROOT da olsa bana göre tamam.

Tabii ki güçlü donanım isteyen oyunlarda yeterli olmayabilir. Tablet alma sebebi bu oyunlar olanlara göre tabii ki iyi bir tablet olmayacaktır.

Yalnız şu bir gerçek ki kimse inkar edemez :
    Malzemesi çok ama çok dayanıksız. Görünüş olarak göz boyasa da kesinlikle güvenmeyin. Daha önce de bahsettiğim gibi benim tablet yere sadece 1 kere düştü ve sonuç :
    Dış yüzeydeki dokunmatik ekran : 70 TL
    İç panel : 100 TL
    Cihaz :139 TL

Tamam parçalar pahalı olabilir ama bir tablet 6-7 yaşında küçük bir kızın elinden (yüksekliği siz düşünün) yere 1 kez düşünce kırılıyorsa...

Kızım, eski Exper Tablet tabletimizi 1,5 yılda yaklaşık 10 kere düşürmüştür. Sadece birinde şarj yeri koptu onu da lehimlettik bitti o kadar. Maşallah hala canavar gibi. Ne ekran kırıldı ne panel. Yiğidi öldür, hakkını yeme. TEŞEKKÜRLER EXPER!!!

BU TABLET İHTİYACINIZI KARŞILAYABİLİR / KARŞILAYAMAZ TARTIŞILIR, AMA "SAĞLAM MI?" DİYE SORARSANIZ, HOMETECH PREMIUM TAB 7 IPS 2G TABLET SAĞLAM DEĞİLDİR, DAYANIKSIZDIR.

• gansh kullanıcısına yanıt
    Çok yararlı bir anektod olmuş

• Ewet bu tablet kimine gore iyi kimine gore kotu tartisilir tartisilmaz AMA bence suan bu tableti root yapabilen yada hangi yollari denersek root yapabiliriz konusunu tartismaliyiz

Anladigim kadariyla intel islemcili android cihazlarin root islemi sikinti
    Bu zamana kadar %90 root programlarini denememe ragmen basarili olamadim
    Sadece recovery modundan rootu denemedim basarili olacaginida pek sanmiyorum
    LUTFEN RİCAM BU İSİN UZMANİ KİSİLER Bİ TAVSİYEDE BULNURSA SEVİNİRİM tesekkurler.

• ferhatnuriilhan F kullanıcısına yanıt
    uygulamaları harici SDye kurmak için, usb debug mode(usb ayıklama modu) açıp sitedeki intel sürücülerini pcye kurduktan sonra şunları deneyebilirsiniz: (İŞE YARAR MI BİLMİYORUM. SORUMLULUK DENEYENE AİT)

adb devices
    adb shell
    pm set-install-location 2

pm get-install-location otomatik(0) mi dahili(1) mi harici(2) mi durumunu gösterir.

şuan deneyemiyorum (ultra tab7de işe yaramadı.).servisten gelen sıfır cihaz sıkıntılı. bende ne şans varsa artık bunda daha fazla ölü piksel var. tekrar göndermem gerek.
  • Bunuda denemistim maalesef olmuyor tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.