Şimdi Ara

Hometech premium tab 7 kullananıcıları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
9
Favori
15.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bugun adanadan tableti aldım 2 gb ramli olanı sarz süresi tahmini 3-4 saat sürer gibi ekran kalitesi çözünürlük olarak parlaklık olarak orta dokunmatiği bence iyi hemen algılıyor yanında hi level klavyede aldım 15 tl oda güzel çalışıyor denedim 139 tl bence gayet iyi bir cihaz sorun ileride çıkarırmı bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyas404

Ben bugun adanadan tableti aldım 2 gb ramli olanı sarz süresi tahmini 3-4 saat sürer gibi ekran kalitesi çözünürlük olarak parlaklık olarak orta dokunmatiği bence iyi hemen algılıyor yanında hi level klavyede aldım 15 tl oda güzel çalışıyor denedim 139 tl bence gayet iyi bir cihaz sorun ileride çıkarırmı bilmem

Kılıf tam uydu mu peki. A101'deki elemanlar tam uymadığını söylediler. Mümkünse kılıfı ile 1 fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugün aldım gayet güzel tablet özellkleri aynen söylediği gibi fakat ben bir türlü root yapamadım bilen varsa yardımcı olabilirmi
  • bende tableti ayırttırdım fakat elime geçmedi.tableti alınca yapmamız gereken bir güncelleme veya yükleme varmı? yoksa direk kullanabilirmiyiz.? hometechtablet.blogspot.com/ adresinde dowload bölümünde bu tablete dair bazı intel ve android dosyaları mevcut.bunları yüklememmiz gerekecek mi?
  • ya bu tableti aldım tmm da elimdeki diğer tabletler gibi rootleyamadım rootlayan var mı ? varsa programı atınlar acil
  • bu arada tablet de bi güncelleme yapmanıza gerek yok sadece google playı manuel olarak güncelleyin (elinizle ) o kadar almak isteyen direk alsınlar ben sadece ppsspp oynamak ve gta san andreası ps3 kolu ile oynamak için aldım harika
  • buna uyumlu kılıf öneriniz var mı?

• Az önce aldım. Ekran oldukça başarılı. Her açıdan görünüyor. Ram 2gb ve donma takılma yok. Otg desteği var. gps yok. Kutudan şarj cihazı ve usb kablosu çıkıyor sadece. Garanti belgesi mevcut.

• Bu tablet nasıl rootlanacak ?
  • serkansutcu kullanıcısına yanıt
    Kilif bir miktar bol geliyor aksam tab3 de deneyecem birde resim atarim o zaman ama içinden çikan kopuk ile onu sikistiracam keserek zaman sorun kalmaz gibi malum kılıf bulmak zor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ayyas404

Kilif bir miktar bol geliyor aksam tab3 de deneyecem birde resim atarim o zaman ama içinden çikan kopuk ile onu sikistiracam keserek zaman sorun kalmaz gibi malum kılıf bulmak zor olabilir

Cevap için teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/liste/codegen-ckl-10w-ultra-quality-7-beyaz-tablet-kilifi-ekran-filmi-hediyeli/productDetails.aspx?productId=bs42563&categoryId=60000818&SKU=BS42564

Hepsiburada'dan bu kılıfı aldım. 1-2 saate gelir. Umarım uyum sorunu yaşamam .

• arkadaşlar bende az önce eve giderken aldım ürünü acaba usb den şarj oluyormu
  • arkadaşlar bir de sitede güncelleme var yükleyen oldu mu?
  • serkansutcu kullanıcısına yanıt
    Cihazı aldığım klavyeli kılıfla kullandım resimler aradaki boşluğuda çektim normal kullanımda sorun yok ama kılıfı kapatıp kitap gibi koyduğunuza kayıp düşüyor 2-3 saat şarzı gidiyor ben herhangi bir donma kasma görmedim nette gezindim video izledim candycrash saga vb oyunlarda denedim birde hayday test ettim. ses olarak iyi gelmedi kulaklık şart bence
     Hometech premium tab 7 kullananıcıları Hometech premium tab 7 kullananıcıları

• 10 liralık kılıf :) Hoparlörü kapattığı için ses epey düştü, ama benim 3 yaşındaki yaramaz için böyle bir kılıf şart :)

Hometech premium tab 7 kullananıcıları Hometech premium tab 7 kullananıcıları

• Bende bugun aldm antutudan 19bin piano amour general mobile discovery gibi performansi var

• arkadaşlar ben bu ürünü geçen yıl almıştım sadece 2 gün kullanıp iade ettim.
    konuyu da ben açmıştım.
    root ile alakalı iroot veya vroot gibi bir program vardı.
    internetten araştırınca çıkar.
    google dan "intel işlemcili tabletlere root " yazın.
    ürünün tek sorunu düşük hafıza, 3 gb alan nedir yaaa.
    edit: root pc üzerinden yapılıyor.
    bilgisayara intel android driveri yüklemeniz gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 8 Ocak 2015; 21:56:17 >
  • Arlkadaslar cihazi aldim gayette guzel bence fiyata göre lakin bir sıkıntım vaaar. Cihazin ekran goruntusunu tvue atiyorum sikinti yok ama kablosuz olarak tv bagliykem wireless ozelligi kullanilamiyor acinca tvde baglantiyi kesiyo yardimci olabilecek var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugün aldım fakat uygulamaları oyunları hafıza kartına taşıyamıyorum yardımcı olur musunuz
  • tahsin18_03 T kullanıcısına yanıt
    uygulamaları hafıza kartına taşımak için cihazı root etmeniz gerekmekte.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.