Şimdi Ara

Hometech premium tab 7 kullananıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
9
Favori
15.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hometechin sitesinde tüm modeller var ama sadece bu modele ait yazılım falan yok, bir de bu ürüne root atmak istiyorum nasıl root atarız ?
    http://hometechtablet.blogspot.com/2014/05/hometech-premium-7.html#more
     Hometech premium tab 7 kullananıcıları Hometech premium tab 7 kullananıcıları

• kullanan yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hocam.http://hometechtablet.blogspot.com/p/firmware.html bu adreste birşeyler var gibi.

Bu tabletin bluetooth versiyonunu ararken sizin sorunuz ile karşılaştım. Bluetooth 4.0 ve android 4.3 veya üzeri bir tablet arıyorum. Ne yazıkki hiç bir yerde bluetooth versiyonu ile ilgili birşey yazmıyor. Bu konuda sizin bir bilginiz var mı acaba?
  • MERHABALAR...Bu tabletten aldım,8 gb deniliyor fakat tablet 4 gb bunu anlayamadım açıklarmısınız..teşekkürler
    [/size
  • Merhaba ürünün dahili hafızası 8gb olark belirtilmiş bunun içerisnde işletim sisteminide kattığımız takdirde 4gb aln sunması normaldir intel işlemcili cihazların işletim sistemi daha fazla kullanıyor

istersen ürüne antutu programı yükleyerek
  • edebali33 E kullanıcısına yanıt
    http://www.a101.com.tr/tr/Afis-Yazdir.aspx?SolBannerID=449

tablette bluetooth var yalan mı ?
  • Ürünü a101de inceledim a101 kataloğunda geçen tüm özellikleri gördüm fiyat ve performans olarak çok ok iyi olduğunu söyleyebilirim 4 çekirdek işlemci ve cps olması ayrı bir avantaj cihazda bluetooth var ama bağlantı kurmayı denemedim bugünlerde çoğu pahallı cihazlarda hdmı çıkış bile yok bu fiyata kaçırılmaz. @oyunkral2003
  • Wifi varmi

• mdkmdk M kullanıcısına yanıt
    Üründe wifi var @mdkmdk
  • arkaşalar tavsiyeedermisiniz ona göre alacagım tam ben bir oyun delisiyim ona göre
  • evet arkadaşlar 8 ocak perşembe günü fırsat ürünü olarak sunuyor. ips ekran 2 gb bellek diyor ama ben nette araştırdığımda bu özelliklerde bi ürün bulamadım a101 de satılan dışında. acaba özelliklerini yanlış mı yazdılar? fiyat olarak da 139 tl diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmakan -- 7 Ocak 2015; 20:45:55 >
  • karmakan kullanıcısına yanıt
    Nasil bulamadin heryerde var ozellikleri yaziyor
    bugun ben teknosaya gidip inceledim bufiyata bu ozelliklere sahip tablet yok yarin allahin izniyle aliyorum bugunden ayirttirdim....
  • MORFEUS kullanıcısına yanıt
    link atar mısın bana? a101'in katoloğundaki gibi özellikleri olan. ben bulamadım da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmakan -- 7 Ocak 2015; 22:12:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal28

Ürünü a101de inceledim a101 kataloğunda geçen tüm özellikleri gördüm fiyat ve performans olarak çok ok iyi olduğunu söyleyebilirim 4 çekirdek işlemci ve cps olması ayrı bir avantaj cihazda bluetooth var ama bağlantı kurmayı denemedim bugünlerde çoğu pahallı cihazlarda hdmı çıkış bile yok bu fiyata kaçırılmaz. @oyunkral2003

Hocam burada ram 2gb deniyor fakat yazım yanlışı var sanırım...
    Hem cihaz 4 çekirdek değil
    2 çekirdek...
    Bana kalırsa 2 gb ram ve 4 çekirdekli tabletlere bakılmalı...
    Bir süre sonra rom şişme yapacaktır...

• Benşm merak ettiğim bu tabletleri araçlara monte etmek için nasıl bir tutamaç almalıyız...
    Nereden bulabiliriz?
    Teşekkürler...

• Tableti kullanan ya da görüp deneyen arkadaşlar ram miktarını söyleyebilir mi acaba? Ben de a101 den almayı düşünüyorum duruma göre. Bu arada işlemci çekirdek sayısı 2+2 sanırım. 2 çekirdek reel, diğer iki çekirdek ise sanal. İntel teknolojisi. Sadece ram i merak ediyorum.

• a101deki tablette Intel Atom Z2520 işlemcisi var ve kaliteli bir işlemci. 2 çekirdek fiziki, 4 tanede sanal işlemci var. sanal işlemci; İşlem Parçacığı ve işlem parçacığı işleme, tek bir CPU çekirdeğinden geçen veya bu çekirdekte işlenen basit düzenli talimatlar sırası için kullanılan yazılım terimidir.
  • Bu sabah 2tane aldim, Ürünü alipda Firmware guncellemesi deniyen veya guncelliyen olursa veya guncel mi hakkinda bilgi verirse sevinirim
    Asagidaki resimleri aldim ve anladigim kadariyla Üründe buhttp://hometechtablet.blogspot.com/2014/12/hometech-premium-tab7-ips-w7009.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 8 Ocak 2015; 10:15:27 >

• Vallahi 2 gb görünüyor ram :) stok durumları nasıl mağazaların?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhndgu -- 8 Ocak 2015; 10:53:27 >
  • Valla benim bulundugum ilce 130bin kadar nufusu var millet derdine dusmus herkes isim yazdirip ayirttirmisdi :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.