Şimdi Ara

Hometech HT 10 MT 3G TABLET 600TL Fiyat Perfonmans (İNCELEME)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hometech HT 10 MT 3G TABLET 600TL Fiyat Perfonmans (İNCELEME)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Te Amo Querido -- 9 Ağustos 2017; 18:0:5 >

• Merhaba arkadaşlar,

Orta sınıf ve fiyatı el yakmayacak aynı zaman da grafiği iyi ve GB yüksek oyunlarda donma olmadan makul grafik çözünürlüklü panele sahip bir tablete ihtiyacım vardı,araştırmalarım sonucu Hometech Ht 10 MT den yana tercihimi kullanıp satın aldım.

1 haftalık kullanım tecrübelerime dayanarak öncelikle şarzı 1 günü götürüyor gündelik oyun dışı sosyal ağlar web gezintileri watsap sesli arama,G.konuşma vs..

%100 Şarzda iken işlemciyi yoran grafik performansı iyi olan oyunlarda max süreklı oynamada 3 saat dayanabilir.

Tablette kullanılan panel ıps ekran şunu soyleyim gayet iyi bir panel çözünürlüklü ekran koymuşlar, ekranı sağa sola aşağı yukarı dondurdugunuzde netlik ve parlaklık kaybolmuştur.

Oyun performansı ise en iyi oyunları dahi oynatabiliyor ısınma fazla olmuyor rahatsız edecek kadar.
    Wi-fi ve diğer kablosuz bağlantıları sikintisiz ve kesintisiz iyi.

.
  • hocam islemci düşük çözünürlük dusuk neyinden memnun olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanbaran

hocam islemci düşük çözünürlük dusuk neyinden memnun olsun

İşlemcisi üst seviye oyunlarda takılmadan oynatıyor kağıt üzerinde her ne kadar 1280x800 olsa da kullanılan panel gayet iyi.Eski bir iPad kullanıcısı olarak tek işletim sistemi alışma sürem oldu onun haricinde takir takir tablette ne yapılıyorsa size sunuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam Kamera performansi nasil flash var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: xxbadheartxx

hocam Kamera performansi nasil flash var mi

Flaş var kamerası gündüz idare eder akşam karanlık ama iPad bile bir cep telefonu gibi kamerası yok sonuçta tablet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cigazı hala kullanıyormusunuz ? Bende bununla casper via s10 arasında kaldım,bana göre bunun artıları bataryası ve sim desteği casper a göre fakat sormak istediğim gps yok mu bunda hiç bir yerde var olduğu bilgisine ulaşamadım.

• Birde hala kullanıyorsanız geçen zaman sonrasında ki performans vs.görüsleriniz neler ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.