Şimdi Ara

Homend Mikserde Geçerli 70 TL Hediye Çeki (Vodafone)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
682
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone yanımda uygulaması 70 TL indirim çeki veriyor.

Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri homend.com.tr'de 2002 Foodrunner üründe geçerli 70 TL indirim çeki teklifinden yararlanabilir. Abonelerin indirimden faydalanmak için homend.com.tr sitesinde sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir.

Sitede fiyatı: 129 TL
    Çekle : 129 - 70 = 59TL ye geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elinde bir adet kod olan var mı?

• bence çok sıcak değil. şöyleki;

aşağıdaki halihazırda homend sitesinde satılan bir blender seti. (mikser değil)

bu da 11.11 de benim aldığım aynı mikser ve fiyatının ss.

yorumsuz.

• sıcak fırsatlar müdavimleri bilirler

Homend ve Goldmaster markaları marka işbirliği vs oyunla ilk zamanlar morhipo,sonrak dönemlerde banka ve gsm ler ile bu klişe satış stratejisi
    sürekli böyle indirim adı altında piyasa fiyatından çok yüksek fiyatları şişirip şişirip patlatıyorlar

arada yüzdeye aldanan "vay indirim büyükmüş" deyip bankanın veya gsm şirketi nin verdiği güya indirm koduyla satın alanda vardır ama bu sıcak fırsatlar müdavimi olamaz

bir alt mesajda @max0007 forumdaşımız ibretlik örneği görsellerle göstermiş
  • homendin bir çok ürünü var ama tavsiye etmiyorum arkadaşlar, çok iyi bir çizgilerini görüp kampanyalarla bişeyler almıştık ama bir tek çay makinesinde memnunuz tam olarak. belki bir de tost makinesi. süpürgeleri çöp mesela. genel bilgi olsun servisler hizmetleri iyiydi onu da boşladılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: max0007

bence çok sıcak değil. şöyleki;

aşağıdaki halihazırda homend sitesinde satılan bir blender seti. (mikser değil)

bu da 11.11 de benim aldığım aynı mikser ve fiyatının ss.

yorumsuz.

Paylasmadan önce kontrol ettim. Diger sitelerde 99 TL gözüküyor bu mikser. Çekle 59 TL ye alinabilir.

+ sizin aldığınız blender seti 11.11 e özeldir o indirimli fiyat. Güzel yazmışsında onu 75/15 indirim kuponuyla aldığını yazmamışsın.
    Hadi şimdi al aynı fiyata da görelim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroMan999 -- 15 Kasım 2017; 11:30:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

homendin bir çok ürünü var ama tavsiye etmiyorum arkadaşlar, çok iyi bir çizgilerini görüp kampanyalarla bişeyler almıştık ama bir tek çay makinesinde memnunuz tam olarak. belki bir de tost makinesi. süpürgeleri çöp mesela. genel bilgi olsun servisler hizmetleri iyiydi onu da boşladılar

Paylasmadan önce kontrol ettim. Diger sitelerde 99 TL gözüküyor bu mikser. Çekle 59 TL ye alinabilir.

• Homend sitesinde çoğu ürün piyasanın 2 katı fiyata satılıyor zaten. Arada %50 indirim kampanyası yapıp piyasa fiyatlarına sattıkları da oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.