Şimdi Ara

HOMEND KUMANDALI VANTİLATÖR 169.90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
3.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok kaliteli duruyor, Almamak için zor tutuyorum kendimi BEDAVA
  • Homend kaliteli bir marka. Eğer geçtiğimiz yaz vantilatör almamış olsaydım bunu alırdım. İhtiyacı olan bence alsın.
  • 1sene önce aldiydim 150 ye efsane urun
    Kumanda olayı zaten bir başka guzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cek vveya hopi falan combo yapilacak bir yol var mi?
    Biraz bakindim ama pek birsey bulamadim
  • Haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • Selamlar beyler, fiyat ürünün kendi sitesinde 200 tl’den satılıyor. Kullanan arkadaşlar bu fiyat üzerinden tavsiyede bulunur mu? Ürünün kullanımında çıkan ses miktarı ne durumda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yaz tavan vantilatörü almayı düşünüyodum ama bunu görünce kararsız kaldım, onun kadar gürültülü değildir umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recplayer -- 27 Şubat 2020; 20:1:57 >
  • yazın bu fiyata bulamazsınız.
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    169 lira diyor??
  • emin olamadım fiyatına göre nasıl bir ürün

aldım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drarter -- 28 Şubat 2020; 1:21:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım bir tane teşekkürler.
  • En kötüsü 300 e satılır ortalık karışık. Beleşe kaçırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drarter

emin olamadım fiyatına göre nasıl bir ürün

aldım teşekkürler
    HB yorumlarını okudum, olumsuz yorumlarda vardı. Emin olamadım, almadım.
  • vantilatörü bilmemde homend,in dik süpürgesini ve el blenderini kullanıyoruz.hakikaten kaliteli bir marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 28 Şubat 2020; 17:29:33 >
  • 130 civarıydı 2-3 ay önce bu model
  • Bende 1 adet sipariş verdim. Hopi paracıklar %25 daha fazla kullanılıyor birde ykb nin 125tl üstü 10tl puan kampanyasına dahil oldu. Giyim olarak geçiyor morhiopo 10tl de ordan geldi. Bisu siparişlerinden hopi paracıklar ile 123tl ye gelmiş oldu cihaz.

Umarim sessiz çalışıyordur. Geçen sene arzum ar063 almıştım. Onun içinde bazı yorumlarda sesli çalıştığı söylenmişti fakat 1. kademede sesini normal bir ortada duymak gerçekten zor. Ancak gece uyurken sesi duyuluyor. Fakat cihaz çok hassas 1 kez yere düştü sesi arttı 2. kez yere düşünce sesi artık duyulur halde. Belkide pervanesi değişse sesi azalacak.

Sonuç olarak 1. kademede sessiz çalışsa benim için yeterli ve birde mavi neon led lambaların elektriğini kesmeyi başaran var mı?
    Kumandadan power hariç kapatılıyormus ama power daki mavi neon led lambda çok rahatsız edici.
    İçini açıp deneyeceğim elektriği kesmeyi muhtemelen.

Sessiz vantilatör arayanlar. Xiaomi smartmi 2S e baksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 28 Şubat 2020; 17:41:1 >

• benim cihaz az önce geldi, kurulumu yaptım ama gerçekten sesli çalışıyor özellikle 3. kademede fan sesinden ziyade ıslığa benzer metalik bir ses geliyor, sizdede öyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.AYAR

benim cihaz az önce geldi, kurulumu yaptım ama gerçekten sesli çalışıyor özellikle 3. kademede fan sesinden ziyade ıslığa benzer metalik bir ses geliyor, sizdede öyle mi?
    ıslık sesi yok bende. pervane somunu kırık geldi, iadesiyle uğraşsam mı bilemedim. onun dışında sorun yok. ses seviyesi bana normal geldi. 600 liralık raks vantilatör ile çok farkı yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.