Şimdi Ara

Homend konusan cay makinası 111 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
8.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • homendin ürünleri cidden piyasadaki ürünlere göre birkaç tık önde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi muhabbet olmuş.Güle güle kullanın arkadalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batyaz -- 8 Mayıs 2017; 21:49:21 >
  • batyaz kullanıcısına yanıt
    Vodafone cep uygulamasında %25 indirim kodu var, onunla 111 e geliyordu ama sitede fiyat artmış
    Çakallık yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 8 Mayıs 2017; 21:53:34 >
  • Tamam kardeş.Sağol.selamlar.
  • Hemmen zamı yapıştırdılar sadece bu ürüne değil tüm malları zamladılar nerdeyse hiçbir avantajı kalmadı

• Bu sabah burada paylaşılan bir kodla mikser ve cay makinesini 156 tl'ye aldım. 10 tl de axess chip para geldi. Hangi kodu kullandıgımı hatırlamıyorum, bir kodu sadece bir kişinin kullanabildiğini de bilmiyordum. Teşekkürler kod paylaşan arkadaşlara:)

• Paslanmaz çelik en iyisi , bu plastik sanırsam , anneler günü indirimleri konu başlığı atalım da orada herkes paylaşsın bişeyler

• Kod paylaşabilcek arkadaş varmı:) mesaj atarsa çok sevinirim

• Cam demlik olayı sıkıntılı arkadaşlar evde var

2. Kez demlik kısmı kırıldı normal çaydanlığa geçiş yaptım :) 3 farklı kademede su ısıtması güzel. Sesle uyarı da işe yaramıyo değil bence. Millet #konuşan çaycı# muhabbetinin içine limon sıksa da fena değil konuşması :) ama metal demlik olanı öneririrm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpionslair -- 9 Mayıs 2017; 3:16:1 >
  • Kod paylasabilecek varsa mesaj atabilir mi?
  • Dün sabah sipariş vermiştim, bugün teslim edildi. El mikseri ve çay makinesi. El mikseri kendini belli ediyor kalite olarak. Ama çay makinesi malzeme yapısı olarak bana kötü geldi. Özellikleri güzel; fakat bu malzeme kalitesi bu parayı hak ediyor mu bilemeyeceğim.
  • Sadece bu markaya mahsus değil malesef, tefal in 3-4 sene önceki ketıllarıyla şimdikilerin kalite olarak hiç alakası yok, bildiğin sinbo ayarına düşmüş, çeliği de, plastiği de. Dün mağazada inceledim, inanamadım

• https://www.homend.com.tr/royaltea-1718-cay-makinesi Şu model kod ile 171 tlye geliyor değer mi sizce ? Yoksa tavsiye edebileceğiniz başka bir ürün var mı ?

Edit: Aynı ürünü n11'de bir satıcı 159 tlden satıyormuş
    http://m.n11.com/homend-royaltea-1718-cay-makinesi-P181242791?cid=604001&gclid=CIO57eWW49MCFW4R0wodUfoK1Q&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kru3gerBey -- 9 Mayıs 2017; 18:59:25 >

• Vodafoneliyim ama redli değilim hayrına 1 adet özelden pm yoluyla kod gönderebilecek varmı anneme hediye alacağım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

quote:

Plastik yaramaz. Çelik olanın en üst modelini aldım Aralık ayında. Müthiş.

Homend konusan cay makinası 111 tl

Ne kadara aldınız? Ayrıca delonghi tost makinesi de uçuk fiyatı onda da kampanyamı vardı haberimiz yok 🤔🙄

190'a mâl olmuştu sanırım tam hatırlayamadım. delonghi biraz pahalı evet ama değer. 15 gün önce çekle ve banka kampanyası ile 800'e mâl oldu bana.

Hocam tost makinesinden farkı ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR_2234

quote:

Plastik yaramaz. Çelik olanın en üst modelini aldım Aralık ayında. Müthiş.

Homend konusan cay makinası 111 tl

Ne kadara aldınız? Ayrıca delonghi tost makinesi de uçuk fiyatı onda da kampanyamı vardı haberimiz yok 🤔🙄

190'a mâl olmuştu sanırım tam hatırlayamadım. delonghi biraz pahalı evet ama değer. 15 gün önce çekle ve banka kampanyası ile 800'e mâl oldu bana.

Hocam tost makinesinden farkı ne?

Temel işlev aynı, plakaları ısıtıp bir şekilde tost ızgara yaptırmak.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    AGV128002

• vodafone indirimi nasıl oluyor.
  • Beyler ürünü almadan önce sitesindeki videoyu izleyin. Gerçekten çok itici kulak tırmalayıcı bir konuşması var. Ben beğenmedim. Google çeviride Türkçe yazıyı okutuyormuşsun gibi konuşuyor. Öyle kötü bir konuşması olduktan sonra konuşmasın daha iyi.

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Red ile sınırlı değil ki, tüm vodadone hatlara var

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.